Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nejunikátnější akcie hrnců

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Alternativní investice  > Investice do marihuany  > Nejunikátnější akcie hrnců

Nejunikátnější akcie hrnců

Kanada stanovila 17. října 2018 jako datum, kdy dospělí v této zemi budou moci legálně nakupovat konopí pro rekreační použití prostřednictvím licencovaných výdejen a v některých oblastech on the net. Kanada se již v oblasti legálního konopí ujala brzkého vedení, přičemž mnoho států United states of america se vydalo po cestě k legalizaci. V době psaní tohoto dokumentu se však Usa nepokročily k legalizaci užívání marihuany v rekreačních ani léčivých případech na federální úrovni. Kanadská legalizace přesto inspirovala optimismus a vzrušení mezi nadšenou investorskou základnou a cena akcií mnoha akcií bank se to odrážela.

Vzhledem k tomu, že průmysl legální marihuany roste rychlým tempem, mnozí analytici považují další fázi růstu za diferenciaci. Nyní existuje přeplněné pole konkurentů představujících mnoho různých částí legální marihuanové sféry. Je nepravděpodobné, že každá z těchto společností bude i nadále prospívat, nebo dokonce přežít, kupředu. Z tohoto důvodu by investoři mohli mít zájem o hledání jedinečných společností. Níže prozkoumáme několik těchto standoutů.

GW Prescription drugs

Jedním z největších jmen v legálním prostoru konopí je GW Prescription drugs (GWPH). V červnu britská společnost viděla, že její lék na epilepsii na bázi kanabidiolu Epidiolex získal souhlas od amerického úřadu professional kontrolu potravin a léčiv (Fda). To označilo úplně první případ, kdy droga na bázi konopí obdržela takové schválení. GW tak má silnou výhodu ve srovnání s jinými společnostmi vyrábějícími marihuanu professional lékařské účely má připravený lék professional pacienty. Společnost GW pokračovala ve vývoji dalších produktů, i když jsou stále ve fázi před schválením vývoje.

Liberty Well being Sciences

Kanadská lékařská marihuanová společnost Liberty Overall health Sciences (LHSIF) je jedinečná v tom, že podniká na Floridě. Vyniká na rozdíl od konkurence, protože je držitelem jedné z pouhých 14 pěstitelských licencí pro výrobce lékařské marihuany ve státě. To znamená, že konkurence professional Liberty Wellness Sciences je již dramaticky omezena Liberty skončila v loňském čtvrtletí s přibližně 10 000 pacienty a tržbami 2,2 milionu dolarů, což je téměř dvojnásobek oproti předchozímu čtvrtletí, podle zprávy Motley Idiot. Možná ještě pozoruhodnější je, že Liberty rozvíjí největší pěstitelskou farmu na Floridě o rozloze přibližně 225 000 čtverečních quit. To by mohlo posunout podíl Liberty na trhu s lékařskou marihuanou na Floridě na přibližně 20% nebo více.

CannaRoyalty Corp.

Další kanadské oblečení, CannaRoyalty Corp. (CNNRF), začalo život jako investiční společnost, ačkoli se nyní zaměřuje na kalifornský trh legálních baněk. CannaRoyalty se snaží být jedním z malého počtu distributorů konopí na kalifornském trhu. Kalifornie má tisíce licencovaných výdejen, ale jen velmi malý počet licencovaných distributorů. Pokud je CannaRoyalty v tomto podniku úspěšný, má šanci být součástí trhu, který by mohl být větší než trh celého národa Kanady.

KushCo Holdings

KushCo Holdings (KSHB) je společnost, která se přímo nepodílí na růstu, výrobě a distribuci marihuany. Společnost je spíše známá professional obaly odolné proti neoprávněné manipulaci a dětem, které jsou populární v celém odvětví. Ve skutečnosti má KushCo partnerství s nejméně 5 000 marihuanových společností po celém světě. Společnost usiluje o dodržování předpisů professional maloobchodní zboží a podílí se také na brandingu a marketingu pro pěstitele.

Kromě toho společnost KushCo vyniká tím, že se nedávno přestěhovala do sféry plynných uhlovodíků a rozpouštědel. Tato průmyslová odvětví souvisejí s vývojem konopných olejů a koncentrátů. Celkově vzato se společnost KushCo stala nepostradatelným partnerem tisíců legálních konopných společností a také se vyhnula jakýmkoli právním a regulačním potížím tím, že se přímo nepodílela na růstu nebo distribuci samotné marihuany.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web