Průvodce » Ostatní » Investown recenze – jak na investování do nájmů z bytů? [2021]

Investown recenze – jak na investování do nájmů z bytů? [2021]

Investown recenze - jak vydělávat díky investování do bytů

Investown je nová česká investiční platforma, přes kterou mohou investoři koupit podíl v nemovitostech a získat tak podíl na nájemném. V průběhu této Investown recenze se podíváme na Investown platformu, nabízené byty k mikroinvestování a další základní informace. Investovat lze od opravdu malých částek tedy již od 500 Kč. 

Realitní startup Investown podporuje Česká spořitelna a tedy dodává jim na věrohodnosti stejně jako investiční fond Lighthouse Ventures. Investown může být zajímavá alternativa pro menší investory, kteří chtějí investovat do realit a nemají kapitál, aby si např. koupili celý byt. Riziko pro investory může představovat nájemce, který neplatí nájem. 

Obsah recenze

Co je Investown?

Realitní startup Investown tvrdí, že díky používaným pokročilým algoritmům může najít nemovitosti s dlouhodobě stabilním výnosem. Realitní investiční platforma již nabrala přes 5 000 investorů. Všeobecné podmínky participace na úvěrech Investown naleznete zde.

Investování s Investown
Investování s Investown

Registrace na Investown

Registrace na Investown platformě je poměrně jednoduchá, stačí na začátek zadat vaši adresu a potvrdit telefonní číslo, datum narození a kontaktní údaje

Ověření účtu na Investown
Ověření účtu na Investown

Nabízené nemovitosti k mikro investování na Investown

V době psaní této recenze jsou na Investown portálu v nabídce tři investiční příležitosti, z toho dvě v Praze a jedna v Brně. Portál Investown uvádí výnos z těchto bytů cca mírně nad 4% ročně

Investown přehled nemovitostí a bytů pro investování
Investown přehled nemovitostí a bytů pro investování

Detail investiční příležitosti na Investown popisuje vlastnosti bytu, stav bytu, kolik investorů do bytu investovalo, očekávaný aktuální roční výnos a délku investice.

Detail bytu na mikro investici na Investown
Detail bytu na mikro investici na Investown

Závěr Investown recenze - nejlepší pro investice do bytů?

Momentálně Investown platformu pouze testujeme jelikož je na českém investičním trhu poměrně nová. Zatím Investown vypadá jako zajímavá varianta pro menší investory jak využít rostoucího trhu s nemovitostmi v Praze a jiných větších českých městech a opravdu investovat v řádu pár stovek korun. 

Máte s Investown zkušenosti? Napište nám, nebo nám nechte komentář níže.

Investown je relativně mladý český realitní start-up, který nabízí menším investorům mikro investování do českých bytů v větších městech a to již od 500 Kč.

Na Investown si pošlete peníze skrze poslání na bankovní účet a vyberete byt k investici stejně jako výši investované částky. Výnos vám přichází z nájemného konkrétního zainvestovaného bytu.

Podle aktuální nabídky bytů k investování na Investown lze investovat do bytů v Praze a Brně. Návratnost investic se pohybuje slabě nad 4% ročně.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 3 Průměrné hodnocení: 5]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.