Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Který je pro vás nejlepší?

Který je pro vás nejlepší?

Merrill Guided Investing a E * TRADE Core Portfolios jsou v prostoru robo-poradců relativně nová. Tyto dvě služby přicházejí prostřednictvím poskytovatelů známých ve finančních kruzích pro jiné věci. E * TRADE je samozřejmě hlavní online zprostředkování s bohatými zkušenostmi v oblasti digitálního financování. Společnost Merrill Guided Investing má technicky delší historii, jejíž název je spojen s Merrill Lynch, ale robotické poradenství vyrostlo z akvizice společnosti Merrill Lynch z roku 2008 Bank of America a následného vytvoření Merrill Edge jako jednotky zprostředkování slev. Podobnosti mezi Merrill Guided Investing a E * TRADE Core Portfolios jsou významné, ale podíváme se na některé klíčové rozdíly, které vám pomohou rozhodnout, který z nich je nejvhodnější pro vaše peníze.

 • Minimum účtu: 5 000 $
 • Poplatek: 0,45% ročně, ze spravovaných aktiv, hodnoceno měsíčně; Členové Preferred Rewards získávají slevy 0,05% – 0,15%, v závislosti na úrovni programu, která je založena na celkovém vztahu s Bank of America a Merrill Edge
 • Nejlepší univerzální řešení pro investory s vyšší úrovní aktiv a složitějšími finančními potřebami, včetně úspor starších investorů na odchod do důchodu
 • Konkurenceschopná pro současné klienty Merrill, protože služba je nejvhodnější pro investory, kteří chtějí, aby správa portfolia zahrnovala vlastní výzkum společnosti Merrill
 • Investoři, kteří potřebují vedení, mohou upgradovat na plán, který zahrnuje přístup k finančním poradcům
 • Minimum účtu: 500 $
 • Poplatek: 0,30%
 • Nejlepší vše pro novější a mladší investory, kteří nepotřebují pomoc s dlouhodobým plánováním cílů
 • Minimální zůstatek 500 $ nabízí atraktivní úroveň závazku ve spojení s 0,30% poplatkem za správu..
 • Ideální pro současné klienty E * TRADE

Stanovení cílů

Merrill Guided Investing má z hlediska stanovení cílů pohodlný náskok před základními portfolii E * TRADE.

Investice s průvodcem Merrill vyžaduje zodpovězení několika otázek a výběr cíle, zatímco portfolio je dále přizpůsobeno po zadání data narození, výše cíle a časového horizontu cíle. Noví klienti jsou také dotázáni, zda mají účty mimo Merrill, které budou také použity k dosažení cíle. Přestože se Merrill Guided Investing zaměřuje hlavně na váš odchod do důchodu, můžete definovat jiné než důchodové cíle, které zahrnují úspory na vysokých školách, velké nákupy a obecné budování bohatství. Neexistuje však žádný návod pro stanovení vhodných cílů nebo časových horizontů pro tyto cíle.

Základní portfolia E * TRADE není tak zaměřený na cíl jako jeho hlavní soupeři, přičemž nový klient přiděluje jedinou částku peněz na financování všech cílů. Pozice E * TRADE spočívá v tom, že klienti věří, že diverzifikace cílů jen kalí vody a dělá finanční zážitky více matoucími. Základní portfolia E * TRADE mají přístup k rozsáhlým výzkumným a vzdělávacím zdrojům E * TRADE, včetně kalkulaček pro odchod do důchodu a dalších plánovacích nástrojů, ale tyto funkce nejsou součástí zkušeností základních portfolií. Vzhledem k těmto opomenutím dělá Merrill Guided Investing lepší práci při integraci výzev pro plánování, sledování a financování cílů, aby pomohl investorům zůstat na správné cestě.

Plánování odchodu do důchodu

Merrill Edge uvádí, že přibližně 75% klientů s řízeným investováním spoří na odchod do důchodu, takže má smysl, že plánování cílů může zahrnovat aktiva držená na jiných finančních účtech, včetně 401 tisíc a odhadovaného příjmu sociálního zabezpečení. Web Merrill Edge také obsahuje vynikající nástroje pro plánování života a cílů, ke kterým mají přístup všichni klienti.

Proces nastavení řízených investic pro portfolia odchodu do důchodu se ptá na aktuální roční příjem a navrhuje, aby po odchodu do důchodu bylo alespoň 85% nahrazeno jinými zdroji. Noví klienti mohou vyladit cíle a přidat další účty, aby se ujistili, že jsou realistické a na správné cestě. Do plánu lze také zabudovat jednorázový peněžní tok, který zahrnuje dědictví nebo bonus...

Naproti tomu Základní portfolia E * TRADE program poskytuje několik specializovaných nástrojů pro plánování odchodu do důchodu, kalkulačky nebo články „jak na to“. Jak již bylo zmíněno, všichni klienti však mají přístup k rozsáhlým nabídkám výzkumu a vzdělávání na hlavní webové stránce, včetně kalkulaček pro odchod do důchodu a dalších plánovacích nástrojů.

Typy účtů

E * TRADE Core Portfolios nabízí širší výběr účtů, než nabízí Merrill Guided Investing se zaměřením na odchod do důchodu.

Investice s průvodcem Merrill typy účtů:

 • Individuální zdanitelné účty
 • Tradiční účty IRA
 • Účty Roth IRA

Základní portfolia E * TRADE typy účtů:

 • Individuální zdanitelné účty
 • Společné zdanitelné účty
 • Tradiční účty IRA
 • Účty Roth IRA
 • SEP důchodové účty
 • Depozitní účty

Funkce a přístupnost

E * TRADE Core Portfolia a Merrill Guided Investing jsou rovnoměrně sladěny z hlediska funkcí a přístupnosti, takže většinou jde o to, co ve skutečnosti hodláte použít.

Investice s průvodcem Merrill:

 • Přístup k finančním poradcům: Klienti mohou mluvit s finančními poradci, pokud zaplatí statný 0,85% poplatek za správu a udržují zůstatek 20 000 USD...
 • Prémiové odměny: Program klienti se rychleji kvalifikují na prémiové odměny Merrill, které zahrnují slevy na poplatcích za správu, volné obchody pro makléřské zákazníky s vlastním zaměřením a nižší úrokové sazby z půjček.
 • Žádné společné účty: Neexistuje žádná podpora pro společné účty, což nutí ženaté a partnerské žadatele hledat alternativy.

Základní portfolia E * TRADE:

 • Přístup k finančním poradcům: Klienti musí mít ve spravovaných aktivech alespoň 25 000 USD a platit poplatky v rozmezí 0,65% až 0,90%, aby mohli mluvit s finančními poradci telefonicky nebo v pobočkách...
 • Společensky odpovědná portfolia: Klienti si mohou vybrat portfolia filtrovaná pomocí filtrů udržitelnosti a správy a řízení společnosti.
 • Nízký minimální zůstatek: Minimální částka 500 $ umožňuje menším i mladším investorům kontrolovat program s omezeným rizikem.

Oba makléři nabízejí specializované a plnohodnotné mobilní aplikace pro iOS a Android.

Poplatky

E * TRADE Core Portfolios má celkově výhodu, pokud jde o poplatky, ale Merrill Guided Investing bude cenově dostupnější, protože vaše aktiva držená u nich rostou.

Základní portfolia E * TRADE účtuje konkurenční 0,30% roční poplatek za správu s minimálním vkladem 500 $, který se zvyšuje na minimum 25 000 $ a poplatky za správu mezi 0,65% a 0,90%, aby mluvil s finančními poradci. Tento program generuje výdaje na ETF, které se v průměru pohybují mezi 0,07% a 0,08%, zatímco sociálně odpovědné a inteligentní beta ETF poplatky v průměru 0,25%. ..

Investice s průvodcem Merrill účtuje 0,45% spravovaných aktiv a minimální vklad 5 000 USD, což se zvyšuje na 0,85% a minimálně 20 000 USD za rozhovor s finančními poradci. Program odměn pro klienty, kteří mají v makléřské společnosti aktiva v hodnotě nejméně 20 000 až 50 000 USD, získává základní slevu 0,05%, která se u větších účtů zvyšuje na 0,15%, čímž se roční poplatek snižuje na konkurenceschopnějších 0,30%. Merrill nezveřejňuje průměrné výdaje ETF. Prodej ETF podléhá transakčnímu poplatku ve výši 0,01 až 0,03 USD za 1 000 USD jistiny...

Minimální vklad

E * TRADE Core Portfolios vyžaduje na začátek méně kapitálu než Merrill Guided Investing. Velmi rozumný minimální vklad E * TRADE Core Portfolia ve výši 500 USD je desetkrát nižší, než je třeba, aby mohl klient Merrill Guided Investing začít.

 • E * OBCHOD: 500 $..
 • Merrill Edge: 5 000 $..

Portfolia

Základní portfolia E * TRADE sledovat principy moderní teorie portfolia (MPT), které nabízejí diverzifikaci při vyvážení rizik a výnosů. Algoritmy převezmou těžké zvedání poté, co strategický tým naplní počáteční portfolia, a jak se investiční horizont blíží, přesouvá se do konzervativnějších aktiv. Účty jsou znovu vyváženy pololetně nebo kdykoli volná hotovost překročí cílovou hranici 4%, což je více než u většiny soupeřů. Když jsou požadovány výběry, nejdříve je využita bezplatná hotovost, poté další investice do procesu, který udržuje cílené alokace aktiv.

Investice s průvodcem Merrill nabízí 15 investičních strategií, které jsou v souladu s výzkumem a poznatky firmy. Strategie pokrývají mnoho tržních přístupů, přičemž většina se řídí klasickými principy MPT. Neexistuje žádný stanovený harmonogram rebalancování, který je vyvolán nespecifikovanými podmínkami na kapitálových trzích a současnými riziky a příležitostmi. Vyrovnávání může být spuštěno také z důvodu příspěvků, výběrů nebo jiných toků aktiv na nebo z účtu.

Broker Assets:

E * TRADE Core Portfolios naplňuje portfolia ETF od iShares, Vanguard a JPMorgan. Společnost Merrill Guided Investing nakupuje ETF od společností Vanguard, Schwab, iShares a State Street Global Advisors, zatímco podílové fondy TIAA CREF jsou nakupovány pro expozici s pevným výnosem se „sociálním dopadem“.

Daňově výhodné investování

Merrill Edge Guided Investing ani E * TRADE Core Portfolios neposkytují služby sklizně daňových ztrát, na rozdíl od hlavních konkurentů. Program Core Portfolios zobrazuje odhad potenciální daňové povinnosti, když klient požaduje výběr.

Bezpečnostní

Zabezpečení využívané E * TRADE Core Portfolios a Merrill Guided Investing je efektivní a téměř identické. Obě firmy využívají náročné 256bitové šifrování SSL. Navíc jsou klientské prostředky drženy interně v obou makléřských společnostech, které poskytují Securities Investor Protection Corporation (SIPC) a soukromé nadměrné pojištění. Nejmodernější otisky prstů, rozpoznávání tváře a dvoufaktorové ověřování jsou k dispozici v mobilních aplikacích na obou doporučeních.

Služby zákazníkům

E * TRADE Core Portfolios má mírný náskok před Merrill Guided Investing, pokud jde o zákaznický servis.

Základní portfolia E * TRADE klienti mohou kontaktovat zákaznický servis 24/7 prostřednictvím živého chatu. Otevírací doba telefonních služeb od 8:30 do 20:30 východního času, od pondělí do pátku. Zástupci oddělení služeb zákazníkům byli dobře informovaní, ale mluvit se zástupcem trvalo průměrně téměř 7 minut. Kvalifikovaní klienti mohou telefonicky mluvit s finančními poradci nebo chodit do kamenných prostor. Časté dotazy jsou neúplné a bylo by velkým přínosem, kdyby byly otázky uspořádány podle témat.

Investice s průvodcem Merrill nabízí online chat potenciálním, ale neexistujícím klientům, a to zvláštním způsobem. Telefonická podpora je k dispozici 24/7, ale v kvalitě se velmi liší. Například ranní hovor rychle obdržel znalou pomoc, zatímco večerní hovor byl po dlouhém zpoždění přijat agentem, který nebyl nápomocný.

Náš Take

Merrill Guided Investing a E * TRADE Core Portfolios jsou solidní robo-poradci, pokud jde o obsazení a správu portfolia. Ve skutečnosti byly v našem žebříčku rovnoměrně srovnány, přičemž oba skórovali mezi nejlepšími v uživatelských zkušenostech, vzdělání a bezpečnosti. Společnost Merrill Guided Investing zaznamenala vyšší skóre, pokud jde o správu portfolia a plánování cílů, ale E * TRADE Core Portfolios měla podobný náskok, co se týče nastavení účtu a zákaznických služeb. Ačkoli Merrill Guided Investing zaznamenal celkově o něco vyšší skóre, výběr mezi těmito dvěma je tak blízko, že bude muset odpovídat vašim přesným preferencím v oblastech, jako je stanovení cílů, nastavení účtu a minimální výše vkladu.

Se dvěma úzce spojenými nabídkami není překvapením, že sdílejí podobnou slabost. Jak Merrill Guided Investing, tak E * TRADE Core Portfolios jsou rozšířením stávajících firemních nabídek a trochu trpí tím, že nejsou jedinou oblastí zaměření. To lze vidět na nedostatku některých klíčových funkcí, jako je sběr daňových ztrát, a také na závislosti na zdrojích z jiných částí podnikání (i když jsou nepochybně vynikající). Investoři, kteří jsou již přidruženi k jednomu nebo druhému, bezpochyby přehlédnou chybějící funkce pro pohodlí automaticky spravovaného portfolia se službou, které již důvěřují. Pokud nejste přidruženi, může být vhodné rozšířit vyhledávání o několik čistě platforem robo-poradců pro srovnání.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení robotických poradců. Naše recenze z roku 2019 jsou výsledkem šesti měsíců hodnocení všech aspektů 32 platforem robo-poradců, včetně uživatelské zkušenosti, možností stanovení cílů, obsahu portfolia, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Shromáždili jsme více než 300 datových bodů, které zvážily náš bodovací systém.

Každý robo-poradce, kterého jsme zkontrolovali, byl požádán, aby vyplnil 50bodový průzkum o své platformě, který jsme použili při našem hodnocení. Mnoho robotických poradců nám také poskytlo osobní ukázky svých platforem.

Náš tým průmyslových odborníků, vedený Theresou W. Careyovou, provedl naše kontroly a vyvinul tuto nejlepší metodiku pro hodnocení robotických a poradenských platforem pro investory na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: