Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nejlepší 3 REIT ETF v oblasti zdravotní péče v roce 2019

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Investování do ETF  > Nejlepší ETF  > Nejlepší 3 REIT ETF v oblasti zdravotní péče v roce 2019

Nejlepší 3 REIT ETF v oblasti zdravotní péče v roce 2019

Realitní investiční fondy (REIT) jsou druhem obchodovaného cenného papíru, který obecně investuje do vlastnictví nebo financování nemovitostí vytvářejících příjem. V rámci odvětví REIT je jednou z nejoblíbenějších investičních možností v oblasti nemovitostí souvisejících se zdravotní péčí. Zdravotní péče REIT investuje do nemovitostí, jako jsou nemocnice, budovy zdravotnických kanceláří a bydlení professional seniory. Fondy obchodované na burze (ETF) jsou běžně používaným nástrojem professional investování, což je to, co udělalo mnoho investorů, když si koupili tři nejlepší ETF uvedené níže. Všechny informace aktualizovány 15. května 2020.

Shrnutí

  • Health care REITs mohou dát investorům šanci jak do rostoucího sektoru zdravotní péče, tak do sektoru nemovitostí v podobě nemocnic a zařízení péče o starší lidi.
  • Vzhledem k tomu, že toddler boomers odcházejí do důchodu a stárnou, bude pravděpodobně vyšší poptávka po bydlení professional seniory a dalších zdravotnických zařízeních.
  • REIT, které se specializují na sektor zdravotní péče, se liší podle toho, do jakých typů nemovitostí investují a kolik drží.

Janus dlouhodobá péče ETF

Janus Long-Term Treatment ETF (Old) je jediný ETF s čistou hrou, který investuje do zdravotní péče REIT. Fond se snaží sledovat výkon Solactive Prolonged-Expression Treatment Index, který usiluje o globální expozici společností, které přímo těží z rostoucí potřeby služeb dlouhodobé péče. Se stárnoucí populací a zvýšenou technologií zdravotní péče roste potřeba dlouhodobé péče.

Datum zahájení ETF Janus Prolonged-Term Treatment bylo 8. června 2016. Fond měl 48 podílů s aktivy pod správou (AUM) ve výši 21,72 milionu USD. Doposud byl fond v dobrém startu s celkovým výnosem 7,51% od založení. V rámci fondu je 67,6% podílů soustředěno v 10 společnostech.

Největším podílem je Welltower Inc. (Very well) s váhou 15,27%. Druhý největší keeping je ve společnosti Healthpeak Qualities Inc. (PEAK) s celkovou hmotností 10,54%. Investoři, kteří hledají expozici ve zdravotnických společnostech souvisejících s průmyslem dlouhodobé péče prostřednictvím koše zdravotnických služeb REITs, se možná budou chtít podívat na tento nový fond... ..

IShares Residential Real Estate Capped ETF

ETF (REZ) s krytím rezidenčních nemovitostí iShares je 28,5% vystaven zdravotním REIT..ETF poskytuje investorům expozici vůči indexu rezidenčních nemovitostí v Usa, který se skládá z rezidenčních, zdravotnických a samoobslužných REIT.

Fond zahrnoval celkem 43 podílů, z nichž 58,75% bylo investováno do jejich nejlepších 10 podílů. Čtvrtý největší podíl byl ve Welltower Inc. (Well) na 6,93%, devátým největším byl Healthpeak Qualities Inc. (PEAK) na 4,63%. Největším podílem ETF je Public Storage (PSA) na 9,05%.

Od založení fondu 1. května 2007 dosáhl průměrného ročního celkového výnosu 5,07%. Fond má poměr výdajů ,48% a spravuje portfolio AUM na 342 milionech USD. Je také atraktivní professional investory, kteří hledají dividendu, se současným výnosem 3,68%... ..

IShares Cohen & Steers REIT ETF

IShares Cohen & Steers REIT ETF (ICF) je dalším z ETF iShares, který je vystaven sektoru REIT. Ke dni 30. března 2020 fond investoval více než 5% svých podílů do REIT ve zdravotnictví, jako je Welltower..Fond je navržen tak, aby odrážel index Cohen & Steers Realty Majors Index, který má mnohem diverzifikovanější přístup k investování v každém sektoru REIT.

Od svého vzniku 29. ledna 2001 poskytuje investorům širokou angažovanost na amerických trzích nemovitostí a REIT a konstantní 10letý výnos 8,63%. IShares Cohen & Steers REIT ETF měl výnos 2,9%, držel 30 pozic a měl více než 1,84 miliardy USD v AUM... ..

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web