Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nejlepší držitelé podílových fondů společnosti FedEx (FDX)

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Podílové fondy  > Podílové fondy wiki  > Nejlepší držitelé podílových fondů společnosti FedEx (FDX)

Nejlepší držitelé podílových fondů společnosti FedEx (FDX)

Společnost FedEx Company (NYSE: FDX) je známá tím, že je společností „pokud to tam absolutně musí být přes noc“. Společnost se rozrostla nad rámec expresních služeb nyní nabízí pozemní přepravu a nákladní dopravu. Společnost FedEx může doručit balíček téměř kamkoli na světě. Rostoucí součástí společnosti je její segment služeb, který umožňuje řešení back-business office, logistiky a služeb zákazníkům pro velké i malé společnosti.

Cena akcií společnosti zaznamenala tlak ze strany tržních obav, jako je Amazon.com (NASDAQ: AMZN), které začaly dodávat vlastní balíčky a vyřazovaly prostředníky, jako jsou FedEx a United Parcel Services, Inc. Amazon také naznačil plány na zahájení plné přepravní služby, která trvale odstraní FedEx a UPS, a také dodá balíčky pro jiné společnosti.

Od 3. července 2018 má společnost FedEx tržní kapitalizaci ve výši 60 miliard dolarů. Pět největších investorů podílových fondů vlastní 10,79% z celkového počtu držených akcií.

Vanguard PRIMECAP Inv (VPMCX)

Vanguard PRIMECAP Inv (VPMCX) je aktivně spravovaný fond pro růst akcií, který investuje především do amerických majetkových cenných papírů. Cílem fondu je dosáhnout dlouhodobého růstu jistiny. Standardem fondu je index Common & Poor’s 500 (index S&P 500). Důsledně a výrazně překonává index.

K červenci 2018 měl fond pětiletý anualizovaný celkový výnos 16,78%, poměr nákladů ,39%, spravovaná aktiva (AUM) 65,2 miliardy USD a pětihvězdičkový ranking Morningstar. Má 3,64% svých aktiv investovaných do společnosti FedEx a vlastní 3,58% vynikajících kmenových akcií společnosti FedEx. Fond vyžaduje minimální investici 3 000 USD.

Dodge & Cox Inventory (DODGX)

Akciový fond Dodge & Cox (DODGX) je aktivně spravovaný akciový fond, který investuje do společností, které se zdají podhodnocené a mají příznivé dlouhodobé výhledy. Manažeři portfolia investují do dlouhodobého růstu kapitálu a výnosů se sekundárním cílem běžných příjmů. Výnosy fondu se srovnávají s výnosem indexu S&P 500.

K červenci 2018 měl fond pětiletý anualizovaný celkový výnos 12,80%, poměr nákladů ,52%, AUM 69,9 miliard USD, čtyřhvězdičkový rating Morningstar a míra obratu 13%. Má 2,21% svých celkových aktiv investovaných do 2,37% vynikajících kmenových akcií společnosti FedEx. Fond vyžaduje minimální investici ve výši 2 500 USD.

Vanguard Full Stock Mkt Idx Inv (VTSMX)

Vanguard Complete Stock Mkt Idx Inv (VTSMX) je pasivně spravovaný akciový indexový fond, který investuje do kmenových akcií amerických společností v přímé souvislosti s jejich váhami v CRSP US Complete Market place Index. Index se skládá z více než 3 700 akcií, které se obchodují na newyorské burze cenných papírů (NYSE) a Nasdaq. Akcie představují téměř 100% celkové tržní kapitalizace.

K červenci 2018 měl fond pětiletý anualizovaný celkový výnos 13,08%, poměr nákladů ,14%, AUM 698,6 miliard USD a míra obratu 3%. Má ,21% čistých aktiv investovaných do 2,25% vynikajících kmenových akcií společnosti FedEx. Fond vyžaduje minimální investici 3 000 $.

Vanguard 500 Index Inv (VFINX)

Vanguard 500 Index Inv (VFINX) je pasivně spravovaný fond akciových indexů, který sleduje index S&P 500.

K červenci 2018 měl fond pětiletý anualizovaný celkový výnos 13,21%, poměr nákladů ,14%, AUM 90,9 miliard USD, čtyřhvězdičkový rating Morningstar a míra obratu 3%. Má ,26% čistých aktiv investovaných do 1,65% vynikajících kmenových akcií společnosti FedEx. Fond vyžaduje minimální investici 3 000 $.

SPDR S&P 500 ETF (SPY)

SPDR S&P 500 ETF (SPY) je počítačově spravovaný akciový indexový fond, který se snaží vyrovnat návratnost indexu S&P 500. Jeho výnosy se rovnají výnosu indexu. Je známý tím, že je prvním ETF.

K 31. březnu 2018 má fond pětiletý roční výnos 13,19%. Ke 3. červenci 2018 měl SPY poměr extremely nízkých nákladů ,09% a AUM 259,3 miliard USD. Má ,24% svých celkových aktiv investovaných do ,94% vynikajících kmenových akcií FedEx.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web