logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
[email protected]
+1234567890

Nejlepší brokeři na investování do akcií porovnání

AkciePrůvodce.cz > Brokeři recenze  > Nejlepší brokeři na investování do akcií porovnání
Nejlepší investiční platformy a brokeři 2020

Nejlepší brokeři na investování do akcií porovnání

Nalezení nejlepšího investičního brokera může být skličujícím úkolem. S tolika makléři na výběr, řešení pro správnou volbu se pro investory stává stále obtížnější. Ve snaze pomoci vám vybrat nejlepší nízkonákladovou a profesionální obchodní platformu jsme porovnali několik nejlepších evropských investičních webů – pro začátečníky i profesionální obchodníky. Pokud se zaměřujete na levné obchodování s akciemi a obchodování s ETF, podívejte se na našeho průvodce investičních brokerů, které na základě našich zkušeností doporučujeme.

Bez dalšího odkladu se pojďme podívat na jednotlivé investiční brokery pro investování do akcií a jejich uvedeme výhody a nevýhody každého z nich, abychom vám pomohli najít stránky, které nejlépe vyhovují vašim obchodním potřebám.

XTB

9.5/10

Průvodce: XTB nabízí dle našich zkušeností špičkové prostředí pro investování do akcií a obchodování. Vhodné pro začínající i profesionální investory, z našich zkušeností upozorňujeme na rollover poplatky u CFD.

XTB je polská obchodní platforma FX a CFD, která byla založena v roce 2012. Tato platforma je regulována několika finančními úřady, včetně polského úřadu pro finanční dohled (KNF) a britského úřadu pro finanční chování (FCA). Je také kótována na varšavské burze cenných papírů, což zvyšuje její důvěryhodnost jako jeden z předních jednoho z nejlepších brokerů v Evropě. Poskytují uživatelům přístup k více než 1 500 nástrojům finančního trhu včetně FX, indexů, akcií, komodit a dalších.

Výhody XTB

Nevýhody XTB

LYNX

9/10
Lynx broker recenze poplatky zkušenosti návod akcie investice

Průvodce: Lynx vnímáme jako výbornou volbu pro investory, kteří chtějí mít přístup k více funkcím na interface za zároveň poměrně nízké poplatky. Jedna velká výhoda Lynx je, že můžete si "půjčit" měnu a poté jí vrátit, což můžete využít např. v případě oslabení koruny.

LYNX je makléřem od Interactive Brokers. To prakticky znamená, že vaše vložené prostředky budou uloženy na účtech Interactive Brokers, ale poplatky jsou účtovány společností LYNX. Můžete také použít obchodní platformy IB. LYNX je považován za bezpečný, protože jak LYNX, tak Interactive Brokers jsou regulovány nejvyššími regulátory. Doporučeno pro investory a tradery, kteří hledají nízké poplatky za akcie a ETF a dobrou mobilní obchodní platformu.

LYNX má nízké poplatky za obchod, skvělou mobilní obchodní platformu a nabízí širokou škálu trhů a produktů. Na druhou stranu jsou možnosti vkladu a výběru omezené. K dispozici je také minimální vklad 3 000 EUR a jeho platforma pro stolní počítače je poměrně komplikovaná.

Nebojte se vyzkoušet LYNX, pokud upřednostňujete nízké poplatky za obchodování s akciemi a ETF a dobrou mobilní obchodní platformu.

Výhody LYNX

Nevýhody LYNX

eToro

9/10
eToro recenze broker akcie makléř návody registrace nízké poplatky

Průvodce: eToro je velice populární investiční broker. Poskytuje přehledné a jednoduché prostředí, silnou výhodou je možnost sledovat investice konkrétních lidí a také je zrcadlit.

Společnost eToro si nárokuje přes 9 milionů uživatelů a identifikuje se jako platforma sociálního obchodování se silným zaměřením na obchodování s kopiemi a kryptoměny. Zahájení v roce 2007 má celosvětovou působnost a má kanceláře na Kypru, v Izraeli, ve Spojeném království, ve Spojených státech a Austrálii.

Společnost EToro je schválena úřadem Financial Conduct Authority (FCA), australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC) a kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC).

Zřeknutí se odpovědnosti: CFD jsou komplexní nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz díky pákovému efektu. 62% účtů retailových investorů při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem přichází o peníze. Měli byste zvážit, zda chápete, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. 

Výhody eToro

Nevýhody eToro

DeGiro

9/10
Degiro recenze broker akcie makléř návody registrace nízké poplatky

Průvodce: DeGiro je jedná z nejoblíbenějších evropských investičních platforem díky kombinaci nízkých poplatků a dobré funkcionality. Doporučujeme zejména pro investice do zahraničních akcií a ETF (lze snížit daň pomocí formuláře W-8BEN-E a to jednoduše přímo v nastavení) a nikoliv pro české dividendové akcie, daníte 35%.

DEGIRO je makléř se sídlem v Amsterodamu, který funguje od roku 2008. Společnost umožňuje lidem obchodovat s akciemi, dluhopisy, futures, trackery, fondy a další na jejich platformě.

Společnost DEGIRO se vyznačuje nízkými poplatky a v současné době využívá obchodní platformu více než 450 000 investorů, což z ní činí jednu z nejoblíbenějších možností evropských investorů. Kromě toho společnost DeGiro získala vynikající hodnocení pro svou aplikaci pro obchodování s smarfony, která je k dispozici jak pro Android, tak iOS.

Jste-li rezidentem v jedné z následujících zemí, můžete si otevřít účet u DEGIRO: Rakousko, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Norsko, Polsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Nizozemsko, Spojené království.

Výhody DeGiro

Nevýhody DeGiro

Revolut

8/10
Revolut recenze broker akcie makléř návody registrace nízké poplatky

Průvodce: Revolut je vhodný pro naprosté začátečníky, kteří by si rádi koupili akcie jednoduše prostřednictvím telefonu za aktuální kurz. Revolut si za zprostředkování nebere žádné komise.

Revolut je britská fintech společnost, která nabízí bankovní a obchodní služby. Přestože je služba obchodování s akciemi pro své bankovní služby většinou populární, získala v celé Evropě široké uplatnění. Revolut je považován za vynikající obchodní platformu pro začátečníky, kteří hledají obchody bez provizí. Úřad pro finanční chování (FCA) reguluje Revolut. Díky své bankovní licenci a operacím jsou investoři při obchodování s platformou chráněnější.

Výhody Revolut

Nevýhody Revolut

Interactive Brokers

9/10
Interactive Brokers recenze broker akcie makléř návody registrace nízké poplatky

Průvodce: Intractive Brokers doporučujeme spíše pro profesionální investory. Nabízí velice vybavené prostředí k investování a obchodování ovšem může se zdát pro začátečníky až příliš komplikované.

 

Pokud jste aktivním obchodníkem, je Interactive Brokers jednou z nejlepších dostupných platforem kvůli nízkým obchodním poplatkům, které nabízí.

Interactive Brokers je americká obchodní platforma, která má v Evropě masivní zastoupení. Jsou známé nízkými obchodními poplatky, rychlým provedením objednávky, přímým přístupem na trh s akciemi, opcemi, futures, forexem, fixním příjmem, ETF a dalšími. Obchodníci mají možnost vybrat si mezi pevnými sazbami a odstupňovanými plány, v závislosti na jejich obchodních strategiích a potřebách.

Zřeknutí se odpovědnosti: CFD jsou komplexní nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz díky pákovému efektu. Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 60,5% účtů drobných investorů peníze. Měli byste zvážit, zda chápete, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz.

Výhody Interactive Brokers

Nevýhody Interactive Brokers

Nejlepší broker na investování do akcií

V celé Evropě roste počet makléřů nabízejících služby obchodníkům a investorům. Pro obchodníky je výběr nejlepšího zprostředkovatele zaměřen na několik funkcí, které platforma poskytuje. Navzdory rostoucímu počtu makléřů, z nichž si lze vybrat, nabízejí platformy revidované v tomto příspěvku investorům některé z nejlepších služeb. Jsou to regulované subjekty s dobrými výsledky v poskytování kvalitních služeb. Doporučujeme však provést osobní průzkum, než si vyberete zprostředkovatele.

Upozornění: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. 
U 77% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. 
Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on print
Vytisknout
Share on email
Email
Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 1 Průměrné hodnocení: 5]
No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website

>
Share This