Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Jak kryptoměny ovlivňují plánování nemovitostí

AkciePrůvodce.cz > Kryptoměny  > Kryptoměnová strategie a vzdělání  > Jak kryptoměny ovlivňují plánování nemovitostí

Jak kryptoměny ovlivňují plánování nemovitostí

Plánování nemovitostí professional investiční portfolia bylo vždy poněkud komplikované, ale v éře digitálních měn se výrazně zlepšilo. Bývalo tomu tak, že investoři mohli vypsat závěť a zahrnout položky, jako jsou akciové certifikáty, do bezpečnostní schránky pro své blízké a že převod investic proběhne hladce. Nyní existují nové zákony a protokoly, které je třeba dodržovat, pokud chce mít trader jistotu, že jeho digitální aktiva budou bezpečně a bezpečně převedena, až přijde čas.

Níže prozkoumáme některé vstupy a výstupy plánování nemovitostí, pokud jde o digitální aktiva. V některých případech se pravidla nezměnila. V jiných případech je třeba mít na paměti nové úvahy, které si tradiční investoři možná ještě neuvědomují.

Znalosti a přístup jsou klíčové

Snad nejdůležitějším aspektem při plánování realit s kryptoměnami je zajistit, aby správce vašeho majetku věděl, která aktiva držíte a jak k nim máte přístup. Nedávná zpráva společnosti Forbes naznačuje, že přístup k těmto aktivům může být nejobtížnější součástí celého procesu.

Investoři v kryptoměně jsou pověstně vrtkaví ohledně toho, jak ukládají své digitální klíče a přístupové kódy. To není překvapující, protože tato hesla umožňují plný přístup k digitálním peněženkám. Na druhou stranu buďte příliš choulostiví a riskujete ztrátu kódu. Pokud k tomu dojde, často neexistuje způsob, jak obnovit přístup, a peněženka plná tokenů kryptoměny může zůstat trvale nevyužita.

Expertka na plánování dědického kryptoasetu Pam Morgan doporučuje staromódní metodu: „Jsem velkým fanouškem papíru a pera“ pro výpis klíčů kryptoměny pro exekutory a dědice. Morgan dodává, že „je nejdůležitější vysvětlit [to them] druhy aktiv, klíčových umístění a ovládacích prvků přístupu, které používáte k zabezpečení. Řízení přístupu jsou věci jako PIN, přístupové fráze, požadavky na více podpisů nebo časový zámek. “

Právní stránka věci

Dokonce is jasným vysvětlením, kde jsou vaše digitální aktiva a jak k nim mají vaši dědici přístup, možná budete připravovat své blízké na právní problémy, pokud nepodniknete úmyslné kroky. V ideálním případě budou investoři zvažovat jak technickou dostupnost, tak právní důsledky. Bez zvážení právních problémů spojených s plánováním nemovitostí by investoři mohli připravovat své dědice pro zdlouhavé soudní spory. Na druhou stranu Morgan uznává: „bez [crypto] klíče, soudní příkaz je impotentní. ““

Morgan doporučuje pořídit alespoň dvě kopie záznamů o aktivech a uložit je na samostatných místech. Tyto seznamy by mohly být užitečné aktualizovat tak často, jak jednou týdně, zejména professional vysoce aktivní investory do kryptoměny. Na druhou stranu, právník z Chicaga Michael Goldberg, další odborník na plánování nemovitostí v kryptoměně, naznačuje, že obchodníkům, kteří jsou aktivní jen zřídka, pravděpodobně unikne méně seznamů aktiv. „Mám docela širokou škálu [of tokens], “vysvětluje a dodává, že doporučuje vytvořit a aktualizovat seznam jednou ročně.

Z právního hlediska většina států přijala v posledních letech zákony, které umožňují exekutorům spravovat digitální aktiva podobným způsobem, jakým by mohli spravovat tradiční aktiva. To by mohlo pomoci, protože exekutoři pociťují nutkání rychle prodat aktiva kryptoměny to jim může zabránit cítit odpor od dědiců, pokud mezitím poklesne hodnota virtuálních měn. Přestože zákon spěchá, aby dohnal plánování kryptoměn, stále existuje prostor pro růst. Prezidentka Countrywide College of Probate Judges Tamara Curry naznačuje, že právníci se budou muset lépe orientovat v kryptoměnách. „Soudy budou více zaplaveny. Soudci budou muset být vzděláváni a informováni o tom, co mají hledat, když jim tato aktiva přijdou,“ uvedla Curry.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web