Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Jak založit hedge fond?

Jak založit hedge fond?

Chcete tedy založit zajišťovací fond. Tyto alternativní investice využívají sdružené fondy a různé strategie k dosažení návratnosti professional investory. Obecně jsou vytvořeny za účelem identifikace a využití konkrétních investičních příležitostí, z nichž mnohé přicházejí s velkým rizikem. Jak ale postupovat, abyste se stali magnátem hedgeových fondů?

Zprovoznění zajišťovacího fondu je trochu náročnější než založení společnosti nebo společnosti s ručením omezeným (LLC) professional soukromé podnikání. Zahrnuje orientaci v zákonech o dodržování předpisů o investicích a v určitém okamžiku budete potřebovat profesionální právní pomoc.

Státní zákony se mění

Zákony upravující podnikání se liší pro každou zemi a stát, ve kterém podnikáte. Mohou se také lišit – někdy drasticky – podle toho, kde se nacházejí vaši potenciální investoři, jak můžete kontaktovat nové investory, do čeho investujete a kolik investorů celkem váš fond přitahuje.

Ať podnikáte kdekoli, jedná se o základy zprovoznění zajišťovacího fondu.

Shrnutí

  • Zahájení zajišťovacího fondu může být časově náročné a nákladné kvůli mnoha regulačním a právním překážkám, se kterými se setkáte, a potřebě získat kapitál od investorů.
  • Můžete si najmout zkušeného právníka hedgeových fondů, který zvládne těžkopádné papírování.
  • Inkubační platforma zajišťovacích fondů vám pomůže začít levněji a rychleji.
  • Služba legálních šablon je levnější možnost professional kutily.

Jak legálně vytvořit zajišťovací fond

Základy

Než vložíte své těžce vydělané peníze do podniku, proveďte hloubkovou kontrolu zajišťovacího fondu. Jedná se o nákladný a časově náročný proces, takže se chcete ujistit, že jste to důkladně promysleli.

Nejdříve nejdříve: Proveďte svůj výzkum a staňte se odborníkem. To není jako skočit na trh akcií nebo dluhopisů. Je to mnohem komplikovanější s velmi jemnými kroky, které budete muset podniknout. A samozřejmě existuje řada rizik, kterým musí manažeři hedgeových fondů porozumět.

Přečtěte si o zajišťovacích fondech a jejich fungování a promluvte si s odborníky v této oblasti, abyste se také stali odborníkem.

Jména jsou důležitá

Budete chtít pro svůj fond zvolit název, který nejlépe vystihuje váš investiční styl a vaši strategii. To je obtížnější, než se zdá. Chcete přilákat investory a vaše jméno vám může pomoci přilákat je k vám.

Poté určete, jak budete podnikat. Chystáte se založit společnost LLC, svěřenský fond nebo společnost s ručením omezeným (LLP)? LLP je obecně nejoblíbenější možností.

Počáteční náklady

Hedgeové fondy jsou drahé podniky se zatěžujícími počátečními náklady, které mohou přesahovat šestimístné rozmezí. Náklady na spuštění standardního akciového fondu mohou v prvním roce dosáhnout přibližně jednoho milionu dolarů. Počáteční náklady na složitější úvěry a systematické fondy se mohou pohybovat kolem dvou milionů dolarů...

Většina správců hedgeových fondů utratí většinu svých peněz první rok na náklady spojené s platy a poplatky za služby třetích stran, jako jsou právníci a konzultanti. Hlavní provozní ředitel (COO) bude klíčovým zaměstnáním, který hedgeový fond bude hned potřebovat. Rozsah ročního platu professional COO je 130 000 až 190 000 USD...

Než provedete právní kroky, připravte svou strategii a získejte počáteční peníze.

Budete chtít zajistit značné množství kapitálu professional správu a zajištění toho, aby provozování zajišťovacího fondu bylo užitečné. Zvyšování kapitálu je jednou z největších výzev pro začínající hedgeové fondy, protože potenciální investoři budou chtít vidět, že máte značné množství spravovaných aktiv (AUM), než vám svěříte své peníze.

Neexistuje žádný skutečný předepsaný cíl, ale měli byste se snažit mít alespoň 5 milionů dolarů v AUM, abyste byli úspěšní, zatímco 20 milionů dolarů vás investory zviditelní. Když máte 100 milionů dolarů, všimnou si vás institucionální investoři. Obecně platí, že zajišťovací fondy mohou úspěšně fungovat pouze s velkým množstvím spravovaných aktiv kvůli mocnostem pákového efektu a úsporám z rozsahu.

Vzrůstající kapitál

Můžete najít jeden nebo všechny z následujících dobrých zdrojů, do kterých musíte nejprve získat počáteční investiční kapitál:

  • Vaše vlastní úspory
  • Rodina a přátelé
  • Kolegové
  • Sekačky zajišťovacích fondů
  • Nadace nebo nadace

Nakonec budete muset přilákat sofistikované investory, kteří mají k dispozici větší částky peněz. Budete je muset přesvědčit, aby se stali investory, a to tím, že vypovídáte o opakovaných úspěších s počátečním financováním, jasnou a srozumitelnou investiční strategií, která má specifický mandát, a vysoce kvalifikovaným a zkušeným týmem na přední i zadní straně.

Najímání profesionálního marketingového týmu k prodeji vašeho fondu externím investorům je běžná strategie. Tento tým zdokonalí vaši práci vytvořením správného příběhu, vysvětlením použitého investičního procesu a zvýrazněním úspěchů fondu.

Vytvořte internet

Správcům hedžových fondů brání ve snaze získávat finanční prostředky předpisy, které jim brání veřejně inzerovat konkrétní fond. Mohou však zřídit informační weby, které vysvětlují jejich investiční strategie a zkušenosti. Správci fondů často hledají širší publikum tím, že na těchto webech nabízejí konkrétní obchodní nápady.

Zajišťovací fondy často uvádí na trh správce fondů, který se spojuje s přáteli a obchodními známými nebo prostřednictvím zprostředkovatelů zprostředkování třetích stran. Agenti jsou jednotlivci nebo firmy, které působí jako zprostředkovatelé pro správce penzijních fondů a podobné profesionální a institucionální investory.

Někdy správci fondů nabízejí počáteční investice ujednání o počáteční investici. Výměnou za podstatnou investici do fondu získá investor slevu z poplatků za správu fondu nebo částečný podíl ve fondu. Tito počáteční investoři často vytvářejí vlastní sítě, aby získali další investory.

Manažeři zajišťovacích fondů obecně připravují stručné marketingové materiály, které dávají potenciálním investorům. Známý jako „pitch book“ nebo „tear sheet“, pokrývá základní informace o strategii a správci fondu a podmínkách investování.

3 způsoby, jak získat legální práci

Jakmile zajistíte kapitál, musíte projít zákonnostmi založení fondu.

Pokud se chystáte poskytovat investiční poradenství, nejprve projděte testem a zaregistrujte se u Komise pro cenné papíry (SEC). To je za určitých okolností zákonně vyžadováno a v každém případě je to dobrý nápad, protože budoucí investoři to uvidí jako pozitivní znamení..Budete také muset nastavit sebe s Inner Earnings Service (IRS), abyste získali identifikační číslo zaměstnavatele.

Existují tři možné způsoby, jak to odtud vzít, v závislosti na vašem rozpočtu a vaší potřebě profesionálního držení ruky.

Najměte si právníka

Můžete zvážit najmutí zkušeného právníka zajišťovacího fondu, který vám pomůže vyřešit papírování, což může být těžkopádné. Také vám ušetří případné nákladné chyby, jako je chybné vyplnění formuláře nebo jeho zapomenutí.

Je pravda, že toto je nejdražší možnost. Zkušený právník hedgeového fondu bude účtovat částku od 20 000 do 150 000 $ pouze za právní založení vašeho fondu...

Zkušení právníci přicházejí s dlouhým seznamem doporučení klientů a dobrou pověstí. Přesto budete platit nejvyšší dolar za práci, kterou většinou dokončují na šablonách dokumentů mladší zaměstnanci.

Použijte inkubační platformu

Další možností je pokusit se najít inkubaci hedgeového fondu nebo vznikající řešení platformy manažera namísto úplného vytvoření vlastního hedgeového fondu.

Obchodní model nastupující manažerské platformy vám umožňuje začít obchodovat se svým hedgeovým fondem a hledat investory a zároveň budovat auditované záznamy v rámci jeho větší právní struktury.

Pokud se rozhodnete, že toto je správná cesta, spojte se s lidmi v terénu a určete, kterou platformu použít. Zdá se, že přicházejí a odcházejí a vy chcete stabilní a kompetentní místo.

Tato metoda výrazně snižuje vaše náklady na spuštění a umožňuje vám utratit více peněz za talenty, systémy a další poskytovatele služeb, jako jsou správci fondů, hlavní makléři, auditoři a obchodníci třetích stran.

Použijte službu šablony

Poslední možností je použít službu šablony vytváření hedgeových fondů, která by mohla snížit náklady a snížit vaše počáteční náklady o 60% až 90%. Tyto služby vám umožní přístup ke stejným právním šablonám, které používají špičkoví právníci. Šablony pro zajištění hedgeových fondů vám dávají svobodu – a zodpovědnost – založit svůj fond palms-on.

Nezanedbávejte skutečnost, že možná budete potřebovat právní zastoupení. Stále máte možnost udržet si plnohodnotného špičkového právníka jako svého trvalého dodržování předpisů a právního zástupce. Možná to však budete moci odložit na později.

Tato možnost roste na popularitě. Pokud je fond vytvořen správně, často dochází k lepší návratnosti investováním více startovacích peněz do operací a do poradců než do právníků.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web