Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nejlepší aplikace pro obchodování s akciemi pro říjen 2020

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > Nejlepší aplikace pro obchodování s akciemi pro říjen 2020

Nejlepší aplikace pro obchodování s akciemi pro říjen 2020

Uvědomujeme si, že všichni prožíváme obzvláště nestabilní dobu, když se vyrovnáváme s touto globální krizí, a finanční trhy také zaznamenaly nebývalé změny, které se dotkly všech investorů. Naším posláním vždy bylo pomáhat lidem přijímat nejinformovanější rozhodnutí o tom, jak, kdy a kam investovat. Vzhledem k nedávné volatilitě trhu a změnám v odvětví online zprostředkování se více než kdy jindy snažíme poskytovat našim čtenářům nezaujaté a odborné recenze nejlepších aplikací pro obchodování s akciemi pro investory všech úrovní pro každý druh trhu.

V posledních několika letech si online makléři stále více osvojili mantru „nejdříve mobilní“. Vzhledem k tomu, že více investorů a obchodníků používá jako primární platformu tablety nebo smartphony, online makléři se snažili vylepšit své mobilní aplikace, což zase přitahuje více mobilních uživatelů. Nejlepší online investiční aplikace nabízejí konzistentní zážitek mezi desktopovými a mobilními platformami, včetně sdílení seznamů hodinek a výstrah, jakož i nástrojů, jako jsou třídiče akcií a ukládání šeků na váš účet.

Nejlepší aplikace pro obchodování s akciemi pro říjen 2020:

 • TD Ameritrade: Nejlepší aplikace pro obchodování s akciemi
 • TD Ameritrade: Nejlepší aplikace pro začátečníky
 • Interaktivní makléři: Nejlepší aplikace pro aktivní obchodníky
 • chutná práce: Nejlepší aplikace pro obchodníky s opcemi

Nejlepší aplikace pro obchodování s akciemi: TD Ameritrade

 • Minimum účtu: $ 0
 • Poplatky: Poplatky za obchodování s akciemi, ETF a opcemi na jednotlivé nohy v USA od 3. října 2019. 0,65 USD za opční kontrakt.

TD Ameritrade se vyznačuje tím, že je naším výběrem pro nejlepší celkovou aplikaci pro obchodování s akciemi v naší Online Broker Review 2020. TD Ameritrade má ve skutečnosti dvě z nejlepších aplikací pro obchodování s akciemi, protože umožňuje investorům vybrat si mezi mobilní aplikací TD Ameritrade a thinkorswim Mobile. Každá aplikace je vynikající pro obchodování s akciemi, ale mobilní aplikace TD Ameritrade je zaměřena na základní investování s vynikajícím shrnutím účtu, upozorněním na ceny a množstvím zpráv a průzkumů. Zejména investoři s nákupem a držením budou moci obchodovat prostřednictvím mobilní aplikace, což je osvobodí od nutnosti vypořádat se s přeplněnějším desktopovým rozhraním TD Ameritrade.

Pro obchodníky a aktivnější investory je mobilní platforma thinkorswim přijatelnou náhradou za plnou obchodní platformu pro stolní počítače. Obecně prověřujeme obchodní funkce mobilních aplikací skrz objektiv udržování pozice, zatímco jsme mimo plnou platformu, ale thinkorswim a několik dalších aplikací dosáhly bodu, kdy obchodník může rozumně plánovat, hodnotit a otevírat složité obchody na cestách . Pracovní tok mobilní aplikace thinkorswim pro opce, akcie a futures je intuitivní a výkonný. Obchodníci najdou spoustu zvonků a píšťal, díky nimž je mobilní aplikace úplným řešením pro většinu obchodních účelů, včetně streamování dat v reálném čase a možnosti obchodovat z grafů. Obě aplikace jsou velmi podobné zkušenostem s celou platformou, takže přechod tam a zpět je velmi plynulý.

Klady
 • Mobilní aplikace TD Ameritrade jsou dobře navržené a dávají investorům možnost volby mezi aplikací zaměřenou na investice a aplikací zaměřenou na obchodování.

 • Obě aplikace poskytují zákazníkům jednoduchý jednostránkový zážitek, kde se mohou rychle přihlásit na trzích a na svém účtu.

 • Seznamy sledování a přizpůsobení se synchronizují na všech platformách TD Ameritrade, včetně obou mobilních aplikací.

 • V mobilních aplikacích lze obchodovat se všemi dostupnými třídami aktiv.

Nevýhody
 • Nástroje a funkce dostupné v aplikacích se liší designem, ale hybridní investoři (například obchodníci s houpačkami) se mohou ocitnout v přepínání mezi těmito dvěma, aby získali přístup k nástrojům a analýze, které potřebují.

Nejlepší aplikace pro začátečníky: TD Ameritrade

 • Minimum účtu: $ 0
 • Poplatky: Poplatky za obchodování s akciemi, ETF a opcemi na jednotlivé nohy v USA od 3. října 2019. 0,65 USD za opční kontrakt.

TD Ameritrade, konkrétně mobilní aplikace TD Ameritrade, zaujímá také první místo v naší recenzi nejlepší aplikace pro začátečníky. V této kategorii se zaměřujeme na začínající investory, kteří jsou na trhu noví, spíše než novější obchodníci (aktivní obchodování je uvedeno níže). Aplikace TD Ameritrade je výkonná, intuitivní a bohatá na funkce, aniž by byla ohromující.

Noví investoři budou pravděpodobně nejvíce využívat stránku účtu, což jim umožní rychle zobrazit zůstatky, pozice, pokyny a historii obchodování. Pracovní postup průzkumu akcieu, jeho přidání do seznamů sledovaných položek, nastavení cenového upozornění a zadání objednávky jsou jednoduché. TD Ameritrade Mobile App také funguje odlišně napříč typem mobilního zařízení, s jednoduchými oznámeními například pro Apple Watch a rozbaleným zobrazením pro větší mobilní zařízení, jako je iPad. TD Ameritrade aktivně investuje do aplikace a dalších technologických platforem včetně Google Home, Alexa a Apple Business Chat..Tento závazek ukazuje, že většina nových investorů se při správě svého účtu TD Ameritrade nebude setkávat s žádnými problémy při přístupu pouze pro mobilní zařízení.

Klady
 • Aplikace TD Ameritrade má čisté rozhraní s intuitivním pracovním postupem pro zadávání obchodů.

 • TD Ameritrade poskytuje vynikající monitorování účtu prostřednictvím aplikace, což vám umožní rychle zobrazit zůstatky, pozice, objednávky a historii transakcí.

 • Data do aplikace se streamují a můžete na ní obchodovat se všemi třídami aktiv.

 • Mobilní prostředí se přizpůsobuje velikosti zařízení a využívá více místa na tabletech.

Nejlepší aplikace pro aktivní obchodníky: Interaktivní makléři

 • Minimum účtu: $ 0
 • Poplatky: Maximálně 0,005 $ za akcii pro platformu Pro nebo 1% z obchodní hodnoty, 0 $ za IBKR Lite

TD Ameritrade má celkově nejlepší aplikace pro obchodování s akciemi, ale Interactive Brokers má výhodu, pokud jde o aktivní obchodování. To by nemělo být překvapením, protože Interactive Brokers v naší recenzi na rok 2020 vzal téměř všechny důležité obchodní kategorie, s výjimkou obchodování s opcemi. Ať už používáte výkonnou pracovní stanici Traders Workstation (TWS) nebo mobilní aplikaci, která vám má poskytnout základní funkce na cestách, Interactive Brokers je určen pro aktivní obchodníky. Aplikace Interactive Brokers má téměř všechny funkce webové platformy společnosti, ale ve srovnání s desktopovou aplikací TWS je pochopitelně omezená. To znamená, že můžete zařadit do fronty obchody pro všechny třídy aktiv a datové toky v reálném čase.

Mobilní aplikace Interactive Brokers je jednou z mála, která obchodníkům umožňuje posoudit trh a otevírat nové pozice na cestách, na rozdíl od jednoduchého sledování stávajících obchodů. I když má mobilní aplikace skvělý výzkum, vynikající grafy a široký výběr indikátorů, nedostatek nástrojů pro kreslení a některá další omezení budou mít i nadále za následek, že většina aktivních obchodníků upřednostní, pokud to bude možné, plnohodnotnou zkušenost TWS. Ve srovnání s jinými mobilními aplikacemi pro aktivní obchodníky je však aplikace Interactive Brokers o krok napřed.

Klady
 • Mobilní aplikace Interactive Brokers se blíží napodobování zážitku z webu s plnou schopností objednávat a skenery a upozornění, která aktivní obchodníci očekávají.

 • Intuitivní obchodní pracovní tok prostřednictvím aplikace je kombinován se schopností nastavit předvolby objednávek pro rychlejší zadávání.

 • Mobilní grafy přicházejí s řadou užitečných indikátorů pro rychlé obchodní rozhodnutí.

Nevýhody
 • Datové toky v reálném čase pouze na jedné platformě najednou. To znamená, že toto omezení bude ovlivněno pouze obchodníky, kteří mají ve svém pracovním postupu přístup využívající více zařízení.

 • V mobilní aplikaci nejsou žádné nástroje pro kreslení.

Nejlepší aplikace pro obchodníky s možnostmi: tastyworks

 • Účet Minimální: $ 0
 • Poplatky: 0,00 $ akciové obchody, 1,00 $ k otevření opčních obchodů 0,00 $ k uzavření

Tastyworks netrpí nedostatkem zaměření. Zprostředkování je velmi zaměřeno na obchodníky s opcemi a toto zaměření umožnilo mobilní aplikaci chutné práce zrušit Interactive Brokers v této oblasti. Zatímco Interactive Brokers je stále standardem pro aktivní obchodníky, obchodníkům, kteří využívají hlavně strategie opcí, bude chutná aplikace aplikaceworksworks vyhovovat.

Mobilní pracovní postup tastyworks je navržen pro zadávání možností objednávek, takže je proces rychlý a intuitivní. Obchodníci s možnostmi pomocí táhni a pusou si vyberou nohy rozložení možností, čímž eliminují vstup z klávesnice. I přes tento snadný vstup je mobilní aplikace chutná práce lépe považována za krátkodobou náhradu desktopové platformy. I když můžete zadávat nové pozice a opouštět ty stávající, v aplikaci chybí některé funkce dostupné na desktopové platformě pro průzkum a analýzu obchodů. Pro těžké obchodování s opcemi je obtížné sladit celou sadu funkcí a extra vizuální prostor, který je dodáván s platformami pro stolní počítače.

Klady
 • Obchodníci mohou použít výběr drag and drop pro možnosti nohou v mobilní aplikaci chutná práce.

 • Aplikace tastyworks je zjednodušená pro obchodování s opcemi. Neexistují žádné zbytečné funkce a nic, co by odvádělo pozornost od základní funkce.

 • Zdroj videa Tastytrade je k dispozici prostřednictvím mobilní aplikace.

Nevýhody
 • Účet nelze otevřít prostřednictvím mobilní aplikace chutná práce.

 • Aplikace nenahradí plochu pro těžké obchodníky, ale lze ji použít ke sledování a opuštění stávajících pozic.

Vývoj aplikací pro obchodování na burze

TD Ameritrade a další nyní vylepšili své zkušenosti s aplikacemi do bodu, kdy většina investorů může ke svému portfoliu zaujmout přístup pouze pro mobilní zařízení. Obchodníci a aktivnější investoři však tohoto bodu možná nikdy nedosáhnou úplně, v závislosti na strategiích, které používají, a na složitosti obchodů. Tito investoři více závislí na desktopu stále těží z možnosti sledovat své obchody na cestách a dokonce si v rozumných případech otevírat nové pozice. Stojí za to si zpětně promyslet, kam až se mobilní aplikace online makléřů dostaly. Drtivá většina mobilních aplikací jsou stabilní platformy se streamovanými daty a funkčními pracovními postupy. Nebylo tomu tak nedávno před pěti lety. To je pro makléřský průmysl celkově významný pokrok. Stále si můžeme vybrat rozvržení a dohadovat se o tom, které funkce si zaslouží být zahrnuty v menší verzi, ale faktem zůstává, že investoři jsou blíže než kdy dříve k tomu, aby měli trh ve svých rukou.

Desktop vs. mobilní zážitky

Spíše než vytvářet různé aplikace pro své zákazníky, kteří obchodují na cestách, makléři nyní usilují o konzistentní zážitek mezi desktopovými a mobilními platformami, včetně sdílení seznamů hodinek a výstrah, jakož i nástrojů, jako jsou třídiče akcií a ukládání šeků na váš účet. Streamování dat si našlo cestu do mobilních aplikací spolu s pokročilými nabídkami mapování a vzdělávání. Viděli jsme také komplexní analýzu možností a obchodování. Díky dostupnosti počítačů v našich kapsách způsob, jakým lidé interagují s jejich obchodními a investičními účty, přinutil makléře nabízet mobilní aplikace spolu s jejich tradičními platformami pro stolní počítače.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení online makléřů. Naše recenze jsou výsledkem měsíců vyhodnocení všech aspektů platformy online brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejích platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila tisíce datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovatel, kterého jsme zkoumali, povinen vyplnit rozsáhlý průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme při testování použili. Mnoho online brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jeho platformy.

Nejlepší aplikace pro obchodování s akciemi nabízejí konzistentní prostředí mezi desktopovými a mobilními platformami, včetně sdílení seznamů hodinek a výstrah, jakož i nástrojů, jako jsou třídiče akcií a ukládání šeků na váš účet. Streamování dat, pokročilé mapování, analýza komplexních možností a obchodní a vzdělávací nabídky jsou klíčové funkce, díky nimž je třeba v této kategorii získat nejvyšší hodnocení.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru pro hodnocení online investičních platforem pro uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web