Průvodce » Brokeři » Interaktivní makléři a těsto nabízejí nulové provizní obchody

Interaktivní makléři a těsto nabízejí nulové provizní obchody

Společnost Interactive Brokers Team, Inc., která již poskytuje jednu z nejlevnějších obchodních platforem, oznámila říjnové spuštění IBKR Lite, nové nabídky, která bude poskytovat bez provize na amerických burzovních akcích a fondech obchodovaných na burze (ETF) ). Toto oznámení přichází na trh při spuštění aplikace těsta, která umožňuje obchodování bez provize za poplatek za předplatné ve výši 1 $ měsíčně.

IBKR Lite má trochu háček, ale firma je o tom předem. Obchody umístěné na IBKR Lite jsou směrovány prostřednictvím tvůrců trhu, kteří platí Interactive Brokers za tok objednávek, místo aby hledali nejlepší provedení prostřednictvím inteligentního směrovače objednávek IB. Nová nabídka doplní stávající služby Interactive Brokers, které budou přejmenovány na IBKR Pro. Provize za třídy aktiv mimo americké akcie a ETF, jako jsou opce, futures a akcie na mezinárodních burzách, budou podléhat pravidelným cenovým plánům společnosti.

Klienti IBKR Lite mají přístup k bezplatným tržním datům v reálném čase pomocí svého desktopového programu Klientský portál i mobilních aplikací professional iOS a Android. Pouze klienti IBKR Professional mohou používat extrémně výkonnou pracovní stanici (TWS) společnosti Interactive Brokers, která obsahuje velké množství analytických nástrojů, jak je podrobně uvedeno v naší recenzi.

Dough, který přidává nové klienty ze svého on line seznamu čekatelů, běží pouze na aplikacích pro iOS a Android a zaměřuje se na personalizaci a vzdělávání. Klienti Dough budou moci uskutečňovat obchody bez provize na své velmi poutavé platformě, která zahrnuje vzdělávací videa a články, za poplatek za předplatné ve výši 1 $ měsíčně. Při spuštění společnost Dough umožňuje obchodování pouze s akciemi a ETF, ale jako dceřiná společnost tastytrade doufají, že nabídne obchodování s opcemi do konce roku 2019. Brzy budeme mít praktickou kontrolu této platformy.

Další služby, zejména Robinhood, které nabízejí bezplatné obchodování, také směrují příkazy ke generování plateb za tok objednávek, ale nejsou tak upřímní. You Morgan Devote společnosti JP Morgan, podobně jako Merrill Edge, nabízí klientům, kteří udržují určité zůstatky na účtech ve svých mateřských bankách, bezplatné kapitálové obchody. TradeZero má většinou obchodování s akciemi zdarma a opcemi v kombinaci s platformou, která umožňuje krátkým prodejcům najít akcie, které si mohou půjčit.

Před rokem nám výkonný viceprezident společnosti Interactive Brokers, Steve Sanders, řekl, že jeho firma neuvažuje o reakci na zahájení volného obchodování na YouInvest. V té době řekl: „Nemáme žádné plány na snížení našich provizí a nepovažujeme JPMorgan za konkurenta.“ Posun ve firemním směru vysvětluje Thomas Peterffy, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Interactive Brokers, ve zprávě “Abychom přilákali širší publikum, chtěli jsme odstranit jakékoli překážky při otevírání účtu IBKR. Přidáním žádné provize nebo poplatků za obchodování s akciemi na burze v United states a ETF, minimálními účty a žádnými náklady na udržování účet pro IBKR Lite, věříme, že Interactive Brokers nabídne nejlepší cenové možnosti professional profesionální i retailové investory. “

Při použití online brokera je ale třeba zvážit více nákladů než provize za uzavření obchodu. Pokud obchodujete na marži, měli byste zkontrolovat, kolik si broker účtuje. Klienti IBKR Lite budou platit maržové sazby, které se pohybují od vysokých 3,4% do minima 2,2%, což je výrazně nižší než u ostatních on the internet brokerů.

Pokud provize budou pokračovat v tomto závodu na nulu, najdou makléři jiné způsoby, jak vydělat peníze. Nečinná hotovost na zákaznických účtech je centrem zisku, protože někteří makléři s nulovou provizí za ni neplatí žádný úrok. Vydělávají také peníze půjčováním cenných papírů prodejcům cenných papírů a udržováním výnosů z půjček. Zákazníci IBKR Lite se však mohou účastnit programu půjčování akcií společnosti Interactive Brokers, programu Stock Produce Enhancement Method, a také získávat úroky z hotovostních zůstatků přes 10 000 $.

Nezapomeňte: pokud za službu neplatíte, pak vy jsou produktem.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Obsah článku

  • Přihlásit se k odběru novinek o investování