Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Jak používáte simulátory akcií?

Jak používáte simulátory akcií?

Přemýšleli jste o koupi akcií v určité společnosti, ale neměli jste kapitál na obchodování? Nebo jste možná slyšeli zprávy o společnosti a mysleli jste si, že cena akcií má růst? Nebo jste možná vždy chtěli vědět víc o výběru akcií? Díky technologii virtuální burzy cenných papírů jsou simulátory akciových trhů, které vám umožňují vybírat cenné papíry, obchodovat a sledovat investiční výsledky – to vše bez rizika centu – tak blízko jako vaše mobilní zařízení nebo klávesnice.

Jaké typy simulátorů obchodování jsou k dispozici?

Existuje řada simulátorů akciových trhů, z nichž si můžete vybrat – každý nabízí řadu funkcí a výhod. Některé se snadno používají a nabízejí pouze základní investiční možnosti a obchodní strategie. Jiné jsou složitější a nabízejí pokročilejší cenné papíry, jako jsou opce a obchodování s měnami. Některé jsou jednoduše výukové programy, které pomáhají investorům naučit se obchodovat, zatímco jiné sponzorují soutěže, které poskytují příležitost otestovat vaše dovednosti proti ostatním uživatelům a dokonce vyhrát skutečné peníze.

Simulátor, který je pro vás vhodný, bude záviset na vaší úrovni dovedností a důvodech obchodování. Jakmile se vaše úroveň dovedností zlepší, můžete začít se základní nabídkou a přejít na propracovanější platformu. Když jste připraveni to zkusit, všechny následující simulátory získaly vysoké hodnocení od různých recenzentů.

Jak funguje trh

Jak je Current market Industry inzerován jako „nejoblíbenější bezplatná hra na burze na webu“. Stejně jako většina simulátorů, i při registraci zadáte svou e-mailovou adresu a věk, přihlásíte se nebo odhlásíte kontakt s třetí stranou, vyberete, kolik virtuální hotovosti chcete začít, a poté jste připraveni obchodovat.

Na tomto webu mohou investoři nakupovat akcie, podílové fondy a fondy obchodované na burze (ETF) na trzích United states a Kanady. Měnové obchodování a krátký prodej umožňuje investorům praktikovat pokročilejší investiční strategie. Oblast penny inventory dokonce poskytuje podrobný pohled na potenciální nebezpečí, kterým investoři čelí při obchodování s penny. Nyní můžete také procvičovat obchodování s globálními akciemi, opcemi a futures, z burz v Torontu, Londýně, Indii, Mexiku, Tokiu, Hongkongu, Austrálii a na dalších mezinárodních trzích.

K dispozici je několik režimů obchodování, které poskytují vše od hodin v reálném čase, které odpovídají akciovému trhu (včetně obchodování s prodlouženou dobou pro ty, kteří se snaží replikovat zkušenosti živého trhu), až po zábavný režim, který umožňuje obchodování dvacet čtyři hodin denně.

Jak Current market Performs poskytuje rozsáhlou knihovnu vzdělávacích článků, které pomohou novým investorům začít, a řadu soutěží, které proti sobě postaví potenciální obchodníky v testu virtuálních obchodních dovedností. Abychom usnadnili různé obchodní strategie, poskytuje také údaje o nejaktivněji obchodovaných akcích a souhrn směru, kterým se finanční trhy pohybují. Pro investory, kteří jsou připraveni se ponořit trochu hlouběji a začít zkoumat jednotlivé cenné papíry, je průzkum webu oblast poskytuje stejnou úroveň podrobností, jaké jsou k dispozici v reálných makléřských účtech, včetně zpráv společnosti a doporučení analytiků.

I když website obsahuje značné množství atraktivních funkcí, sofistikovanější investoři nemusí ocenit omezený výběr typů pokynů. Dostupné tržní objednávky, limitované objednávky a koncové zastávky.

Wall Avenue Survivor

Wall Avenue Survivor je další populární simulátor akciového trhu nabízející virtuální obchodování s akciemi. Po registraci mohou začínající investoři zdokonalit své dovednosti řadou vzdělávacích kurzů, včetně několika kurzů „Začínáme na akciovém trhu“. S nabídkami od „Porozumění indexům akciových trhů“ až po „Počáteční veřejnou nabídku“ pokrývá tento website základny s hlubokými informacemi. Řadu výukových programů, článků a videí završuje solidní balíček.

Stránka je zaměřena na investory základní úrovně s designem ve stylu sociálních médií a jednoduchými informačními displeji. Informace jako hodnocení analytiků a průzkum akcií jsou prezentovány ve snadno srozumitelném formátu s několika slovy nebo složitými grafy. Uživatelé mohou získávat odznaky a soutěžit o ceny, zatímco se učí investovat.

Investoři, kteří znají standardní makléřské účty, mohou považovat informace a údaje prezentované na Wall Street Survivor za příliš základní. I když je navigace jednoduchá a uživatelsky přívětivá, je to méně než dokonalá shoda professional uživatele, kteří chtějí replikovat vzhled skutečného makléřského účtu. Zatímco interaktivní komunitní chatovací místnost je zajímavou funkcí, která doplňuje téma a structure sociálních médií, má tendenci být naplněna nějakým mimotémovým a neužitečným komentářem.

Inventory Simulator společnosti Investopedia

Investopedia Stock Simulator je dobře integrován do známého obsahu webu pro finanční vzdělávání a začíná investory s virtuálním zůstatkem sto tisíc dolarů za obchodování. Simulátor obsahuje sérii „návodů“ na témata, jako je nákup akcií, pokročilé typy obchodování a pokrytí krátkých pozic.

Skutečné obchodování probíhá v kontextu hry, což může zahrnovat připojení se ke stávající hře nebo vytvoření vlastní hry, která umožňuje uživateli konfigurovat pravidla. Mezi typy her patří americké akcie, kanadské akcie, hry zaměřené na začátečníky, hry určené pro pokročilejší investory a relace navržené podle sebe, které vám umožní procvičit si vlastní sadu dovedností.

Možnosti, obchodování s marží, nastavitelné sazby provizí a další možnosti poskytují různé způsoby přizpůsobení her. Odtamtud mohou hráči kontrolovat holdingy, obchodovat a kontrolovat jejich hodnocení, investovat do výzkumu a kontrolovat jejich ceny (které lze získat za dokončení různých aktivit).

Závěr

Simulátory akciových trhů poskytují bezpečné a strukturované prostředí, kde se budoucí investoři mohou naučit investovat, aniž by riskovali peníze. S časem a praxí používání simulátorů se přechod na skutečné obchodování na účtu skutečného makléřství může stát bezproblémovým. Pamatujte, že jakmile opustíte virtuální svět a začnete obchodovat se skutečnými penězi, mohou být chyby nákladné a špatný obchod může vést ke ztrátě skutečných dolarů.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: