Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Jaký je nejlepší software pro finanční analýzu?

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Fintech a automatizované investování  > Jaký je nejlepší software pro finanční analýzu?

Jaký je nejlepší software pro finanční analýzu?

Existuje tolik typů softwaru pro finanční analýzu, kolik je typů finanční analýzy. Dobrý software package by se měl jasně zaměřit na konkrétní typ analýzy a prezentovat jej jasným a přizpůsobitelným způsobem. Investoři mohou používat nástroje, jako je BizBench’s Tailor made Economic Assessment nebo Finviz Inventory Screener. Obchodní účetní se spoléhají na software professional podávání zpráv a nástroje professional správu cloudu. Mnoho manažerů a analytiků používá software, který může provádět SWOT analýzu.

Dobře fungující software package pro finanční analýzu

Důležitým faktorem není samotný program, ale závěry, které vyvozujete z údajů a analýz. Dobrý application podporuje dobré rozhodování, ale nezaručuje to.

Správný nástroj professional individuálního investora nebo majitele malé společnosti pravděpodobně nebude stejný jako správný nástroj pro analytika velkých korporátních projektů. V mnoha ohledech je lepší typ nástroje professional danou práci 10 pravý nepoužíváte šroubovák, když je potřeba pila.

Populární software professional finanční analýzu

Well balanced Scorecard je dobrý nástroj pro hodnocení současné pozice společnosti a její historické výkonnosti. Scorecard analyzuje celkovou návratnost, provozní výnosy, způsob financování kapitálu a další speciální procesy specifické professional danou společnost.

PrevisionEPM Fiscal Reporting je vysoce hodnotný nástroj pro správu podniků, který slouží k vytváření knih zpráv a kombinování IT a účetních informací v reálném čase.

Pro přizpůsobitelný program professional finanční analýzu patří mezi nejsofistikovanější statistické analytické nástroje MATLAB, SAS a QlikView. Ty mohou využít obchodní analytici i obchodníci, i když by je měl vyvinout někdo, kdo má zkušenosti s programováním. Professional méně komplikované funkce je Microsoft Excel páteří obrovského množství analytických nástrojů, zejména makra VBA.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: