Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Marihuana Penny Stock: Where Risk Meets Sin

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Alternativní investice  > Investice do marihuany  > Marihuana Penny Stock: Where Risk Meets Sin

Marihuana Penny Stock: Where Risk Meets Sin

Lékařská marihuana je nyní legalizována ve 30 státech a rekreační marihuana legální v devíti státech. 17. října také Kanada legalizuje marihuanu po celé zemi. Jako takoví se investoři snaží získat část odvětví s potenciálně 35 miliardami dolarů (podle předpovědi výzkumníka pro marihuanu Greenwave Advisors z roku 2020). Kvůli stále velmi spekulativní povaze tohoto odvětví mají akcie vývojářů a poskytovatelů marihuany obvykle malé tržní limity a obchodují na přepážkách, takže mají všechna rizika spojená s penny. A marihuanový průmysl může stále žít nebo umírat podle rozmaru vymáhání práva: většina států stále považuje marihuanu za nelegálně kontrolovanou látku a někteří republikánští prezidentští kandidáti navrhli prosazovat federální zákazy marihuany na státní úrovni.

S mnoha společnostmi nově zavedenými na trh a obchodujícími s nízkým oceněním mohou být penny inventory pro investory snadnou a optimální příležitostí, jak toho využít. Níže je uveden seznam nejvýkonnějších akcií marihuany penny obchodujících na všech burzách (s akciemi penny obecně charakterizovanými jako obchodování v hodnotě až 5 $). Seznam je seřazen podle ročního výnosu a poskytuje přehled o sektoru a subsektoru, kde tyto společnosti působí ve svých obchodních operacích. (Viz také: Chcete si vydělat peníze na marihuaně? Nejprve si přečtěte.)

Marihuana Penny Inventory: In which Hazard Fulfills Sin

Závěr

Potenciál zhodnocení kapitálu v odvětví konopí je vzhledem k rozsáhlé legalizaci, která se vyskytuje, exponenciální. Celkově se průmysl transformuje a neustále vyvíjí, přičemž legalizace v Kanadě a rostoucí počet států zvyšuje jejich přijetí marihuany. To, co kdysi nebylo tak dávno, v podstatě sektor černého trhu, se nyní stává běžnějším professional všechny typy investorů. Vzhledem k tomu, že toto odvětví je stále ve své průkopnické fázi, lze mnoho akcií marihuany stále najít za přibližně 1 $ na akcii a stejně jako všechny penny akcie jsou náchylné k manipulaci a podvodům ze strany promotérů a firemních zasvěcených osob. Přesto vzhledem k jejich silným základním základům a integrovaným obchodním operacím by výše uvedené společnosti mohly být mezi některými z nejpravděpodobnějších kandidátů, kteří se objeví a získají silnější pozici v celém odvětví jako celku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web