Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Hlavní poznámky

AkciePrůvodce.cz > Obchodování  > Fixní výnosy  > Hlavní poznámky

Hlavní poznámky

DEFINICE hlavních poznámek

Dluhopisy jsou krátkodobé dluhové nástroje vydané společností Federal Farm Credit rating Banking companies Funding Corp. Dluhopisy jsou vysoce kvalitní cenné papíry s pevným výnosem používané k poskytování půjček venkovským komunitám a americkému zemědělskému sektoru.

ROZDĚLÁVÁNÍ Hlavní poznámky

Protože hlavní bankovky jsou nabízeny s minimální nominální hodnotou 25 milionů USD, jsou obvykle vhodnou investicí pouze professional velké peněžní manažery. Master poznámky splatné do jednoho roku a zaplatit kupón indexovaný na LIBOR nebo jiný vhodný index. Peněžní manažeři si tyto bankovky velmi cení vzhledem k jejich vysoké likviditě a skutečnosti, že částku jistiny lze upravit o 25% v obou směrech. Lze je také použít jako podkladový kolaterál v pozici put nebo get in touch with.

Co je společnost Federal Farm Credit score Financial institutions Funding Corp.?

Společnost Federal Farm Credit rating Banks Funding Corp. se sídlem v Hobokenu v NJ spravuje různé emise dluhů jménem financial institution v systému Federal Farm Credit rating. Tento systém je skupinou zhruba 100 finančních institucí ve Spojených státech a Portoriku, jejichž cílem je poskytovat financování zemědělskému a zemědělskému sektoru v United states of america. Společnost Federal Farm Credit score Banks Funding Corp. rovněž poskytuje bankám poradenské, účetní a finanční zprávy.

Společnost distribuuje dluhové cenné papíry Farm Credit rating, jako jsou diskontní poukázky, určené dluhopisy, dluhopisy s pohyblivou úrokovou sazbou, dluhopisy s pevnou sazbou a retailové dluhopisy různým investorům, včetně komerčních financial institution, států, obcí, penzijních fondů a fondů peněžního trhu, pojišťovacích společností, investiční poradci, korporace, zahraniční banky a vlády a další investoři ve Spojených státech i na mezinárodní úrovni. Uvádí na trh a distribuuje cenné papíry prostřednictvím prodejců.

Banky v systému nemohou držet vklady, takže emise dluhů jsou jejich hlavním zdrojem financování. Ačkoli dluhové cenné papíry nejsou garantovány vládou Usa, Federální úvěrový systém professional farmy vlastní fond professional pojištění úvěrů na farmě, který by poskytoval splátky jistiny a úroků v případě bankrotu systémové banky. Instituce systému jsou federálně objednané podle zákona o úvěrech na farmy a podléhají dohledu, zkoumání a regulaci federální agenturou, Farm Credit score Administration.

Vhodnost hlavních poznámek

Podle Federal Farm Credit history Financial institutions Funding Corp. by investoři měli mít dostatečné znalosti a zkušenosti ve finančních a obchodních záležitostech, aby mohli vyhodnotit směnky, jakož i výhody a rizika investování do nich. Investoři by navíc měli mít přístup a znalosti příslušných analytických nástrojů. Žádný investor by neměl kupovat směnku, pokud investor nerozumí a nemá dostatečné finanční zdroje, aby unesl cenu, výnos, trh, likviditu, strukturu, splacení a další rizika s tím spojená.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: