Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nejlepší platformy pro obchodování s opcemi na říjen 2020

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > Nejlepší platformy pro obchodování s opcemi na říjen 2020

Nejlepší platformy pro obchodování s opcemi na říjen 2020

Uvědomujeme si, že všichni prožíváme obzvláště nestabilní dobu, když se vyrovnáváme s touto globální krizí, a finanční trhy také zaznamenaly nebývalé změny, které se dotkly všech investorů. Naším posláním vždy bylo pomáhat lidem přijímat nejinformovanější rozhodnutí o tom, jak, kdy a kam investovat. Vzhledem k nedávné volatilitě trhu a změnám v odvětví zprostředkování online se více než kdy jindy snažíme poskytovat našim čtenářům nezaujaté a odborné recenze nejlepších investičních platforem pro investory všech úrovní pro každý druh trhu.

Obchodování s opcemi se stalo velmi oblíbeným u retailových investorů od přelomu 21. století. Naši nejlepší makléři s opcemi mají nepřeberné množství nástrojů, které vám pomohou měřit a řídit riziko při rozhodování, které obchody umístit. Zahrnují také cenné vzdělání, které vám pomůže růst v propracovanosti jako obchodník s opcemi.

Nejlepší online makléři pro obchodování s opcemi v říjnu 2020:

 • chutná práce: Nejlepší platforma pro obchodování s opcemi
 • chutná práce: Nejlepší makléř pro obchodníky s pokročilými možnostmi
 • chutná práce: Nejlepší makléř pro obchodníky s mobilními možnostmi
 • E * OBCHOD: Nejlepší makléř pro začínající obchodníky s opcemi
 • eVolba: Nejlepší makléř pro obchodování s nízkonákladovými opcemi

Nejlepší obchodní platforma pro opce, Nejlepší pro obchody s pokročilými opcemi a Nejlepší pro obchodníky s mobilními opcemi: chutná práce

 • Účet Minimální: $ 0
 • Poplatky: 0,00 $ akciové obchody, 1,00 $ k otevření opčních obchodů 0,00 $ k uzavření

Tastyworks říká, že více než 90% obchodů prováděných jejími zákazníky jsou deriváty, takže přirozeně tráví čas navrhováním mnoha nástrojů speciálně pro obchodníky s opcemi a futures. Vše je navrženo tak, aby pomohlo obchodníkům vyhodnotit volatilitu a pravděpodobnost zisku. Celá platforma Tastyworks je zaměřena na rozhodování a jednání. Společnost Tastyworks otevřela své virtuální dveře v roce 2017, takže ji neobtěžují starší systémy, které ničí mnoho starších online brokerů. To mu nesmírně pomohlo udržet zkušenosti s obchodováním s opcemi na základech. Exekuce Tastyworks jsou rychlé a náklady jsou nízké, přičemž provize jsou omezeny na otevírání příkazů k opcím na akcie a futures na 10 $ za nohu.

Seznamy sledování jsou klíčovou součástí platformy chutné práce a jsou stejné pro mobilní zařízení, web i stahování. Vzhled a dojem z mobilní platformy je velmi podobný desktopovým verzím, i když najdete cenová kola a způsoby, jak definovat obchody, které minimalizují možnost udělat chybu. Když si vytvoříte pozici z grafu nebo z detektoru volatility, vytvoří se pro vás obchodní lístek. K dispozici je také prohlížeč videa, takže můžete sledovat síť tastytrade. Ačkoli nováček v obchodování s opcemi může být zpočátku nepohodlný, ti, kteří rozumí základním konceptům, ocení obsah, funkce a zaměření zjevné na platformách chutné práce.

Klady
 • Všechny nástroje, které budete potřebovat pro analýzu a obchodování s deriváty, jsou zabudovány do platforem.

 • Schopnosti mapování jsou jedinečně vyladěny pro obchodníka s opcemi. Pokud máte více pozic na konkrétním podkladu, můžete analyzovat rizikové profily kombinované pozice.

 • Každý pracovní den jsou hodiny originálního videa z tastytrade, které nabízí aktuální obchodní nápady a obrovskou knihovnu předem nahraných videí a přehlídek.

Nevýhody
 • Nováčci v obchodování a investování mohou být nejprve zahlceni chutnými pracemi.

 • Neexistuje žádné obchodování s pevným výnosem (mimo ETF, které obsahují dluhopisy) pro ty, kteří chtějí alokovat některá svá aktiva do konzervativnější třídy aktiv.

 • Jakákoli další analýza portfolia nad rámec zisků a ztrát vyžaduje nastavení přihlášení na samostatném webu The Quiet Foundation, který je také součástí říše vkusu.

Nejlepší pro začátečníky Obchodníci s opcemi: E * TRADE

 • Účet Minimální: $ 0
 • Poplatky: Žádná provize za obchody s akciemi / ETF. Možnosti jsou 0,50– 0,65 $ za kontrakt, v závislosti na objemu obchodování.

Obchodníci s novými možnostmi potřebují pomoc při porozumění tomu, jak mohou obchodní deriváty pomoci zlepšit návratnost portfolia. Pokročilejší platformy E * TRADE jsou elegantně navrženy a provedou vás po cestě. Když přejdete na opce a deriváty, web a mobilní aplikace Power E * TRADE vám pomohou učit se. Web a aplikaci Power E * TRADE lze nastavit tak, aby funkce, které nejčastěji používáte, byly umístěny dopředu a na střed, abyste za nimi nemuseli kopat. Platforma má všechny funkce zděděné po akvizici technologie OptionsHouse společností E * TRADE, která zahrnuje množství užitečných vzdělávacích zdrojů pro rozvíjejícího se obchodníka s opcemi. Seznamy sledování jsou integrovány na platformách E * TRADE a celá řada obchodovatelných aktiv je přístupná v mobilních aplikacích. Pracovní postup je u mobilních aplikací velmi plynulý. Také jsme zjistili, že používání Power E * TRADE na tabletu je docela příjemné.

Klady
 • Mobilní aplikace jsou velmi dobře uspořádané a snadno použitelné a patří mezi nejkomplexnější a nejrozsáhlejší testované aplikace.

 • Spektrální analýza na Power E * TRADE je vizuálně ohromující nástroj, který vám pomůže vizualizovat maximální zisk a ztrátu pro strategii možností a pochopit vaše metriky rizika

 • Strategie můžete otestovat pomocí papírových obchodních schopností desktopové platformy E * TRADE Pro, která využívá zpožděná data, takže si nebudete myslet, že zadáváte skutečné obchody.

 • Na všech platformách najdete všudypřítomný obchodní lístek se streamováním dat v reálném čase.

Nevýhody
 • Stupňovitý harmonogram provizí za opční obchody, účtování 0,65 $ za kontrakt pro méně časté obchodníky a 0,50 $ za ty, kteří zadávají více než 30 opčních obchodů za čtvrtletí.

 • Investoři, kteří by chtěli přímý přístup na mezinárodní trhy nebo obchodování s cizími měnami, by se měli poohlédnout jinde.

 • Svůj externě držený účet nemůžete konsolidovat a vytvořit si ucelený obraz o svém čistém jmění na E * TRADE.

Nejlepší pro low-cost obchodování s opcemi: eOption

 • Minimum účtu: $ 0

 • Poplatky: 0 $ za akcii / ETF obchod, 1,99 $ základna za nohu plus 0,10 $ za kontrakt pro opční obchody

eOption si za obchody opcí účtuje 1,99 $ za úsek, ale poplatek za smlouvu je výrazně nižší než u konkurence, což je skvělé pro obchodníky s těžkými opcemi. eOption také nabízí akcie bez provize a obchodování ETF, takže ti, kteří jsou obchodníky orientovanými na opce, ale také chtějí přístup k jiným aktivům za nízkou cenu, zde nebudou mít žádné problémy. Poplatky za zúčtování a směnu, obvykle zlomek penny za akcii, jsou vysvětleny na obrazovce potvrzení objednávky a jsou předány zákazníkům. eOption také vysoce bodoval za své relativně nízké maržové sazby.

Klady
 • eOption nabízí velkou hodnotu pro obchodníky s častými opcemi.

 • Platforma eOption Trader založená na prohlížeči se snadno používá.

 • Odběratelé zpravodaje mohou své výstrahy obchodovat automaticky.

Další možnosti úvahy

Struktura provizí pro opční obchody má tendenci být komplikovanější než její ekvivalent pro akciové obchody. Až do snížení provizí, které se na podzim roku 2019 dostalo do odvětví, si většina makléřů účtovala poplatek za každou část rozpětí opcí plus provizi za obchodovanou smlouvu. Poplatky za nohu, díky nimž se spready ve dvou a čtyřech nohách staly nákladnými, byly většinou odstraněny v celém odvětví. Také vidíme, že někteří makléři omezují provize účtované za určité obchodní scénáře.

Investoři s poměrně velkými portfolii mohou také u některých makléřů využít marží portfolia. Jedná se o postup, který hodnotí celkové riziko spojené s portfoliem, které obsahuje akcie a deriváty. Investoři s velkým portfoliem mohou využít marže portfolia ke zmenšení velikosti maržového úvěru.

Jaký typ obchodníka s opcemi jste?

První a nejdůležitější informace, kterou je třeba zvážit před výběrem obchodního účtu s opcemi, je to, jaký jste obchodník. Jaký je váš styl obchodování a ochota riskovat? Které nástroje byste chtěli mít po ruce?

Možnosti jsou komplexní produkty, kterým je třeba rozumět a obchodovat s nimi. Všichni výše uvedení makléři umožňují zákazníkům vytvářet pozice komplexních opcí jako jednu objednávku. Někteří makléři, jako je Vanguard, povolují na jednu objednávku pouze jednu pozici a ponechání na jednotlivém obchodníkovi, aby zadal více objednávek po jedné, aby vytvořil kombinovanou pozici. Merrill Edge vám umožní umístit dvounohé spready, ale cokoli složitějšího bude vyžadovat další objednávku.

Pokud s obchodováním s opcemi teprve začínáte, je důležitá kvalita vzdělávání a pomoc nabízená vaším makléřem. Častí obchodníci a ti, kteří obchodují s velkým počtem smluv, budou citlivější na provize a poplatky, proto se podívejte na poplatky potenciálního brokera a ujistěte se, že jim rozumíte.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení online makléřů. Naše recenze jsou výsledkem měsíců vyhodnocení všech aspektů platformy online brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejích platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila tisíce datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovatel, kterého jsme zkoumali, povinen vyplnit rozsáhlý průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme při testování použili. Mnoho online brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jeho platformy.

Naši nejlepší makléři s opcemi mají nepřeberné množství nástrojů, které vám pomohou měřit a řídit riziko při rozhodování, které obchody umístit. Tito makléři zahrnují cenné vzdělání, které vám pomůže růst v propracovanosti jako obchodník s opcemi. Investoři s poměrně velkými portfolii mohou využít výhody marží portfolia u určitých makléřů, což je postup, který hodnotí celkové riziko spojené s portfoliem, které obsahuje akcie a deriváty, a může snížit velikost vašeho maržového úvěru.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru pro hodnocení online investičních platforem pro uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web