Nejúspěšnější ICO všech dob

V módním světě kryptoměn byly největší úrovně humbuku a očekávání často vyhrazeny pro počáteční nabídky mincí (ICO), crowdsourcingový prodej fundraisingu používaný ke spuštění nových tokenů, mincí a služeb. ICO se začaly považovat za významné riziko professional každodenního investora. Oba jsou vysoce spekulativní – protože několik ICO ve skutečnosti vidí tokeny, které spouštějí, se setkávají se skutečným úspěchem – a mnoho samotných ICO je ve skutečnosti podvodných. Investoři nicméně i nadále pozorně sledují prostor ICO professional další velkou příležitost. Možná by udělali dobře, kdyby hledali ty ICO, které jsou svým designem nejblíže nejúspěšnějším ICO. Níže prozkoumáme některé z největších událostí ICO v historii.

1. NEO

NEO je čínský open up-resource blockchainový projekt, který si ve své krátké historii prošel několika různými jmény. Jedním z nejběžnějších však není oficiální název, ale spíše přezdívka: „Čínské ethereum“. NEO získalo tento rozdíl využitím inteligentních smluvních aplikací, decentralizovaného obchodu a dalších. Společnost měla obrovské ICO, a to v nemalé míře díky podpoře čínské vlády, Microsoft Corp. (MSFT) a dalších významných společností. Od počáteční ceny tokenu něco přes 3 centy až po historicky vysokou cenu zhruba 180 $, investoři NEO, kteří načasovali své investice správně, vydělali neuvěřitelné množství peněz.

2. Ethereum

Ethereum zůstává dnes druhou největší digitální měnou podle tržního stropu. Zatímco bitcoin je kryptoměna, ethereum je jak digitální měna, tak základ pro decentralizované aplikace, které využívají chytré smlouvy. Ether tokeny se prodávaly po ,31 $ a token nyní stojí kolem 700 $, což poskytuje návratnost investic více než 200 000% professional ty šťastné investory, kteří nakoupili během ICO.

3. Spectrecoin

Třetí nejúspěšnější ICO na našem seznamu je pro kryptoměnu, která professional sebe nezískala tak velké jméno jako NEO nebo ethereum. Spectrecoin byl spuštěn v listopadu 2016 jako „kryptoměna zaměřená na soukromí“. Jednou z funkcí mince je, že ji lze posílat a přijímat po celém světě s naprostou anonymitou. Spectrecoin posouvá hranice toho, co jsou vlády po celém světě ochotny tolerovat z digitálních měn, ale dosud neprorazil do hlavního proudu. Investice ve výši ,001 USD za token zpět na konci roku 2016 během ICO by dnes měla hodnotu téměř ,60 USD, což představuje významný zisk.

4. Stratis

Stratis je další kryptoměna, která se dosud nedostala do světa předních digitálních měn. Společnost se sídlem ve Velké Británii si zakládá na platformě, která je kompatibilní s různými programovacími jazyky a umožňuje podnikům snadno vytvářet a navrhovat vlastní aplikace. Microsoft byl prominentním zastáncem Stratis ICO, což vedlo k velkému úspěchu. Projekt během pěti týdnů vydělal téměř 1 000 BTC a jednotlivci zaplatili pouze ,01 USD za žeton a vyplatili se s návratností investic více než 50 000%.

5. Archa

Ark je navržen tak, aby byl co nejefektivnější. Platforma digitální měny umožňuje rychlou integraci dalších kryptoměn do vlastního blockchainu. S globálním zaměřením a závazkem k decentralizaci se zdá, že Ark byla předurčena k úspěchu. Počáteční cena tokenu byla během ICO ,04 $. Na nejvyšších úrovních se jeden token archy vyšplhal na téměř 11 $, což znamenalo návratnost investice více než 35 000%.

6. NXT

V roce 2013 spustil vývojář známý pod popisovačem „BCNext“ NXT. To byl jeden z prvních ICO a byl to také jeden z nejúspěšnějších. NXT byl navržen jako blockchainová platforma zajišťující sektor finančních služeb. S tokeny prodanými za pouhých ,0000168 $ se vývojovému týmu NXT podařilo v době ICO vydělat bitcoiny v hodnotě přibližně 16 800 $. Tyto peníze byly zaměřeny na rozvoj měny spojené s platformou. Na svém vrcholu dosáhly tokeny NXT výše až 2,15 USD, což investorům poskytlo úžasnou návratnost investic 1 477 000%.

Jedním z pozoruhodných aspektů mnoha výše uvedených ICO je, že samotné tokeny dnes nejsou zvlášť dobře známé. ARK je v současné době 64. nejoblíbenější digitální měnou, zatímco NXT je aktuálně 90. podle celkového tržního limitu. Vzhledem k tomu, že growth kryptoměn byl do značné míry nepředvídatelný, přičemž ceny rostly a klesaly dramaticky a při sebemenší provokaci, může být neuvěřitelně obtížné načasovat prodej takových tokenů. Pro začínajícího investora do digitální měny je možná ještě obtížnější zjistit, které potenciální nové ICO na horizontu by mohly přinést výsledky se stejnou mírou úspěchu jako výše uvedené projekty. Chcete-li získat podrobnější informace, nezapomeňte před investováním zvážit všechny výhody a nevýhody jakéhokoli ICO a podívejte se na naši příručku, kde najdete rady, jak vybrat vaši další investici do kryptoměny.

Investování do kryptoměn a dalších počátečních nabídek mincí („ICO“) je vysoce riskantní a spekulativní a tento článek není doporučením Investopedie ani pisatele investovat do kryptoměn nebo jiných ICO. Vzhledem k tomu, že situace každého jednotlivce je jedinečná, měli byste před finančními rozhodnutími vždy konzultovat kvalifikovaného odborníka. Investopedia neposkytuje žádná prohlášení ani záruky ohledně přesnosti nebo včasnosti zde obsažených informací. K datu vzniku tohoto článku autor vlastní kryptoměnu.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.