Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Jak funguje oblíbený software pro investory eToro?

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Jak funguje oblíbený software pro investory eToro?

Jak funguje oblíbený software pro investory eToro?

Sdílet tento článek

Myslíš, že máš kotlety Populární investor na eToro? Chcete nejprve vědět, co to vůbec znamená? Můžeme to vysvětlit.

Populární method pro investory umožňuje obchodníkům s kryptoměnami proměnit své dovednosti v bankovní příjem prostřednictvím eToro CopyTrader plošina. S CopyTrader mohou uživatelé eToro replikovat pohyby Populárních investorů v reálném čase. Pokaždé, když nový uživatel zkopíruje vaše obchody, vyděláte více peněz a posunete se v žebříčku programu.

Abyste se mohli stát oblíbeným investorem, musíte se zaregistrovat k ověřenému účtu eToro s fotografií a životopisem popisujícím vaši obchodní strategii. Musíte žít v otevřeném stavu, kde je povoleno eToro.

Jakmile máte: investovali 100 $ na svůj účet, dokončili alespoň jeden obchod, nashromáždili celý měsíc historie obchodování a získali alespoň jednu osobu, aby zkopírovala vaše obchody – gratulujeme! Nyní jste oficiálně oblíbeným investorem.

Software samozřejmě překračuje tyto počáteční prahové hodnoty. S každou novou kopírovací deskou získáte pevnou platbu a dostanete se na příčku na úrovních oblíbených investorů: kadet, vycházející hvězda, šampion a elita. Všechny podrobnosti o programu klikněte zde.

Kromě vydělávání peněz mají populární investoři nárok na bonusové odměny, pozvánky na exkluzivní akce a další programové výhody.

Máte zájem zjistit více? Podívejte se na video clip níže.

https://www.youtube.com/check out?v=6l3EP5rTdss

Sdílet tento článek

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web