Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

JPMorgan si myslí, že tato akcie jsou „jasným lídrem“

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Alternativní investice  > Investice do marihuany  > JPMorgan si myslí, že tato akcie jsou „jasným lídrem“

JPMorgan si myslí, že tato akcie jsou „jasným lídrem“

Britský výrobce kanabinoidů právě obdržel významné schválení od Wall Road.

Ve zprávě z výzkumu, o které informoval Barron’s, JPMorgan plácnul cenový cíl 134 USD na americké akcie depozitáře GW Pharmaceuticals (GWPH), z čehož vyplývá, že akcie by mohly růst přibližně o 32%. Banka, která v říjnové nabídce akcií pro vývojáře léků pomohla získat 345 milionů dolarů, označila GW za „jasného lídra“ ve svém oboru a předpověděla, že droga společnosti Epidiolex pocházející z konopí je připravena do roku 2023 překonat roční obrat 1 miliardu dolarů .

Investoři odpověděli na zprávu, že jedna z největších lender Wall Avenue podporuje akcie tím, že ve středu poslala akcie o 3,72% a v předobchodním obchodování o dalších 5,87%.

Blockbuster prodeje pro Epidiolex

Gid Epidiolex se stal prvním lékem z konopí, který získal povolení od Foodstuff and Drug Administration loni v létě. Lék během přísných klinických studií prokázal, že může snížit záchvaty u dětí trpících vrozenými epilepsiemi.

Analytik Cory Kasimov věří, že je jen otázkou času, než lékaři začnou předepisovat Epidiolex pacientům s epilepsií. Tento obrovský průlom v kombinaci s nedostatkem konkurence by z něj měl udělat trhák, dodal.

Kasimov poznamenal, že GW má v plánu další kanabinoidy, kromě Epidiolexu a Sativexu, své terapie založené na kanabinoidech určené k léčbě spasticity spojené s roztroušenou sklerózou a je nepravděpodobné, že by se koncem 20. enable 20. století setkala s konkurencí generických léků.

„Podle našeho názoru je společnost jasným lídrem v oblasti vědy o kanabinoidech a vývoje léků, nyní má pod sebou dva regulační souhlasy (Epidiolex a Sativex), seriózní řadu dalších aktiv napříč řadou terapeutických indikací a proprietární výzkumná / výrobní platforma, která by mu měla umožnit udržení dalšího růstu, “napsal analytik v poznámce.

Motley Idiot je na trhu podobně býčí, ale varoval, že GW čelí konkurenci experimentální terapie od společnosti Zogenix Inc. (ZGNX).

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web