Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nejlepší účty IRA za říjen 2020

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > Nejlepší účty IRA za říjen 2020

Nejlepší účty IRA za říjen 2020

Online makléři a robo-poradci vám umožňují otevřít různé účty, ale pro lidi využívající daňové výhody individuálního důchodového účtu (IRA) se hodí několik dalších funkcí.

Nejlepší účty IRA jsou buď tradiční burzovní makléři, nebo robo-poradci, kteří mají vynikající nástroje pro plánování a vykazování důchodu. Hledali jsme pomoc s určením, kolik ušetřit na odchod do důchodu, a také jasné zprávy. Také jsme se ujistili, že tito makléři / poradci neuplatňují roční poplatek za správu vaší IRA, takže můžete tyto peníze udržovat v růstu pro svůj odchod do důchodu.

Nejlepší účty IRA za říjen 2020:

 • Věrné investice
 • Charles Schwab
 • Merrill Edge
 • Wealthfront
 • M1 Finance
 • Zlepšení

Věrné investice

 • Minimum účtu: $ 0
 • Poplatky: 0 $ za obchody s akciemi / ETF, 0 $ plus 0,65 $ / kontrakt na opční obchod

Fidelity zdokonaluje své nástroje pro plánování odchodu do důchodu, jejichž cílem je zapojit milénia, hrou nazvanou Five Money Musts, která povzbuzuje nové investory, aby se dostali na trhy pomocí fondů obchodovaných na burze..Pro ty, kteří jsou dále na cestě k odchodu do důchodu, existují nástroje, které vám pomohou uspořádat se podle toho, jak se blíží datum odchodu do důchodu, včetně jasného vysvětlení, jak a kdy provést platby sociálního zabezpečení..Fidelity nabízí vše od spravovaných účtů až po samoobslužné služby a jeho robo-poradenství, Fidelity Go, lze použít pro IRA...

Převedení rovnováhy zaměstnavatele na 401 (k) do IRA je proces, který může být těžkopádný a plný zvrácených pasáží, ale Fidelity jasně vysvětluje nezbytné kroky. Jeho kalkulačky pro odchod do důchodu a nástroje pro stanovení cílů jsou psány v jednoduché angličtině a snadno se používají...

Klady
 • Nízké transakční poplatky a skvělá technologie směrování objednávek, která snižuje náklady na transakci hledáním zlepšení cen.

 • Bohatá online nápověda, včetně chatbota, který dokáže odpovědět na většinu dotazů zákazníků.

 • Obchodovat lze s celou řadou aktiv, všechny ETF se obchodují bez provize.

Nevýhody
 • Platforma během těžkých obchodních dnů utrpěla určité výpadky, ale Fidelity investovala značné prostředky do infrastruktury, aby udržovala platformy stabilní.

 • Automatické reinvestování dividend je nastaveno pro celý účet; Chcete-li jej změnit pro konkrétní zabezpečení, musíte zavolat zákaznický servis.

 • Hledání konkrétního nástroje nebo funkce může být obtížné díky systému nabídek platformy.

Charles Schwab

 • Minimum účtu: $ 0
 • Poplatky: Zdarma akcie, obchodování ETF, 0,65 $ za opční smlouvu

Schwab nabízí širokou škálu aktiv, do kterých lze investovat, a vynikající nástroje pro obchodování s opcemi. Jeho část Odchod do důchodu a plánování webové platformy pomáhá zákazníkům pochopit typy dostupných účtů, včetně toho, jak převést starou 401 (k) na IRA. Můžete jít sami nebo se přihlásit pomocí profesionálního poradce, který vás provede vaší cestou...

Schwabovo robotické poradenství, Inteligentní portfolia, lze použít s jakýmkoli druhem IRA, pokud chcete použít jeho automatizovanou službu bez poplatků. Jak se blíží odchod do důchodu, web Schwab je plný způsobů, jak bezpečně generovat příjem až do vašeho cílového data a dále..Kvíz o důchodu z důchodu stojí za to, abyste zjistili, které oblasti finanční svobody byste mohli chtít dále studovat. ..

Klady
 • Bezplatné robotické poradenství, Schwab Intelligent Portfolios, je dobrým místem, kde začít investovat do důchodu.

 • Se všemi ETF lze obchodovat, aniž by vám vznikly transakční poplatky.

 • Výzkumné centrum ETF má také prověřovač uzavřených fondů, které lze použít ke generování důchodu v důchodu.

Merrill Edge

 • Minimum účtu: $ 0
 • Poplatky: 0 $ za obchod s akciemi. Opce se obchodují 0 $ za nohu plus 0,65 $ za kontrakt

Vzdělávací nabídky Merrill Edge jsou založeny na zkušenostech s investováním, životní fázi, životních událostech a odchodu do důchodu, vedení klientů články, videy a webináři a online kurzy. Téměř všechny dostupné nástroje se dlouhodobě dívají dopředu s velkým zaměřením na plánování odchodu do důchodu, takže mít zde IRA má velký smysl.

Funkce Portfolio Story společnosti Merrill je skvělý nástroj pro plánování odchodu do důchodu a investování do cílů. Přizpůsobuje se každému zákazníkovi a v příjemném rozvržení zobrazuje vaši alokaci aktiv a váš pokrok směrem k cíli. Můžete získat podrobnější informace o konkrétním holdingu pomocí funkce Merrill’s Stock Story, která také poskytuje podrobnosti o environmentálních, sociálních a vládních (ESG) hodnoceních společnosti. Hypotetická obchodní kalkulačka promítá, jak by obchod mohl ovlivnit celé vaše portfolio.

Společnost Merrill investovala obrovské částky do svých mobilních aplikací, což odráží počet zákazníků, kteří přistupují k jejím službám pomocí chytrých telefonů a tabletů. Mobilní aplikace také obsahují bohatý obsah poradenství a plánování odchodu do důchodu.

Klady
 • Merrill Edge vám poskytne personalizovanou analýzu portfolia, která zahrnuje všechny účty Bank of America.

 • Nástroje pro plánování odchodu do důchodu a plánování životní etapy Merrill Edge jsou špičkové.

 • Zákazníci společnosti Merrill získají přístup k přizpůsobitelnému kanálu novinek s obsahem od více než 35 poskytovatelů.

Nevýhody
 • Komplexní obchodování s opcemi Merrill Edge je omezené, což odnáší nástroj od sofistikovaných investorů, kteří plánují rozsáhle využívat opce v IRA.

 • Investorům, kteří se sami řídí, může být naštván zdánlivě neustálým tlakem na najímání finančního poradce.

Wealthfront

 • Minimum účtu: 500 $
 • Poplatky: 0,25% pro většinu účtů, žádné obchodní provize ani poplatky za výběry, minima nebo převody. 0,42% – 0,46% pro 529 plánů

Wealthfront vám umožňuje otevírat tradiční IRA, Roth IRA, SEP IRA a 401 (k) rollovery spolu s různými zdanitelnými účty. Plánování a sledování cílů je místo, kde svítí Wealthfront. Váš řídicí panel zobrazuje všechna vaše aktiva a pasiva, což vám umožňuje rychlé vizuální odbavení ohledně pravděpodobnosti dosažení vašich cílů..Když provádíte životní změny, například novou práci, manžela / manželku, máte nebo adoptujete dítě nebo kupujete dům, vaše plány Wealthfront se odpovídajícím způsobem přizpůsobí.

Díky použití údajů třetích stran Wealthfront je neuvěřitelně užitečný pro všechny druhy plánování – nejen pro odchod do důchodu – a můžete se ocitnout v situaci, kdy běžíte scénáře daleko nad rámec vašich dlouhodobých investičních potřeb. Můžete dokonce přijít na to, jak dlouho si můžete vzít volno z práce a cestování a přitom zajistit, aby vaše ostatní cíle fungovaly...

Zdá se, že Wealthfont dělá silný krok k integraci všech svých peněžních služeb do jedné platformy s konceptem Self-Driving Money, kde vložíte svou platbu do platformy a za vás vyřídí vaše finance. Tato služba ještě není spuštěna, ale je to pro společnost hlavní zaměření v rámci příštího významného spuštění...

Klady
 • Wealthfront poskytuje skvělé finanční plánování, které vám pomůže vidět celkový obraz.

 • Pomoc při stanovování cílů robo-poradce jde do hloubky u velkých cílů, jako jsou nákupy domů a úspory na vysoké škole.

 • Pokud máte kromě odchodu do důchodu i více cílů, nástroj Wealthfront’s Path vám ukáže kompromisy, kterým čelíte při upřednostňování jednoho před druhým.

Nevýhody
 • Wealthfront nenabízí žádný online chat pro zákazníky ani potenciální zákazníky.

 • Portfolia pod 100 000 $ nelze přizpůsobit nad rámec nastavení rizika.

 • Větší důchodové účty u Wealthfront mohou obsahovat dražší podílové fondy jako další typ diverzifikace.

M1 Finance

 • Minimum účtu: 100 $ (minimálně 500 $ pro důchodové účty)
 • Poplatek: 0%

M1 Finance nabízí jedinečnou kombinaci automatizovaného investování s vysokou úrovní přizpůsobení, která klientům umožňuje vytvářet portfolio šité na míru jejich přesným specifikacím. Můžete vytvořit portfolio IRA obsahující levné ETF nebo použít jednotlivé akcie – nebo obojí. Cílový zákazník společnosti M1 má dlouhodobé zaměření a zkušenosti s používáním tradičního online zprostředkování k investování do akcií a ETF. M1 nabízí těmto potenciálním klientům levnější alternativu, která umožňuje transakce s dílčími podíly a dobrou kontrolu nad obsahem portfolia. To je klíčový rozdíl mezi M1 a mnoha dalšími nabídkami, protože se často vzdáváte většiny kontroly výměnou za služby správy portfolia...

S M1 si můžete vybrat jedno z více než 80 expertních portfolií nebo si vytvořit vlastní. Můžete také vytvořit koláče – název M1 pro kruhové grafy zobrazující kombinace aktiv v portfoliu – vyrobené z jiných koláčů a udržovat je vyvážené podle vašich specifikací. Celkově M1 nabízí pozoruhodně flexibilní platformu, která zahrnuje třídiče akcií a ETF, které pomáhají s výběrem investic. Tento typ nástroje a přístup, který za ním stojí, jsou v roboticko-poradenském světě stále vzácné...

M1 se neoznačuje jako poradenská služba; Jedná se spíše o automatizovanou investiční platformu, která se stará o průběžnou správu portfolia, které vytvoříte. Jedná se o investiční platformu pro kutily a očekává, že budete vědět, co děláte a proč. M1 jako takový nemá mnoho nástrojů pro stanovení cílů nad rámec několika desítek článků o důchodových úsporách..To může být nepříjemné pro investory, kteří očekávají větší držení rukou, ale zprostředkující investoři mohou uvítat nedostatek rozptýlení, které stojí v cestě skutečnému vytváření portfolia. Její nabídky rezonovaly u mnoha investorů – v únoru 2020 společnost M1 oznámila, že překročila prahovou hodnotu spravovaných aktiv v hodnotě 1 miliardy USD...

Klady
 • M1 vám umožňuje obchodovat dílčí akcie, abyste byli plně investováni.

 • M1 účtuje nulové poplatky za obchodování nebo poplatky za správu aktiv.

 • Existuje řada způsobů, jak postupovat při vytváření portfolia, včetně více než 80 „expertních“ portfolií, která můžete sledovat za účelem napodobování.

Nevýhody
 • Způsob, jakým M1 umisťuje obchody, vymyká načasování transakcí vaší kontrole. To bude problém, pokud využíváte obchodní přístup k vaší IRA.

 • Účty s méně než 20 USD a žádnou obchodní aktivitou po dobu 90 dnů jsou zpoplatněny.

 • M1 nezaměstnává finanční poradce a nabízí velmi malou pomoc při stanovení finančních cílů. Externí účty také nemůžete konsolidovat pro účely plánování.

Zlepšení

 • Účet Minimální: 10 $
 • Poplatky: 0,25% (ročně) pro digitální tarif, 0,40% (ročně) pro prémiový tarif

Existuje několik způsobů, jak použít Zlepšení: můžete synchronizovat všechny své finanční účty, abyste získali celkový obraz o svých aktivech, aniž byste investovali, můžete investovat do jednoho z jejich portfolií nebo můžete vytvořit flexibilní portfolio s některými svými vlastními specifikacemi. Portfolia jsou vyvážena, když je to nutné, nikoli podle stanoveného harmonogramu..Zlepšení je do značné míry platformou založenou na cílech a uživatelům je k dispozici mnoho plánovacích nástrojů a spousta rad. Ke každému portfoliu můžete připojit konkrétní investiční cíl, který lze investovat do různých strategií. Prostředky na dlouhodobější cíle, jako je spoření na důchod, lze přidělit do jednoho z portfolií s vyšším rizikem, zatímco krátkodobější cíle, jako je financování zálohy na dům, lze přidělit těm s nízkým rizikem.

Betterment má velmi snadno sledovatelné kroky pro stanovení cíle a každý z nich může být monitorován samostatně. Alokace aktiv se zobrazuje v kruhu s akciemi v odstínech oranžové a s pevným výnosem v odstínech modré..Pokud například zaostáváte v plnění svých důchodových cílů, Betterment vás povzbudí, abyste odložili více stranou. To může být užitečná výzva, zejména pro mladé investory, kteří ještě nemusí pociťovat naléhavost šetřit na důchod.

Klady
 • Nastavení účtu IRA společnosti Betterment je rychlé a snadné a portfolia jsou před financováním plně transparentní.

 • Můžete synchronizovat externí účty pro odchod do důchodu s vaším cílem odchodu do důchodu, abyste mohli snadno zobrazit svůj celkový pokrok.

 • Zdokonalení usnadňuje změnu rizika portfolia nebo přechod na jiný typ portfolia.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení online makléřů. Naše recenze jsou výsledkem šestiměsíčního hodnocení všech aspektů platformy online brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejich platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila více než 3 000 datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovaný makléř povinen vyplnit 320bodový průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme použili při testování. Mnoho online brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jejich platformy.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru pro hodnocení online investičních platforem pro uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: