Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Leicester Town obnovuje partnerství s eToro

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Leicester Town obnovuje partnerství s eToro

Leicester Town obnovuje partnerství s eToro

– LCFC a eToro rozšiřují klubové partnerství professional kampaň 2020/21
– eToro je investiční platforma professional více aktiv nabízející přístup k široké škále finančních aktiv a kopírovací investiční služby
– Dohoda zahrnuje reklamu ve hře a vystavení značky prostřednictvím digitálních kanálů Foxes

Podle podmínek dohody bude eToro těžit z expozice značky prostřednictvím reklamy ve hře na LED deskách směřujících na hřiště na stadionu King Electricity Stadium, stejně jako na velkých obrazovkách a v kulisách rozhovorů.

Kromě toho bude mít značka také různá digitální práva na webových stránkách klubu a na kanálech sociálních médií a bude mít příležitost pracovat s legendami LCFC.

Harj Hir, vedoucí partnerství v Leicester Town, uvedl: “S eToro máme opravdu dobré pracovní vztahy a jsme rádi, že můžeme s nimi rozšířit partnerství pro nadcházející sezónu 2020/21.”

„EToro je lídrem v oboru inovativních technologií a významnou značkou a jsme nadšeni, že s nimi budeme i nadále spolupracovat a pomáháme vzdělávat fanoušky v investování.“

eToro umožňuje lidem investovat do aktiv, která chtějí, od akcií a komodit až po kryptoměny jako bitcoin. Platforma vám umožňuje nejen vybrat si, do čeho investujete, ale také to, jak investujete. Můžete obchodovat sami, kopírovat jiného investora nebo investovat do portfolia.

Přihlásilo se více než 14 milionů registrovaných uživatelů a kdokoli může nakupovat, držet a prodávat aktiva, sledovat jejich portfolio v reálném čase a obchodovat kdykoli chce.

Dylan Holman, globální sponzor sponzorství eToro, řekl: “Jsme potěšeni, že rozšiřujeme naše partnerství s Leicester Metropolis o třetí rok, což ukazuje náš závazek vůči klubu.”

“Klub jde od úspěchu k úspěchu a těšíme se na vývoj aktivací, které přinesou fanouškům přidanou hodnotu.”

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web