Kalendář

Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

DEFINICE Ingotu

Ingot je materiál odlitý do tvaru professional usnadnění přepravy a zpracování. Ingot je obvykle obdélníkový, což umožňuje jeho stohování. Ingoty jsou nejčastěji spojovány s kovy ve skutečnosti jsou zlaté ingoty držené v trezorech lender a makléřských společností populární obrázky.

ROZDĚLÁVÁNÍ Ingote

Ingot je vytvořen vstřikováním nebo nalitím roztavené kapaliny do formy, kde se ochladí a získá tvar formy. Proces vytváření ingotů je starý tisíce permit, protože tvarování kovů do pravidelných tvarů usnadnilo přepravu a skladování. Velikost ocelových ingotů se pohybuje od malých obdélníkových bloků, které váží jen několik kilogramů, až po obrovské, zúžené, osmihranné hmoty, které váží více než 500 tun. Cínové ingoty jsou výchozím materiálem professional řadu produktů, ať už bude cín legován jinými kovy, přeměněn na jiné formy, nanesen na povrchy jiných kovů nebo přeměněn na chemické sloučeniny.

Slovo ingot pochází z formy, ve které jsou tyče odlévány. Tento proces je odlišuje od ostatních, obvykle menších tyčí, které se vyrábějí ražením nebo ražením listů zlatých prutů.

Ingoty jsou vázáni na sadu pravidel dobrého doručování, která stanoví London Bullion Industry Affiliation (LBMA). Stejně jako u všech ostatních typů prutů vyžaduje LBMA zlaté ingoty, aby obsahovaly 99,5% čistého zlata, tj. 995, dílů na tisíc ryzího zlata. LBMA byla založena v roce 1987 Lender of England, v té době regulačním orgánem trhu. Jedná se o obchodní sdružení professional mimoburzovní trh se zlatem a stříbrem v Londýně. Sdružení je odpovědné za regulaci rafinérských standardů, obchodních praktik a certifikaci prutů používaných k výrobě zlatých a stříbrných prutů a mincí.

0/5 (0 Reviews)
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: