Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nejlepší makléři pro mezinárodní obchodování v říjnu 2020

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > Nejlepší makléři pro mezinárodní obchodování v říjnu 2020

Nejlepší makléři pro mezinárodní obchodování v říjnu 2020

Uvědomujeme si, že všichni prožíváme obzvláště nestabilní dobu, když se vyrovnáváme s touto globální krizí, a finanční trhy také zaznamenaly nebývalé změny, které se dotkly všech investorů. Naším posláním vždy bylo pomáhat lidem přijímat nejinformovanější rozhodnutí o tom, jak, kdy a kam investovat. Vzhledem k nedávné volatilitě trhu a změnám v odvětví zprostředkování on the internet se více než kdy jindy snažíme poskytovat našim čtenářům nezaujaté a odborné recenze nejlepších investičních platforem professional investory všech úrovní professional každý druh trhu.

Klíčovou složkou vyváženého portfolia je expozice na mezinárodních trzích. Fondy obchodované na burze (ETF) zaměřené na konkrétní geografickou oblast lze přidat do jakéhokoli portfolia, ale investor má malou kontrolu nad akciemi zahrnutými do fondu. Většina makléřů také umožňuje svým klientům obchodovat s americkými depozitními certifikáty (ADR), což jsou certifikáty představující akcie na zahraničních akcích. ADR se obchodují na amerických burzách.

Nejlepší on-line makléři professional mezinárodní obchodování v říjnu 2020:

 • Interaktivní makléři: Nejlepší on line broker pro mezinárodní obchodování
 • Interaktivní makléři: Nejlepší on-line broker pro investory mimo United states of america

Nejlepší makléř professional mezinárodní obchodování a nejlepší makléř professional investory mimo United states of america: Interaktivní makléři

 • Bare minimum účtu: $
 • Poplatky: Maximálně ,005 $ za akcii pro platformu Pro nebo 1% z obchodní hodnoty, $ za IBKR Lite

U kategorie mezinárodního obchodování byly váhové kategorie pro rozsah nabídek upraveny směrem nahoru, aby bylo možné měřit, který broker nabídl největší výběr aktiv na mezinárodních trzích. Poté byla také měřena celková funkčnost platformy a rozmanitost typů objednávek, protože jsou důležité professional úspěšné obchodování při řízení pozice na trzích, které se rozprostírají po celém světě. Tyto úpravy odhalily jasného vítěze jak celkově nejlepšího brokera professional mezinárodní obchodování, tak nejlepšího online brokera professional investory mimo United states.

Interactive Brokers (IBKR) snadno získal to nejlepší celkově díky přímému přístupu k 135 globálním burzám v 31 zemích..To umožňuje obchodníkům obchodovat nepřetržitě pomocí více než 60 různých typů příkazů ke správě svých vstupních a výstupních bodů..Mnoho funkcí zaměřených na mezinárodní obchodování je zabudováno do platformy IBKR Traders Workstation (TWS) ke stažení, což znamená, že ji nakonec použijete jako primární nástroj, i když se za obchodníka nepovažujete..To může být zpočátku výzva kvůli množství nástrojů a přizpůsobení dostupných prostřednictvím TWS. Naučit se platformu nějakou dobu trvá, ale křivka učení je kratší, pokud používáte pouze základní funkce.

Kromě přístupu na trhy po celém světě nabízí Interactive Brokers také rozsáhlý soupis aktiv, včetně evropských dluhových emisí a 115 měnových párů... .Jediným nominálním klepnutím na Interactive Brokers v tomto smyslu je to, že obchodování s částečnými akciemi funguje pouze professional akcie kótované v Usa,.ale to platí i o ostatních recenzovaných brokerech. A stejně jako ostatní významní hráči, Interactive Brokers nyní nabízí bez provize obchody s americkými akciemi a ETF, což nám pomáhá učinit z našeho konsensu výběr mezinárodního obchodování dva roky po sobě...

Za zmínku stojí běžci až po Interactive Brokers v celkové kategorii, protože jsou stále slušnou volbou professional investory, kteří mohou považovat dosah a platformu IBKR – pravda, určenou pro obchodníky – za trochu zastrašující. Fidelity se umístila na druhém místě IBKR se schopností obchodovat v 25 zemích s použitím 16 různých měn..Schwab skončil třetí s omezenějším přímým přístupem na 12 zahraničních trhů v jejich domácí měně..Jak vidíte, mezi Interactive Brokers a celkovými finalisty existuje značná propast.

V letošním roce jsme také hodnotili on the net makléře z hlediska toho, kdo nejlépe vyhovuje potřebám zahraničních investorů, protože naše publikum je stále více globální. I zde byl rozhodujícím faktorem zásah Interactive Brokers. Investoři s Interactive Brokers mohou financovat své účty v mnoha různých základních měnách a poté převádět podle tržních kurzů na nákup aktiv na jiných trzích... .Takže bez ohledu na to, na jaký trh se chystáte a ze kterého budete, budete moci investovat bez vedení samostatných účtů nebo sjednávání konverzí.

Pokud jste obchodníkem mimo Usa nebo sofistikovaným investorem, získáte z IBKR mnohem více. Funkce IBKR jako obchodní platformy jsou podrobně popsány v naší recenzi, ale veškerá tato síla otevírá nové příležitosti v kombinaci s globálním výhledem. Kromě neuvěřitelné sady nástrojů v TWS inventář aktiv společnosti Interactive Brokers usnadňuje vytváření složitých vícevrstvých obchodů bez použití zástupců.

Myšlenka individuálního obchodníka, který uzavírá sázky na více trzích včetně akcií, měn, opcí a komoditních futures, bývala docela zastrašující. V 90. letech, kdy Kvantový fond George Sorose zlomil Financial institution of England, to byl vlastně tým obchodníků, kteří škrtali libru proti německé marce, šli dlouho na britské akcie a nakupovali německé dluhopisy před nedostatečným výkonem německých akcií..Díky dosahu na trhu a výběru aktiv prostřednictvím Interactive Brokers nyní můžete provádět stejný styl obchodování na ploše a sledovat jej v reálném čase. Obchodníci mohou také řadit podmíněné objednávky a v podstatě obchodovat 24 hodin, protože trhy se uzavírají a otevírají po celém světě.

Klady
 • Interactive Brokers nemá ve svém dosahu na trhu a rozmanitosti aktiv obdoby.

 • TWS byla naše nejsilnější obchodní platforma s výkonnými nástroji a vysokou úrovní přizpůsobení.

 • Přímý přístup k burzám po celém světě umožňuje 24hodinové obchodování.

 • Svůj účet můžete financovat v mnoha různých základních měnách a převod pomocí tržních kurzů pro transakce v jiné než nativní měně je přímo podporován prostřednictvím platformy.

 • Interactive Brokers nabízí nejnižší maržový úrok ze všech brokerů, které jsme zkontrolovali.

Nevýhody
 • Plné využití výhod mezinárodních obchodních nástrojů vyžaduje, aby investoři používali TWS, což může být pro neobchodníky skličující.

 • Interactive Brokers stále používá cenovou strukturu založenou na poplatcích pro obchody, i když skromnou.

Další úvahy o mezinárodním obchodování

Professional investory, kteří chtějí obchodovat přímo s nástroji obchodovanými na trzích mimo United states, vám malá podmnožina on the web brokerů umožňuje obchodovat na zahraničních trzích. Najdete akcie, dluhopisy, futures a měny k obchodování, ale pamatujte na další rizika, jako je omezená likvidita a fluktuace směnných kurzů.

Pokud vás zajímá jeden nebo dva mezinárodní trhy, můžete zvážit otevření účtu u místního makléře v dané zemi. Hlavní riziko zde spočívá v tom, že regulační agentury mimo United states nejsou tak proaktivní a je známo, že zahraniční makléřské společnosti se přes noc zavírají a utíkají s aktivy svých zákazníků.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení on the internet makléřů. Naše recenze jsou výsledkem měsíců vyhodnocení všech aspektů platformy on-line brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejích platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila tisíce datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovatel, kterého jsme zkoumali, povinen vyplnit rozsáhlý průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme při testování použili. Mnoho on line brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jeho platformy.

Professional investory, kteří chtějí obchodovat přímo s nástroji obchodovanými na trzích mimo Usa, vám malá podmnožina on-line brokerů umožňuje obchodovat na zahraničních trzích. Najdete akcie, dluhopisy, futures a měny k obchodování, ale pamatujte na další rizika, jako je omezená likvidita a fluktuace směnných kurzů. Abychom určili nejlepší makléře professional mezinárodní obchodování, zaměřili jsme se na to, které společnosti nabízejí největší výběr aktiv na mezinárodních trzích. Poté byla také měřena celková funkčnost platformy a rozmanitost typů objednávek, protože jsou důležité professional úspěšné obchodování při řízení pozice na trzích, které se rozprostírají po celém světě.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru pro hodnocení on line investičních platforem pro uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web