Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Interactive Brokers vs. TD Ameritrade

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > Interactive Brokers vs. TD Ameritrade

Interactive Brokers vs. TD Ameritrade

Založena v roce 1993,.Interactive Brokers je již dlouho lídrem aktivních investorů, kteří jsou připraveni skočit do platformy a držet se jí. Jeho robustní proprietární obchodní software má vynikající podporu typu back-end, i když je to strmá křivka učení. Společnost nabízí jedny z nejlepších cen v tomto odvětví pro časté obchodníky a má zaslouženou reputaci za vynikající zpracování objednávek.

TD Ameritrade, průkopník v oboru online zprostředkování od roku 1975,.nabízí intuitivní platformu a vzdělávací obsah zaměřený na začátečníky a středně pokročilé obchodníky a investory. Jedenáct milionů klientů důvěřuje širokému výběru produktů TD Ameritrade, vynikající zákaznické podpoře a přizpůsobitelným platformám zdarma.

  • Minimum účtu: $ 0
  • Poplatky: Maximálně 0,005 $ za akcii pro platformu Pro nebo 1% z obchodní hodnoty, 0 $ za IBKR Lite
  • Minimum účtu: $ 0
  • Poplatky: Poplatky za obchodování s akciemi, ETF a opcemi na jednotlivé nohy v USA od 3. října 2019. 0,65 USD za opční kontrakt.

Důležité

25. listopadu 2019 oznámil Charles Schwab odkup online zprostředkování společnosti TD Ameritrade. Samotná transakce bude uzavřena 6. října 2020. Schwab očekává, že ke sloučení jejích platforem a služeb dojde do tří let od uzavření obchodu.

V našich recenzích Nejlepší online zprostředkovatelé roku 2020 dosáhli Interactive Brokers v kategorii Nejlepší pro denní obchodování, Nejlepší pro mezinárodní obchodování a Nejlepší pro nízké marže na špičce TD Ameritrade. Mezitím společnost TD Ameritrade ocenila Interactive Brokers v žebříčku Best for Beginners, Best Stock Trading Apps a Best for ETF Research...

Celkově je Interactive Brokers naší nejlepší volbou pro denní obchodování, zatímco TD Ameritrade je naší nejlepší volbou pro začátečníky...

Použitelnost

Proces registrace Interactive Brokers se v poslední době zjednodušil, což je dobrá věc. Účet si můžete otevřít, aniž byste jej hned financovali. Možná budete potřebovat vedení společnosti, abyste se ujistili, že vyberete správný typ účtu (existují různé možnosti pro profesionální a individuální obchodníky).

Zjistili jsme, že je snazší začít s TD Ameritrade, kde si můžete otevřít a financovat účet prostřednictvím webu nebo mobilní aplikace. Stejně jako Interactive Brokers, TD Ameritrade má mnoho typů účtů, ale odděluje „nejběžnější“ účty, což může pomoci zúžit jej, nebo můžete použít praktickou funkci „Najít účet“.

Oba makléři nabízejí robustní webové a mobilní platformy určené pro aktivní obchodníky a investory se streamováním nabídek a zpráv v reálném čase, seznamy sledovaných položek, průzkum, pokročilé mapování a intuitivní rozhraní pro zadávání objednávek. Pracovní stanice Interactive Brokers ‘Trader Workstation (TWS) má ve srovnání s platformou think tanků TD Ameritrade strmou křivku učení a přizpůsobení vašich obchodních zkušeností může nějakou dobu trvat.

Obchodní zkušenosti

Pracovní prostředí

Portál klientů Interactive Brokers je dobrým místem ke kontrole pozic, zadávání obchodů a zobrazení vašich účtů v reálném čase. Pracovní stanice Trader nabízí více funkcí a je určena pro aktivní obchodníky a investory (a profesionály), kteří obchodují s více produkty a potřebují flexibilitu. Můžete definovat klávesové zkratky (neboli Hot Buttons) pro rychlý přenos příkazů a fázové příkazy pro pozdější provedení, a to po jedné nebo v dávce. Objednávky můžete zadávat, upravovat a spravovat přímo z grafu.

S webovou platformou TD Ameritrade přizpůsobujete typ objednávky, množství, velikost a metodiku daňových dávek. Přesto je jeho rozhraní thinkorswim intuitivnější, snáze se v něm orientuje a své analytické nástroje můžete vytvářet pomocí thinkScriptu (vlastního programovacího jazyka). Je snadné zadávat nákupní a prodejní objednávky, fázové objednávky, odesílat více objednávek a zadávat obchody přímo z grafu. Streamování nabídek v reálném čase je standardem na všech platformách a pokud jste neprofesionální, získáte také nabídky úrovně II zdarma – funkce, která není standardní u Interactive Brokers nebo mnoha jiných platforem.

Mobilní zážitek

Interactive Brokers vyjde dopředu v typech podporovaných na mobilních zařízeních. V mobilu máte přístup ke stejným typům objednávek (včetně podmíněných objednávek) jako na webové platformě. Najdete streamované citace v reálném čase, mapování a zprávy, ale datové toky pouze na jednom zařízení najednou.

TD Ameritrade podporuje dvě mobilní aplikace: TD Ameritrade Mobile App pro začátečníky a thinkorswim Mobile, který je určen pro aktivní obchodníky. Oba jsou robustní a nabízejí velké množství funkcí, včetně mapování a seznamů sledovaných. Zahrnuto je streamování dat v reálném čase a na mobilních zařízeních můžete obchodovat se stejnými třídami aktiv jako na ostatních platformách.

Rozsah nabídek

Interactive Brokers and TD Ameritrade support short sales, podielové fondy, obligace, futures, komodity, opce, komplexní opce a kryptoměna (bitcoin futures). Zatímco obě společnosti nabízejí všechny obvyklé podezřelé, které byste očekávali od velkého brokera, Interactive Brokers vede v mezinárodním obchodování s přístupem k 135 burzám ve 33 zemích po celém světě v květnu 2020...

Typy objednávek

Interactive Brokers je o něco univerzálnější než TD Ameritrade, pokud jde o typy objednávek, které podporuje. Na klientském portálu a v mobilní aplikaci existuje flexibilní řada typů objednávek, plus více než 100 typů a algoritmů objednávek na pracovní stanici Trader. TD Ameritrade nabízí slušný výběr typů objednávek, včetně všech základních informací, plus koncové zastávky a podmíněné objednávky, jako například jedno-zrušení-druhé. Na mobilních platformách neexistují žádná omezení týkající se typů objednávek a objednávky můžete na všech platformách vytvářet později.

Technologie obchodování

Stroj pro provádění objednávek společnosti Interactive Brokers má takzvaný nejchytřejší směrovač objednávek v oboru. Přesměruje celou nebo část vaší objednávky, aby dosáhla optimálního provedení, dosáhla zlepšení ceny a maximalizovala potenciální slevy. Algoritmy směrování objednávek mohou také odhalit skryté institucionální toky objednávek (temné fondy) k provádění velkých blokových objednávek. Jakákoli platba za tok objednávek se vrací zpět klientům IBKR Pro, ale nikoli obchodníkům, kteří používají cenový plán Lite.

Algoritmus směrování objednávek TD Ameritrade hledá zlepšení ceny a rychlé provedení. Společnost zveřejňuje statistiky o zlepšování cen, které ukazují, že většina obchodovatelných objednávek získává v průměru o něco více než 1,5 centů na akcii (0,015 USD)..TD Ameritrade dostává platby za tok objednávek, ale tvrdí, že její modul pro provádění objednávek ji neupřednostňuje. Společnost ve třetím čtvrtletí roku 2019 obdržela v průměru 0,0012 USD na akcii za platbu za tok objednávek.

Obě společnosti nabízejí možnosti zpětného testování, což je funkce, která je nezbytná, pokud chcete vyvinout obchodní systémy nebo vyzkoušet nápady, než je budete obchodovat naživo.

Náklady

Cenový program společnosti Interactive Brokers, který je považován za nízkonákladového brokera, je komplikovaný. Zahrnuje pevnou cenu za akcii (0,005 $ za akcii obchodovanou s minimem 1 $), odstupňovanou cenu za akcii založenou na aktivitě měsíčních objednávek a program IBKR Lite, který nabízí bezplatné obchody pro akcie a ETF uvedené na seznamu USA (prostřednictvím Klientského portálu a IBKR Mobile)...

TD Ameritrade nabízí provize 0 $ za online akciové akcie, opce a ETF obchody pro zákazníky se sídlem v USA (za opční kontrakt je 0,65 $)..Obchodování s makléřskými obchody a podílovými fondy je v květnu 2020 strmé: 25,00 USD a 49,99 USD...

Interactive Brokers i TD Ameritrade generují úrokové výnosy z rozdílu mezi tím, co jste platili za nečinné peníze, a tím, co vydělávají na zůstatcích zákazníků. Interactive Brokers má akciový úvěrový program, ve kterém můžete sdílet výnosy, které generuje z půjček akcií držených na vašem účtu jiným obchodníkům nebo zajišťovacím fondům (obvykle pro krátké prodeje). TD Ameritrade nesdílí své výnosy.

Vybavení pro výzkum

Interactive Brokers a TD Ameritrade nabízejí robustní třídiče akcií, ETF, podílových fondů, pevných výnosů a opcí, které vám pomohou najít váš další obchod. A oba mají četné nástroje, kalkulačky, generátory nápadů a profesionální výzkum. Interactive Brokers vychází vstříc nabídkám zpráv a na všech platformách jsou k dispozici desítky zpravodajských zdrojů v reálném čase.

Analýza portfolia

Interactive Brokers a TD Ameritrade klienti mají přístup k informacím o kupní síle a marži v reálném čase, plus nerealizované a realizované zisky a ztráty v reálném čase. Můžete vypočítat svou vnitřní míru návratnosti (IRR) a daňový dopad budoucích obchodů, zobrazit daňové zprávy a sledovat své kombinované podíly. Oba makléři nabízejí deník, který vám pomůže sledovat vaše obchodní poznámky a nápady.

Společnost Interactive Brokers vylepšila své nástroje pro analýzu portfolia, aby oslovila neformálnější investory a obchodníky (nejen profesionály). Funkce s názvem Kontrola portfolia vám umožní vyhodnotit zdraví vašeho portfolia měřením jeho výkonu ve srovnání s 230 průmyslovými měřítky.

Vzdělání

Vzdělávací nabídky Interactive Brokers jsou určeny pro pokročilejší publikum. Akademie obchodníků je strukturované a přísné učební osnovy – doplněné o kvízy a testy – určené studentům, investorům a finančním profesionálům. K dispozici jsou videa, glosář obchodníka a každodenní webináře, které se zabývají různými tématy a jsou pořádána Interactive Brokers a různými odborníky z oboru.

TD Ameritrade také nabízí působivou sestavu vzdělávacího obsahu. Kromě článků, videí a webinářů má průměrně více než 500 webinářů měsíčně a každý rok nabízí více než 1 500 živých akcí. Existuje řada pohlcujících kurzů zaměřených na začátečníky, které pokrývají základní investiční a obchodní nápady a několik pokročilých témat.

Služby zákazníkům

Interactive Brokers má 24hodinovou telefonickou podporu ve všední den se službou zpětného volání, zabezpečeným centrem zpráv, 24hodinovým online chatem ve všední den a IBot, motor AI, který dokáže odpovědět na vaše otázky. Zákaznický servis TD Ameritrade je všestrannější, s telefonickou podporou 24/7, stejně jako chatboty na Twitteru, Facebook Messenger, Apple Business Chat a WeChat (v Asii). Živý chat je ve své aplikaci podporován a agent virtuální klientské služby Ask Ted poskytuje automatizovanou podporu online.

Bezpečnostní

Interactive Brokers a zabezpečení TD Ameritrade odpovídají průmyslovým standardům. Můžete se přihlásit do jakékoli aplikace pomocí biometrického rozpoznávání (obličeje nebo otisku prstu) a oba makléři chrání před ztrátami účtu v důsledku neoprávněné nebo podvodné činnosti. Interactive Brokers nabízí další vrstvu zabezpečení s volitelným bezpečnostním zařízením Secure Login System...

Oba makléři mají nadměrné pojištění Securities Investor Protection Corporation (SIPC) poskytované londýnskými pojišťovnami. Nadměrné pojištění SIPC od Interactive Brokers poskytuje každému klientovi ochranu v hodnotě 30 milionů USD (včetně 900 000 USD v hotovosti), a to až do souhrnného limitu 150 milionů USD..Nadměrné pojištění SIPC společnosti TD Ameritrade poskytuje každému klientovi ochranu cenných papírů v hodnotě 149,5 milionů USD a ochranu v hotovosti 2 miliony USD...

Prostřednictvím kalendáře 2019 nemělo žádné zprostředkování žádné významné narušení dat hlášené Výzkumným střediskem krádeží identity...

Náš verdikt

Interactive Brokers a TD Ameritrade jsou uznávanými velmoci v tomto odvětví. Oba podporují velký výběr obchodních produktů a nabízejí přizpůsobitelné platformy, robustní obchodní aplikace a nízké náklady.

Díky výjimečnému provádění pokynů, nízkým nákladům a obchodní platformě na profesionální úrovni je Interactive Brokers naší nejlepší volbou pro institucionální obchodníky, velkoobjemové obchodníky a kohokoli, kdo chce přístup na mezinárodní trhy. Díky snadno použitelným a intuitivním platformám, komplexním vzdělávacím nabídkám, živým událostem a osobní pomoci v pobočkách je TD Ameritrade naší nejlepší volbou pro začátečníky.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení online makléřů. Naše recenze jsou výsledkem měsíců vyhodnocení všech aspektů platformy online brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejích platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila tisíce datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovatel, kterého jsme zkoumali, povinen vyplnit rozsáhlý průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme při testování použili. Mnoho online brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jeho platformy.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru pro hodnocení online investičních platforem pro uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web