Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nejdražší makléřské účty pro obchodníky

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > Nejdražší makléřské účty pro obchodníky

Nejdražší makléřské účty pro obchodníky

Chcete-li zvýšit své peníze, je důležité investovat rozumně. Stejně jako „jedna velikost nesedí všem“, stejný investiční produkt nevyhovuje všem investorům. Každá třída investičních produktů má řadu variací a přichází s různými rovnicemi rizika a výnosu. Jedna věc společná pro všechny tyto produkty je však potřeba makléřského účtu, aby bylo možné investovat a spravovat investice přímo. Tyto účty usnadňují nákup a prodej akcií, ETF, podílových fondů a dalších produktů, spolu s nabídkou široké škály služeb, které se liší od brokera k brokerovi. Správná volba professional každého investora nebo obchodníka závisí na jeho potřebách a úrovni odbornosti. Například většina diskontních makléřů nabízí obchodní provize mezi 5 a 7 USD za obchod. Tito makléři však na těchto cenových úrovních nabízejí jen malé vedení a žádný lidský kontakt. To může být dobré pro znalé obchodníky a investory, kteří nepotřebují poradenské služby – ale ostatní mohou potřebovat vyšší úroveň služeb.

Zde je částečný seznam makléřů, kteří by dobře sloužili různým investorům, se službami dostupnými na různých úrovních, aby vyhovovaly jejich potřebám.

TD Ameritrade

TD Ameritrade Holding Corporation (AMTD) je jedním z nejuznávanějších makléřů akcií v United states of america a nabízí on the internet obchodování s akciemi za 6,95 USD za obchod (tržní nebo limitované objednávky). Poplatky za telefonní systém Interactive Voice Reaction (IVR) a obchody zprostředkované makléři jsou však mnohem vyšší, 34,99 USD a 44,99 USD za obchod. Obchodní platforma účtuje jednu provizi za pokyny provedené v několika lotech ve stejný obchodní den.

V případě částečného provedení, které se šíří do více obchodních dnů, je na objednávce účtován zvláštní provizní poplatek za různé dny. Neexistuje žádný poplatek za platformu nebo údržbu.

Článek společnosti Kiplinger o nejlepších online makléřských společnostech z roku 2018 říká: „TD Ameritrade se vyznačuje svým závazkem ke vzdělávání investorů. Vzdělávací centrum webových stránek je pokladnicí krátkých vysvětlujících videí o všem, od základů účtů na peněžním trhu až po příjmy a výnosy z kryptoměny. “

E * OBCHOD

E * TRADE (ETFC) účtuje různé sazby v závislosti na počtu obchodů za čtvrtletí. Standardní provize je 6,95 USD za obchod, ale pokud investor dokončí za čtvrtletí 30 obchodů, provize klesne na 4,95 USD za obchod. V případě obchodů podporovaných makléři se účtuje příplatek 25 $.

E * TRADE nabízí svým držitelům účtů solidní výzkum, inovativní produkty, prvotřídní zákaznický servis a uživatelsky přívětivé prostředí. K otevření účtu je vyžadován počáteční vklad minimálně 500 $.

Charles Schwab

Společnost Charles Schwab Company (SCHW) nemá k otevření účtu požadovaný minimální zůstatek. Zprostředkování účtuje 4,95 USD za on the web obchod, v případě, že obchodník používá automatizovanou telefonní službu, je k němu přidáno dalších 5 USD. Poplatky jsou vyšší, když obchodníci hledají pomoc od makléře. Stojí to pravidelné poplatky za obchodování moreover dalších 25 $. Obchodní platforma neúčtuje žádný poplatek za údržbu.

Charles Schwab byl financován v roce 1973 a poskytuje vysoce kvalitní obchodní platformu vybavenou výzkumem, zákaznickým servisem, odbornými pohledy na trhy, poradenskými službami a snadným použitím. 46letá značka spravuje aktiva klientů v hodnotě 3,36 bilionu $ (stav z roku 2017).

T. Rowe Price tag

Makléřská společnost T. Rowe Cost je součástí společnosti T. Rowe Cost Investment decision Products and services, Inc. (TROW). Obchodní platforma nabízí spolehlivý hloubkový průzkum a pohodlí při obchodování. Poplatek za obchodování s akciemi je 9,95 $ za obchod u všech účtů, které za posledních 12 měsíců provedly více než 30 obchodů. Jinak jsou obchody 19,95 $ za obchod. V případech, kdy je požadována služba tele-traderu, je účtováno dalších 35 $ za obchod až do výše 1000 akcií. Poté jsou poplatky za každou akcii ,02 USD.

Wells Fargo

WellsTrade je zprostředkovatelským ramenem Wells Fargo & Company (WFC), známé společnosti poskytující finanční služby s působností v bankovnictví, pojišťovnictví, investicích, hypotékách a spotřebitelských a komerčních finančních službách. Provize účtu WellsTrade se pohybují od 2,95 do 5,95 $ za obchod. Tato struktura provize je použitelná professional automatizované telefonické obchodování s akciemi a on-line obchodování. Náklady na obchodování s asistencí agenta platí dalších 25 $ nad provizi za online obchodování.

Závěr

S makléřským účtem je spojeno mnoho druhů nákladů ve formě poplatků a provizí. Mezi hlavní poplatky spojené se zprostředkovatelským účtem patří poplatky za obchodování, poplatky za vedení účtu, poplatky za makléřské příkazy, poplatky za obchodování na marži a nakonec poplatek za výběr a převod. Tyto poplatky se u každého brokera a u rovnoměrného typu účtu liší. Jedna věc, kterou nabízejí téměř všichni makléři, jsou lepší sazby a více ústupků pro seriózní hráče v akciích, které obvykle definují z hlediska obchodů za určité období.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web