Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nehmotné náklady na vrtání (IDC)

AkciePrůvodce.cz > Komodity  > Investice do ropy  > Nehmotné náklady na vrtání (IDC)

Nehmotné náklady na vrtání (IDC)

Jaké jsou nehmotné náklady na vrtání?

Nehmotné náklady na vrtání (IDC) jsou náklady na vývoj ropného nebo plynového vrtu nebo prvků, které nejsou součástí finálního provozního vrtu. Nehmotné náklady na vrtání zahrnují veškeré výdaje provozovatele související s vrtáním a přípravou vrtů na těžbu ropy a zemního plynu, které jsou nezbytné, jako jsou průzkumné práce, čištění půdy, odvodnění, mzdy, palivo, opravy, zásoby atd. Obecně řečeno, výdaje jsou klasifikovány jako nehmotné náklady na vrtání, pokud nemají žádnou záchrannou hodnotu. Vzhledem k tomu, že nehmotné náklady na vrtání zahrnují všechny skutečné a skutečné náklady s výjimkou vrtného zařízení, je slovo „nehmotný“ něco nesprávného pojmenování.

Porozumění nehmotným nákladům na vrtání (IDC)

Odhad nehmotných nákladů na vrtání je v Usa povolen od roku 1913, aby přilákal investiční kapitál do vysoce rizikového obchodu s průzkumem ropy a zemního plynu. Pokud se daňový poplatník rozhodne pro výdaje na nehmotné náklady na vrtání, odečte si částku nehmotných nákladů na vrtání ve zdanitelném roce, ve kterém byl zaplacen nebo vynaložen.

Příklad nehmotných nákladů na vrtání

Jako příklad nehmotných nákladů na vrtání, pokud by společnost OIL chtěla vyvinout nový ropný vrt, bude muset nejprve projít spoustou kroků, aby se připravila na vrt. To může zahrnovat najímání lidí, aby prováděli průzkumy, vyčistili pozemní plochu, aby bylo možné je dobře stavět, vybudovat adekvátní odvodnění a platit lidi za práci. Protože to nejsou náklady na skutečné vrtací zařízení a nemají žádnou záchrannou hodnotu poté, co již vrt nefunguje, jsou označeny jako „nehmotné“.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web