Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Jak nastavit obchodní obrazovky

AkciePrůvodce.cz > Obchodování  > Základy obchodování  > Day trading  > Jak nastavit obchodní obrazovky

Jak nastavit obchodní obrazovky

Moderní trhy se vyvinuly v nesmírně komplikované organismy a tisíce datových bodů soutěží o pozornost. Naší prací je přeměnit tuto informační záplavu na efektivní sadu grafů, tickerů, indexů a indikátorů, které podporují naše ziskové cíle. Část tohoto úkolu vyžaduje pozorování širokých tržních sil, zatímco rovnováha vyžaduje úzké zaměření na konkrétní cenné papíry používané k provádění našich strategií.

Většina obchodníků má zaměstnání a odpovědnosti v reálném životě mimo domov, nutí je, aby vstupovali na trhy prostřednictvím chytrých telefonů o velikosti pinty, shromažďují informace potřebné k převzetí nových rizik a řízení otevřených pozic se ziskovým nebo nerentabilním závěrem. Tito lidé budou mít prospěch z tipů na ukládání obrazovky, které jsem popsal Nejlepší strategie, kterými by se měli vzdálení obchodníci řídit.

Shrnutí

  • Pokud jste aktivním obchodníkem, vaše obchodní platforma je vaší pracovní stanicí – a nastavení rozložení obrazovky vám pomůže využít informace, které máte k dispozici.
  • Ať už jde o jednu, dvě nebo tři nebo více obrazovek, ujistěte se, že nástroje a information, která potřebujete, najdete pouhým pohledem, abyste mohli jednat, jakmile se objeví signál.
  • Mnoho platforem nabízí přizpůsobitelné a modulární přizpůsobení obrazovky, stejně jako přednastavené výchozí hodnoty zaměřené na konkrétní typy uživatelů.

Obchodování z obrazovek

Šťastná menšina sedí doma nebo v proprietárním obchodě a obchoduje na plný úvazek. Tito lidé potřebují podrobnější informace na obrazovce, protože přebírají větší riziko. Dodatečná data pokrývají stejné území jako vzdálený účastník, ale mnohem podrobněji. Tito obchodníci navíc musí vyčlenit prostor professional inkubaci budoucích příležitostí se zaměřením na skupiny trhů, s nimiž se v současné době neobchoduje.

Kolik monitorů potřebují domácí obchodníci, aby mohli efektivně sledovat trhy? Odpověď se v průběhu enable měnila, protože ceny monitorů podstatně poklesly, zatímco grafické karty nyní běžně podporují nastavení více monitorů. Vzhledem k nízké ceně má smysl přidat tolik monitorů, kolik se vám pohodlně vejde do prostoru vyhrazeného professional tuto funkci, aniž byste překročili svůj rozpočet nebo schopnost pohotově analyzovat informace, které jste do nich vložili.

Budování efektivních obchodních obrazovek

Obecně řečeno, obchodníci dělají špatnou práci a zachycují tři typy informací potřebných professional podporu komplexní vizuální analýzy: pozorování trhu, správa pozic a inkubátor. Každý čtvereční palec prostoru na obrazovce zbytečný zbytečnými grafy nebo daty přispívá k neúplnému zobrazení, které může být v aktivním obchodním stylu nákladné. Téměř všichni obchodníci udělali nejběžnější chybu v určitém okamžiku kariéry, tj. Načítání obrazovek s příliš mnoha grafy a nedostatkem tickerů.

Rezervujte si grafy professional tickery, které musíte sledovat, s druhou skupinou nastavenou na různé časové rámce, které odkazují na jeden symbol ze seznamu sledování. Pokud je prostor omezený, přidejte panel nástrojů časového rámce na méně grafů a listujte různými nastaveními v tomto grafu. Konkrétní časové rámce použité professional tuto analýzu by měly odpovídat vašemu tržnímu přístupu. Následující nastavení nejsou dobrým kamenem, ale nabízejí dobrý výchozí bod:

Grafy, které musíte mít, mohou zahrnovat následující:

  • Futures S&P 500 nebo SPDR S&P 500 Have confidence in (SPY) nastaveny na 15minutový časový rámec
  • Nasdaq 100 Futures nebo Powershares QQQ Rely on (QQQ) nastaven na 15minutový časový rámec
  • VIX – CBOE Volatility Index (VIX) nastaven na 15minutový časový rámec
  • 24hodinové 15minutové grafy cenných papírů pohybujících se na trhu, jako jsou Apple Inc. (AAPL), SPDR Gold Shares (GLD) a US Oil Fund (USO).

Pokud je to možné, ponechejte si dvě sady grafů futures na S&P 500, jednu pro relaci pouze pro United states, počínaje 9:30 ET a končící v 16:15 ET a druhý 24hodinový 60minutový graf futures, který sleduje přes noc akce v Asii a Evropě. Tento druhý graf je nesmírně užitečný, když se chystáte ráno otevřít pracovní stanici.

A co telegraf zpráv v reálném čase? Jedná se o osobní volbu, protože některé strategie se při provádění pozic spoléhají na nejnovější zprávy, zatímco většina funguje perfektně se samostatnou službou třetí strany nebo pečlivě upraveným streamem na Twitteru. Obecně platí, že je nejlepší ponechat zprávy mimo vaše mapové a datové programy a ušetřit tak cenné místo professional grafy a bezpečnostní tickery.

Ukázková nastavení

Tyto obrázky zachycují metody zvýraznění professional efektivní využití prostoru na obrazovce bez ohledu na počet monitorů použitých ke sledování finančních trhů. Panely v těchto příkladech se dobře rozšiřují při přidávání nových obrazovek nebo při načítání malého notebooku na cesty. Po stisknutí mezery snížíte počet grafů a cenných papírů a zachováte celou sadu indexů a indikátorů.

Horní panel (1) zdůrazňuje hlavní měřítka a zobrazuje podrobné informace o indexech Dow Industrial Typical, S&P 500, Russell 2000 a Nasdaq. Futures kontrakty S&P 500 a Nasdaq 100 sedí na úrovni očí, takže obchodníci mohou sledovat tržní den v reálném čase. Otevřené, vysoké, nízké a poslední datové sloupce ukazují, jak aktuální cena interaguje s klíčovými úrovněmi, což také označuje vnitrodenní podporu a odolnost.

Středový levý panel (2) dekonstruuje obrazovku hloubky trhu úrovně 2 a eliminuje zbytečné sloupce ve prospěch přehledného zobrazení, které zobrazuje pouze cenu a velikost. Info z tržního centra již nejsou užitečná, protože drtivá většina vnitrodenních transakcí se na tuto obrazovku nikdy nedostane kvůli vysokofrekvenčním obchodním algoritmům (HFT). Časový a prodejní tiket na pravé straně byl také snížen na základní prvky, které ukazují čas, cenu a velikost.

Středový pravý panel (3) zobrazuje zjednodušené zobrazení portfolia professional dlouhodobé pozice. Není to nutné, ale je to velmi užitečné, když pozice vybuchne a vyžaduje pozornost obchodníka. Dolní panel (4) obsahuje podrobné informace o otevřených pozicích a sledovaných cenných papírech. Cena a procentní změna měří vnitrodenní výkon, zatímco objem a průměrný objem odhalují úroveň aktivity ve srovnání s předchozími relacemi. Otevřené, vysoké, nízké a poslední sloupce v mnoha případech nahrazují grafy, což umožňuje snadnou vizualizaci denního vzoru.

Vlevo nahoře (1) a vpravo nahoře (2) panely zobrazují zmenšená knowledge na sekundárních seznamech tickerů. Ty jsou kompilovány v průběhu času prostřednictvím zpráv, skenů, domácích úkolů, přehrávání médií a všech ostatních způsobů, jak najdeme zajímavá nastavení obchodu. Sloupce objemu a průměrného objemu jsou na těchto seznamech obzvláště důležité, protože identifikují aktivní cenné papíry pouhým pohledem. Tabulka (3) odkazuje na tickery na všech panelech prostřednictvím zeleného symbolu vlevo nahoře. Obchodníci mohou také listovat v časových rámcích, od 2minutových po měsíční, kliknutím na horní panel nástrojů.

Vlevo nahoře (1) a vlevo nahoře (2) panely zobrazují vnitřní tržiště a indexy klíčů, které se nezobrazují na první obrazovce. Naučit se správně interpretovat tyto základní informace nějakou dobu trvá, ale toto úsilí stojí za to, protože si buduje značné dovednosti čtení pásky. Panel vpravo nahoře (3) obsahuje stejné sloupce jako ostatní sekundární seznamy, ale zaměřuje se na konkrétní skupinu trhů… v tomto případě na energii a komodity. Nakonec graf vlevo dole (4) udržuje VIX v reálném čase na displeji, zatímco graf vpravo dole (5) ukazuje základní zabezpečení, které budete sledovat roky nebo desetiletí.

Závěr

Dobře organizované obchodní obrazovky shrnují akci na vnitrodenním trhu, rozbíjejí ji na strávitelné kousky, které mohou urychlit složitá obchodní rozhodnutí, a odhalují podmínky, které mohou vykvést do plnohodnotných rally, výprodejů a zvratů. Pokud jsou tyto obrazovky pečlivě konstruovány, označují definovatelnou obchodní výhodu, která může trvat celý život.

[No matter what kind of trader you are, the ideal setup for your trading screens will depend on the specific indicators and oscillators you choose to analyze. To learn more about these tools, check out the Technical Analysis course on the Investopedia Academy, which includes on-demand videos and interactive content to help you improve your trading skills.]

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web