Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Jak se Stellar stal šestým největším krypto?

AkciePrůvodce.cz > Kryptoměny  > Kryptoměnová strategie a vzdělání  > Jak se Stellar stal šestým největším krypto?

Jak se Stellar stal šestým největším krypto?

Společnost Stellar, která obchoduje se svými nativními tokeny kryptoměny zvanými lumeny (XLM), si minulý týden zajistila šesté místo v prestižním seznamu kryptoměn s nejvyšší tržní kapitalizací, jak uvádí CoinMarketCap.com.

Série pozitivního vývoje v poslední době mu pomohla získat toto místo. Zde je pohled na to, co pomohlo Stellarovi překonat další populární kryptoměny jako Litecoin, IOTA a Tether.

Stellar’s Offer with TransferTo Bumps Price tag

Velká podpora professional Stellar nastala v polovině minulého týdne, kdy byla oznámena klíčová dohoda mezi Stellar a TransferTo, mezinárodní platformou professional převody peněz. Stellar je známý jako zavedená platforma technologie distribuované účetní knihy (DLT), která podporuje přeshraniční převod a platební systém professional propojení finančních institucí. USP společnosti Stellar spočívá ve významném snížení transakčních nákladů a časových prodlev díky jeho schopnostem okamžitého vypořádání přeshraničních plateb a provádění transakcí.

Součástí dohody bude společnost TransferTo, která provozuje přeshraniční mobilní platební síť pro rozvíjející se ekonomiky, ve spolupráci se společností Stellar na podpoře mezinárodních platebních transakcí a platebních transakcí poskytujících zákazníkům levné a bezpečné převody v reálném čase. Díky tomu, že obě organizace mají silnou síť přidružených partnerů, finančních institucí a poskytovatelů digitálních finančních služeb, jako jsou platební brány, spolupráce umožní rozšíření operací převodu peněz na více než 70 mezinárodních poboček po celém světě. (Viz také Najděte nejlepší služby převodu peněz.)

Před dvěma týdny přední burza kryptoměn Coinbase oznámila, že zkoumá možnosti přidání Stellar do své obchodní platformy, kromě dalších měn jako Cardano (ADA), 0x (ZRX), Token základní pozornosti (BAT) a Zcash (ZEC) . Očekává se, že to podpoří tržní aktivitu Stellar, což přinese více účastníků a likviditu.

Stellar získává shodu s právem šaría

17. července se Stellar stala první platformou DLT, která zajistila Sharia Compliance Certification pro krypto platby a tokenizaci aktiv. Shariyah Evaluate Bureau (SRB), mezinárodní poradenská agentura šaría s licencí od Bahrajnské centrální banky, přezkoumala vlastnosti, vlastnosti a aplikace Stellar a vydala nezbytná pravidla, aby umožnila použití aplikací technologie Stellar blockchain v islámštině v souladu s šaría. finanční instituce. Certifikát se vztahuje i na kryptoměnu lumenů.

Certifikace otevře nové trhy pro rozšíření společnosti Stellar na globálních místech, kde finanční služby vyžadují dodržování zásad islámského financování. Například země na Středním východě, jako je Bahrajn, Kuvajt, Omán, Katar, Saúdská Arábie a Spojené arabské emiráty, a země v jihovýchodní Asii, jako je Indonésie a Malajsie, nyní mohou ve svém produktu vyhovujícím šaríi přijmout technologii Stellar a nabídky služeb.

Stellar však není jedinou platformou DLT, která získala shodu s právem šaría. V březnu společnost NOORCOIN zajistila certifikát šaría od Světového poradního výboru šaría a stala se prvním tokenem utility, který získal shodu se šaríou. V dubnu byl bitcoin uznán jako „obecně přípustný“ podle práva šaría podle zprávy vydané interním poradcem šaría professional fintech startup Blossom Finance, uvádí CoinTelegraph.

IBM podporuje projekt stablecoinů založených na hvězdách

Zhruba v polovině července společnost Global Company Devices Corp. (IBM) oznámila, že podporuje projekt stablecoinu „Stronghold USD“, který je postaven na blockchainu sítě Stellar. Stabilcoin zahajuje Stronghold, platforma professional obchodování s kryptoměnou, ve které sídlí Stellar. USD, stabilnícoincoin pojištěný Federální společností pro pojištění vkladů (FDIC), bude zajištěn aktivy v poměru 1: 1 k americkému dolaru za minci a potřebné rezervy bude držet státem pověřená důvěryhodná společnost. FDIC je federální agentura který zaručuje pojištění vkladů professional klienty v komerčních bankách a spořitelních institucích a kryje částky až 250 000 USD. (Viz také Je stablecoin odpovědí na všechny problémy s kryptoměnou?)

Spolupráce s IBM prozkoumá využití Stronghold USD v blockchainových obchodních sítích na platformě IBM Blockchain.

„Digitalizace aktiv v reálném světě pomocí blockchainu může dramaticky změnit mnoho forem finančních transakcí prováděných po celém světě,“ řekl Jesse Lund, globální viceprezident společnosti IBM Blockchain. „Nové typy nástrojů chráněných fiatem, jako je token USD společnosti Stronghold, mají potenciál zlepšit páteř mezinárodních bankovních operací a plateb, což bankám umožňuje snadnější integraci s veřejnými blockchainovými sítěmi bez významných změn v jejich základní bankovní a compliance infrastruktuře. “ (Viz také IBM uvádí na trh stabilní coiny podporované bankami pojištěnými FDIC.)

Investice do kryptoměn a First Coin Offerings („ICO“) jsou velmi riskantní a spekulativní a tento článek není doporučením Investopedie nebo pisatele investovat do kryptoměn nebo ICO. Vzhledem k tomu, že situace každého jednotlivce je jedinečná, měli byste před finančními rozhodnutími vždy konzultovat kvalifikovaného odborníka. Investopedia neposkytuje žádná prohlášení ani záruky ohledně přesnosti nebo včasnosti zde obsažených informací. K datu vzniku tohoto článku autor nevlastní žádné kryptoměny.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: