Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

NEO a TRON zaznamenali největší nárůst cen ve 3. čtvrtletí, tvrdí čtvrtletní zpráva eToro

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > NEO a TRON zaznamenali největší nárůst cen ve 3. čtvrtletí, tvrdí čtvrtletní zpráva eToro

NEO a TRON zaznamenali největší nárůst cen ve 3. čtvrtletí, tvrdí čtvrtletní zpráva eToro

S nedávným boomem DeFi nyní krypto komunita vidí další digitální aktiva, která překonávají pohyb cen bitcoinů podle eToroZpráva za Q3, NEO a TRON zaznamenala největší nárůst cen ve 3. čtvrtletí.

Podle zpráva s názvem „Co posouvá ceny kryptoasetů: čtvrtletní zpráva za 3. čtvrtletí 2020„NEO a TRX zaznamenaly ve třetím čtvrtletí roku 2020 mezikvartální změnu + 87,1% a + 55,9% (QoQ). Ve stejném období došlo u bitcoinů (BTC) k nárůstu pouze o + 16,5%.

Podle zprávy společnost NEO zaznamenala největší nárůst cen (87,1%) ve 3. čtvrtletí roku 2020, následovaný společností TRX. Ethereum Coin ETH je na 3. místě s + 55,6%, XRP na 4 s + 36,5%, IOTA na 5 s + 24,9%, Zcash na 6 s + 21,6%, BTC na 7 s + 16,5%, Litecoin (LTC) na 8 s + 10,8%, Stellar na 9 s + 9,6% a EOS na 10 s + 8,9%.

Tak jako hlášenoSpolečnost NEO zahájila Q3 oznámením zahájení InterWork Alliance (IWA), platformy neutrální organizace pro urychlení technologických inovací blockchainu. Mezi další aktivity, které NEO řadí mezi hlavní body, patří jeho partnerství se sítí služeb založenou na Blockchainu (BSN) a vydání Neo3 Preview3, 7. srpna, zaměřené na vylepšení protokolů a opravy chyb, aby poskytly stabilnější platformu pro práci komunitních týmů.

NEO dále spustilo svůj DeFi protokol, Flamingo Finance, na konci září. „Navzdory tomu, že se jedná o nejvýkonnější aktivum na eToro v United states, objemy obchodování na NEO nepřekonaly ani best 10 na platformě,“ uvádí zpráva eToro. I když to nebylo v top 10 obchodních aktiv na eToro Usa, v globálním žebříčku zaujímá NEO místo číslo 8 v top rated 10 aktiv objemem obchodování ve třetím čtvrtletí s nárůstem o + 153%.

trx-tron

Událostí za růstem Tron TRX je zahájení jeho platformy DeFi, JustSwap. Během třetího čtvrtletí byla cena TRX posílena o 55,9%. Pokud jde o objem obchodování, společnost TRX zaznamenala největší nárůst objemu obchodování na eToro world-wide s nárůstem o 203%. Mince zaznamenala podobně velký nárůst obchodní aktivity v Usa pro eToro, prudce vzrostla o 180%.

Zpráva dále říká:

“Zatímco XRP byl celosvětově třetím nejobchodovanějším kryptoaktivem na eToro, rostoucí objemy obchodování na Zcash a Tezos tlačily objem obou mincí nad XRP ve Spojených státech.”

Mezi best 10 krypto aktivy podle objemu obchodování zaznamenal bitcoin pokles objemu obchodování na eToro world-wide se změnou -38%, ale zaznamenal eToro United states of america nárůst 17%.


Pokud vás tento článek zaujal, najdete zde další zprávy NEO a Tron

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: