Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nejlepší 3 akcie pro začínající swing tradery

AkciePrůvodce.cz > Obchodování  > Základy obchodování  > Swing trading  > Nejlepší 3 akcie pro začínající swing tradery

Nejlepší 3 akcie pro začínající swing tradery

Obchodníci s výkyvy kupují akcie na několik dní a poté je prodávají se ziskem poté, co se cena posune výše. To je cíl stejně. Pokud vás to zajímá, nejlepší způsob, jak se rychle naučit, je výběr správných akcií k nákupu na prvním místě. Nejprve se podívejte na akcie s velkou kapitalizací, protože v danou minutu mají mnoho akcií, které mění majitele, a díky tomu je snadné rychle nakupovat a prodávat.

Jinými slovy, likvidita je zásadním faktorem, který je třeba vzít v úvahu při hledání kandidátů na swing trading.

Shrnutí

  • Obchodníci s swingem se obvykle snaží koupit akcie, držet je dva nebo tři dny a poté je prodat se ziskem.
  • Ne všechny akcie jsou vhodnými kandidáty professional swingové obchodování.
  • Nejlepší kandidáti mají dostatečnou likviditu a stabilní cenu.
  • Fb, Apple a Microsoft jsou vhodné akcie pro swingové obchodování za určitých tržních podmínek.
  • Chcete-li zjistit, zda má professional vás obchodování swingu smysl, zvažte riskování v reálném obchodování, než budete riskovat skutečné peníze.

Vybíráme akcie Swing

Dále vyhledejte akcie, které jsou relativně klidné a nevidí nadměrnou volatilitu. Nehledejte obrovské pohyby. Měli byste hledat akcie, které se mírně zvyšují nebo snižují, se stabilní cenou, ale bez příliš velkého dramatu. Snažíte se vydělávat na živobytí místo zabíjení.

Vybrali jsme tři akcie pro jejich likviditu a stabilní cenovou akci. Začněte tyto akcie sledovat a obchodujte s papírem. Poté přejděte ke skutečným obchodům se skutečnými dolary. Naučte se vidět známky toho, kdy nakupovat a kdy prodávat, ale mějte na paměti, že podmínky na trhu se často mění a přístup, který fungoval dříve, nemusí v budoucnu nutně přinést zisk.

Všimněte si, že jde pouze o tři dobré příklady, mezi několika desítkami nebo možná dokonce stovkami ideálních kandidátů, které lze použít se strategií swingu obchodování.

Facebook

Fb (FB) je skvělá akciea professional učení se obchodování trendových linií. Když se podíváte na akciový graf, uvidíte, že jak se cikcaky akcií vzhůru, spodní entire body ve vzoru se srovnávají. Přes tyto nízké body můžete nakreslit přibližnou čáru. To je spodní trendová čára. Pokaždé, když akcie narazí na tuto linii, vrátí se zpět...

Co dělá tuto akci obzvláště dobrou professional začátek, je to, že spodní trendová čára je již nakreslena professional vás. Ujistěte se, že váš graf ukazuje 50denní klouzavý průměr. Toto je spodní trendová linie pro tuto konkrétní akci v tuto chvíli.

Podobně můžete nakreslit trendovou čáru napříč výškami, které akcie zasáhnou. Když Fb dosáhne této horní trendové linie, má tendenci klesat zpět dolů ke své spodní trendové linii. Tyto trendové čáry jsou přibližné. Spíše než počítat s přísným dodržováním trendových linií, které jste nakreslili, musíte mít expertise vědět, kdy se cena akcií blíží.

V dubnu 2020 se denně nakupuje a prodává přibližně 16 milionů akcií, takže je snadné najít kupce a prodejce..To znamená, že akciea je tekutá a pravděpodobně se s ní nebudete zasekávat, pokud začne klesat.

Microsoft Corp.

S akciemi společnosti Microsoft (MSFT) můžete obchodovat podobně, jako byste obchodovali s Facebookem. 50denní klouzavý průměr opět slouží jako hrubý vodítko professional spodní trendovou linii, i když ne tak úhledně jako Facebook. Horní trendová linie je také trochu členitá, takže tato populace bude dobrá, když se naučíte cítit, kdy bude akcie růst a klesat.

Nejlepší akcie professional swingové obchodování se v budoucnu mohou hodně lišit, protože podmínky na trhu se neustále mění.

Akcie jsou stále dostatečně pravidelné, takže se můžete spolehnout, že na chvíli budou pokračovat ve svém vzoru a naučit se pravidelně měřit body nákupu a prodeje. Nakreslete čáru přes výšky a určete přibližnou hodnotu, za kterou byste měli prodávat. Všimněte si, že čím je trendová čára delší, tím je pravděpodobnější, že je přesná. Od dubna 2020 se denně nakupuje a prodává zhruba 24 milionů akcií...

Apple Inc.

Akcie společnosti Apple Inc. (AAPL) budou vyžadovat o něco jemnější než MSFT a FB. Akcie směřují vzhůru a jsou ideálním kandidátem na učení, jak obchodovat se zprávami. Apple má mnoho uvedení na trh a oznámení, která ovlivňují cenu akcií. Sledujte tato oznámení a podívejte se, jak akcie reagují. Tím přidáte do swing obchodování další prvek. Můžete sledovat technické ukazatele v grafu a kombinovat je se základy společnosti, které vám pomohou načasovat vaše obchody. Od dubna 2020 se denně nakupuje a prodává více než 24 milionů akcií...

Závěr

Chcete-li zahájit swingové obchodování, usnadněte si to výběrem akcií, které trvale ukazují zavedené vzory grafů. Typicky jsou ideálním výchozím bodem názvy velkých společností s dostatečnou likviditou – například MSFT, FB a AAPL. Dále začněte dělat své předpovědi o vrcholech a údolích na grafech a můžete se dostat do švihu swing trading.

 

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web