Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nejlepší makléři pro ETF v říjnu 2020

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > Nejlepší makléři pro ETF v říjnu 2020

Nejlepší makléři pro ETF v říjnu 2020

Uvědomujeme si, že všichni prožíváme obzvláště nestabilní dobu, když se vyrovnáváme s touto globální krizí, a finanční trhy také zaznamenaly nebývalé změny, které se dotkly všech investorů. Naším posláním vždy bylo pomáhat lidem přijímat nejinformovanější rozhodnutí o tom, jak, kdy a kam investovat. Vzhledem k nedávné volatilitě trhu a změnám v odvětví on the internet zprostředkování se více než kdy jindy snažíme poskytovat našim čtenářům nezaujaté a odborné recenze nejlepších investičních platforem pro investory všech úrovní pro každý druh trhu.

Abychom určili vítěze v této kategorii, podívali jsme se na možnosti výzkumu specifické professional nalezení nejlepších fondů obchodovaných na burze (ETF) professional cíle a účely zákazníka. Součástí tohoto ocenění jsou špičkové třídiče, zprávy analytiků, základní a technická information a schopnost porovnávat ETF. Hledali jsme také vysoce kvalitní streamovaná data a schopnost najít ETF, které jsou volitelné. Se všemi provizemi, které přišly na podzim roku 2019, se ETF obchoduje bez provize u velké většiny on the web brokerů.

Nejlepší on the web makléři professional ETF v říjnu 2020:

 • Charles Schwab: Nejlepší on line broker professional ETF
 • Charles Schwab: Nejlepší třídiče ETF
 • Interaktivní makléři: Nejlepší výzkum ETF

Nejlepší on the web makléř pro ETF a nejlepší screenery ETF: Charles Schwab

 • Minimum amount účtu: $
 • Poplatky: Zdarma akcie, obchodování ETF, ,65 $ za opční smlouvu

Charles Schwab získal dvě z našich tří ocenění v této kategorii. Schwab je investiční společnost s kompletními službami, která nabízí služby a technologie všem, od aktivních obchodníků s vlastním zaměřením až po lidi, kteří chtějí vedení finančního poradce. Má širokou škálu platforem, z nichž si můžete vybrat, a také plné bankovní možnosti..Za zmínku stojí zejména Schwab’s ETF screener na platformě StreetSmart Edge, který je extrémně přizpůsobitelný a lze jej uložit professional budoucí opakované použití...

Klady
 • Na StreetSmart Edge má prověřovač ETF více než 150 screeningových kritérií včetně třídy aktiv, kategorie Morningstar, výkonnosti fondu, regionální expozice a dalších.

 • K dispozici je 16 předdefinovaných obrazovek professional screener ETF, které lze přizpůsobit podle potřeb klienta. Výsledky lze převést do seznamu sledovaných položek nebo exportovat. Screener ETF je k dispozici jak potenciálním zákazníkům (před přihlášením), tak klientům používajícím StreetSmart Edge.

 • Platforma StreetSmart Edge má několik úrovní možností přizpůsobení a přizpůsobení a lze ji nastavit tak, aby všechny nástroje, které pravidelně používáte, byly na dosah ruky.

Nevýhody
 • Schwab automaticky nezametá neinvestovanou hotovost do fondu peněžního trhu a jeho základní úroková sazba je extrémně nízká.

 • Na rozdíl od vynikajícího screeneru ETF ve StreetSmart Edge je screener ETF na webu velmi základní. Třídiče podílových fondů a pevných výnosů na webu jsou neatraktivní a zastaralé.

 • Pokud obchodujete s deriváty, většina nástrojů je na platformě StreetSmart Edge, ale obchodníci s akciemi skončí s odkazem na technologii na standardním webu.

Nejlepší výzkum ETF: Interaktivní makléři

 • Least účtu: $
 • Poplatky: Maximálně ,005 $ za akcii professional platformu Professional nebo 1% z obchodní hodnoty, $ za IBKR Lite

Interactive Brokers slouží především institucionálním investorům a sofistikovaným aktivním obchodníkům po celém světě. Pokračuje však v zavádění nových produktů, vzdělávacích zdrojů a služeb zaměřených na investory, kteří nejsou tak aktivní. Společnost nabízí neuvěřitelný nástroj pro investory, kteří chtějí přejít z podílových fondů na ETF pomocí replikátoru podílových fondů..Tento nástroj vám pomůže najít levnější fondy obchodované na burze, které jsou v podstatě identické s dražšími a méně likvidními podílovými fondy...

Výzkum zaměřený na ETF zahrnuje skener trhu v nástroji Mosaic, který umožňuje určit ETF jako třídu aktiv..Můžete použít předdefinovaný skener nebo nastavit vlastní skenování..Ke zkoumání ETF lze použít všechny funkce Průzkumníka fundamentů.. Klienti mají navíc přístup k proprietárnímu nástroji Hedge Finder společnosti AltaVista a alternativním nástrojům ETF k vyhledání ETF, které obsahují konkrétní akcie nebo podobné ETF..Můžete použít sofistikovaný typ pokynu, příkaz Beta Hedge, k použití ETF k vyrovnání tržního rizika spojeného s objednávkou akcií, kterou zadáváte. Tento nástroj je professional Interactive Brokers jedinečný a umožňuje vám řídit celkové riziko ve vašem portfoliu...

Klady
 • Stroj professional provádění objednávek společnosti IB má nejchytřejší směrovač objednávek v oboru, protože zůstává na vrcholu změn tržních podmínek, aby přesměroval celou nebo část vaší objednávky, aby dosáhl optimálního provedení, dosáhl zlepšení ceny a maximalizoval jakoukoli možnou slevu .

 • Neexistuje žádný jiný zprostředkovatel s tak širokou škálou nabídek jako Interactive Brokers. IB spojuje klienty se 125 trhy v 31 zemích a umožňuje klientům obchodovat s akciemi, opcemi, futures, forexy, obligacemi a fondy z jednoho integrovaného účtu.

 • Algoritmické typy objednávek zahrnují VWAP (objemově vážená průměrná cena) a TWAP (časově vážená průměrná cena), jakož i typy objednávek navržené tak, aby minimalizovaly dopad obchodníka na cenu konkrétní akcie.

Nevýhody
 • Data můžete streamovat pouze na jednom zařízení najednou. Pokud se přihlásíte do své mobilní aplikace, zatímco jste stále přihlášeni k TWS, budete vyzváni k vypnutí streamovaných dat na jednom ze zařízení.

 • Nejpokročilejší funkce jsou omezeny na klienty IBKR Professional. Všechny obchody generují provize pro daný plán. Klienti IBKR Lite, i když neplatí žádné provize za americké kapitálové objednávky, nemohou používat sofistikovanější algoritmy.

 • Na malé nebo neaktivní účty mohou být účtovány poplatky za údržbu nebo poplatky za info a úroky se nevyplácejí v hotovosti, pokud nemáte podstatný zůstatek.

Proč ETF

Peníze tečou z podílových fondů do ETF, proto jsme se zaměřili na způsoby, jak online makléři pomáhají klientům s průzkumem a obchodováním v této třídě aktiv. ETF nabízejí cenově dostupný způsob budování diverzifikovaného portfolia díky poměru nákladů a vyšší daňové efektivitě ve srovnání s podílovými fondy. ETF se snadno obchodují, protože transakce probíhají, podobně jako akcie, na regulovaných burzách. ETF lze obchodovat s marží, nemají žádná omezení krátkého prodeje a poskytují vnitrodenní obchodní příležitosti a spoustu likvidity. Velké procento ETF je rovněž volitelné, což obchodníkům umožňuje řídit jejich portfoliová rizika pomocí derivátů.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení on the web makléřů. Naše recenze jsou výsledkem měsíců vyhodnocení všech aspektů platformy online brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejích platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila tisíce datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovatel, kterého jsme zkoumali, povinen vyplnit rozsáhlý průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme při testování použili. Mnoho on-line brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jeho platformy.

Naši nejlepší makléři možností nabízejí výzkumné schopnosti specifické professional hledání nejlepších ETF pro konkrétní účel zákazníka. Součástí tohoto ocenění jsou špičkové třídiče, zprávy analytiků, základní a technická data a schopnost porovnávat ETF. Hledali jsme také vysoce kvalitní streamovaná information a schopnost najít ETF, které jsou volitelné. Se všemi škrty v provizích, které přišly na podzim roku 2019, ETF obchodují bez provize u velké většiny online brokerů.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru professional hodnocení online investičních platforem professional uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web