Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nejlepší 3 podílové fondy podílových fondů

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Podílové fondy  > Podílové fondy wiki  > Nejlepší 3 podílové fondy podílových fondů

Nejlepší 3 podílové fondy podílových fondů

Akciové podílové fondy v sektoru materiálů, někdy označované jako sektor základních materiálů, se zaměřují na společnosti zabývající se zpracováním, těžbou nebo výrobou nerostů, kovů, lesů, chemikálií, plastů a dalších přírodních zdrojů. Sektor základních materiálů je citlivý na výkyvy nabídky a poptávky, protože cena surovin, jako je zlato nebo jiné kovy, je obvykle poháněna poptávkou.

Existuje základní přechod mezi základními materiály a energetickými nebo energetickými odvětvími. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že odvětví materiálů se primárně zabývá zpracováním surovin v rané fázi a obvykle nevyrábí výrobky, které se dostávají ke spotřebitelům.

Zde se podíváme na tři kapitálové podílové fondy v materiálovém sektoru: Vanguard Products Index Fund Admiral Shares (VMIAX), Fidelity Find Chemicals Portfolio Fund (FSCHX) a Fidelity Pick Materials Portfolio Fund (FSDPX). Všechny informace byly přesné k 7. říjnu 2020.

Shrnutí

  • Akciové podílové fondy v sektoru materiálů se zaměřují na společnosti, které zpracovávají, těží nebo vyrábějí určité komodity a jiné přírodní zdroje.
  • Admirální akcie fondu Vanguard Components Index Fund jsou levnější než většina jeho konkurentů.
  • Fidelity Choose Chemical substances Portfolio Fund má nízké poplatky a velkou základnu aktiv.
  • Portfoliový fond Fidelity Pick out Products poskytuje investorům vynikající mezinárodní možnost.

Admirální akcie fondu Vanguard Resources Index Fund

Vanguard Resources Index Fund Admiral Shares, který je snadno nejlepším skutečným indexovým fondem v kategorii základních materiálů, je levnější než většina jeho konkurentů s faktorem 10 a nabízí nadprůměrné výnosy za pětiletá a desetiletá období. Morningstar uděluje tomuto fondu čtyřhvězdičkové hodnocení, které začalo 11. února 2004...

Tento podílový fond sleduje výkonnost indexu Morgan Stanley Cash Intercontinental (MSCI) US Investable Market place Resources 25/50, který je tvořen velkými, středními a malými americkými společnostmi v materiálovém sektoru. Aby bylo možné zahrnout, je třeba akcie klasifikovat jako materiály pouze podle standardu Global Marketplace Classification Regular (GICS)...

Fidelity Pick out Chemical compounds Portfolio Fund

  • Čistá aktiva: 640,7 milionu USD
  • Poměr nákladů: ,78%
  • Výtěžek: 1,31%

Fidelity Find Chemicals Portfolio Fund, který byl založen 29. července 1985, se zaměřuje na podmnožinu odvětví materiálů. Poplatky jsou nízké a základna aktiv je velká, takže existuje malé riziko uzavření nebo úniku kapitálu do efektivnějších podílových fondů.

Podle společnosti Morningstar se fond Fidelity Pick Chemical compounds Portfolio Fund řadí na první 1% v kategorii za 15leté období a byl také mezi 3% mezi 10%..Správa sérií Fidelity Find je v tomto odvětví respektována. Tento fond získal celkové hodnocení čtyř hvězdiček od Morningstar ze 102 fondů...

Na rozdíl od energetických a energetických společností provádějí společnosti v odvětví základních materiálů zpracování surovin v rané fázi a neprodukují produkty, které by šly spotřebitelům.

Fidelity Decide on Components Portfolio Fund

  • Čistá aktiva: 694,1 milionu USD
  • Poměr nákladů: ,80%
  • Výtěžek: 1,20%

Vynikající mezinárodní možností v prostoru materiálového fondu je Fidelity Decide on Materials Portfolio Fund. Tento fond je podprůměrný nákladový podílový fond. Podle Morningstar má tento fond průměrné riziko ve srovnání s ostatními ve stejné kategorii...

Některá rizika spojená s tímto fondem zahrnují riziko akciových trhů, riziko cen komodit, měnové riziko, úrokové riziko a geopolitická rizika. Výnosy jsou průměrné ve srovnání s kolegy fondu..Fond byl vytvořen 29. září 1986.

Ze 105 fondů (meziročně k dnešnímu dni) v kategorii přírodních zdrojů / základních materiálů je Fidelity Select Resources Portfolio možná jedním z nejrůznějších, aniž by ztratil zaměření..Přibližně 88% aktiv fondu je v základních materiálových akciích, zbytek spadá do kategorií spotřebitelských cyklických, finančních služeb a průmyslových odvětví.

V podnicích je více společností střední velikosti než velkých společností, i když ve srovnání s průměrem kategorie je mnohem méně malých společností. Celkový náklon jsou společnosti se střední nebo nižší velkou kapitalizací s průměrným tržním stropem v celkové výši 25,17 miliardy USD..Morningstar uděluje tomuto růstově hodnotovému fondu hodnocení čtyř hvězdiček.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web