Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Generální ředitel společnosti TRON Justin Sun o blockchainu a škálovatelnosti

AkciePrůvodce.cz > Kryptoměny  > Blockchain  > Generální ředitel společnosti TRON Justin Sun o blockchainu a škálovatelnosti

Generální ředitel společnosti TRON Justin Sun o blockchainu a škálovatelnosti

Zatímco technologie blockchain je revoluční, skutečná inovace v tomto odvětví byla poháněna podnikateli a jednotlivci. Od Vitalika Buterina po tajemného Satoshi Nakamota tyto disruptory posunuly pokrok vpřed a přinejmenším v případě prvního z nich mají prst na pulsu odvětví. S tolika novými hlasy se toto odvětví neustále vyvíjí s měnící se krajinou.

Jednou z nejzajímavějších osobností, která vstoupila do centra pozornosti, je generální ředitel a zakladatel společnosti TRON Justin Sunshine. Již úspěšná technologická postava, Sunlight dělal vlny v blockchainu díky své aplikaci PEIWO, práci s Ripple Labs a vývoji TRON. Investopedia měl jedinečnou příležitost mluvit se Sunem po telefonu a podělil se o své názory na trh i na budoucnost tohoto odvětví.

Rozhovor Investopedia s Justinem Sunem, generálním ředitelem nadace TRON

Investopedia: Můžete rozšířit svoji teorii, že nárůst XRP ukazuje širší míru přijetí professional investory? Ve tweetu jste se zmínil, že investoři přijmou blockchain. Proč to také znamená, že přijmou jednu kryptoměnu nad druhou?

Justin Sun: XRP je kryptoměna šitá na míru, aby poskytovala bankám a poskytovatelům plateb spolehlivé řešení pro přeshraniční platby. V letech 2014 až 2016 jsem byl hlavním představitelem společnosti Ripple Labs a na vlastní kůži jsem viděl obrovskou poptávku po řešeních přeshraničních plateb založených na blockchainu. Během svého funkčního období jsem pracoval na partnerstvích s WeBank, první čínskou bankou professional on-line práci v Číně, a Shanghai Huarui Financial institution. Rychle vpřed až do dnešního dne a společnost Ripple nyní podporuje více než 100 finančních institucí po celém světě, včetně PNC. Jsem přesvědčen, že finanční průmysl přijme blockchainovou technologii. Společnost TRON do tohoto prostoru vstoupí také v budoucnu, takže vítám potenciální partnery z finančního odvětví, kteří vás mohou kontaktovat! Žádný z mých komentářů samozřejmě nepředstavuje investiční radu pro vaše čtenáře.

Investopedia: Jaká je vaše strategie, jak posunout TRON do Major 10 Coinmarketcap?

Justin Sunlight: Existuje několik kroků, ale začíná to tím, že náš decentralizovaný aplikační ekosystém je robustnější. Naším cílem je dokončit jeden z našich klíčových milníků ve čtvrtém čtvrtletí: kombinovat TRON a BitTorrent a vytvořit jedinečný a vynikající produkt. Využijeme blockchainových znalostí společnosti TRON k vylepšení decentralizovaného protokolu BitTorrent, který má více než 100 milionů aktivních uživatelů měsíčně.

BEP [Bim Execution Plans] protože oba protokoly jsou v současné době přezkoumávány ke schválení, což dále usnadní sloučení technologie TRON a BitTorrent. TRON má překonat Ethereum na cestě stát se největším decentralizovaným protokolem na světě. Těchto klíčových milníků dosáhneme v blízké budoucnosti.

Naším druhým cílem je rozšířit povědomí a uznání protokolu TRON. Budeme se i nadále pevněji umisťovat na trhu kryptoměn, stejně jako na více burzách.

Za třetí budeme pokračovat v úsilí v zábavním a herním průmyslu. Už jsme viděli několik vynikajících TRON dApps, jako je BitGuild, které jsou stavěny nebo migrovány do sítě TRON. V příštích dvou čtvrtletích očekáváme, že se do TRONu přidá ještě více vývojářů, což zvýší náš celkový výkon.

Za čtvrté, vždy tvrdě pracujeme na optimalizaci protokolu TRON, přicházíme s jednou iterací za druhou, jejímž cílem je přinést komunitě co nejlepší zážitek a hodnotu. Podíváme-li se na major 10 kryptoměn, mnoho z nich není motivováno pokračovat v inovaci nebo zlepšování svých produktů. Představují starší generaci krypt. Na druhou stranu TRON je mladá společnost s nejmodernějšími technologiemi, s mnohem větším prostorem pro růst. Jsme přesvědčeni, že TRON se brzy dostane do top rated 10.

Investopedia: Co stálo za nákupem BitTorrentu? Můžete nám říci více o dlouhodobé strategii?

Justin Sunlight: Myslím, že hlavním důvodem akvizice je to, že TRON i BitTorrent sdílejí stejnou vizi. BitTorrent je průkopníkem v technologii peer-to-peer a její úspěchy byly klíčové na vrcholu éry decentralizace. I když se ostatní společnosti obrátily k hledání zisku a kontrole trhu, zůstal BitTorrent neochvějný ve své vizi demokratizace internetu.

Investopedia: Řekněte nám něco více o Challenge Atlas. Chápeme, že cílem je připojit design peer-to-peer BitTorrentu k blockchainu společnosti TRON. Co to znamená professional uživatele obou platforem?

Justin Sunshine: Task Atlas je nesmírně vzrušující projekt, který definuje budoucnost sdílení souborů. Tento projekt je spojením desetiletí zkušeností BitTorrent v síťové technologii peer-to-peer a jejích 100 milionů aktivních uživatelů měsíčně s robustními blockchainovými schopnostmi společnosti TRON.

Pomocí sady rozšíření protokolu BitTorrent, vlastního tokenu a ekonomiky tokenů v klientech k řešení stávajících omezení si společnost klade za cíl otevřít novou ekonomiku bez hranic, kde si uživatelé mohou vyměňovat hodnotu za počítačové prostředky v globálním měřítku. Od svého vytvoření měl protokol BitTorrent zabudován do svých hlavních procesů systém pobídek.

Implementujeme funkce Project Atlas jako sadu zpětně kompatibilních rozšíření protokolu. To znamená, že stávající klienti budou i nadále bezchybně pracovat při zavádění nových klientů a funkcí. Uživatelé budou moci nadále používat svou stávající verzi, zatímco výdělky nebo výdaje nebudou povinné a uživatelé si budou i nadále moci stahovat a vysílat do a z nové generace uživatelů.

Investopedia: Zmínili jste, že vývojáři mohou své projekty přesunout na virtuální počítač TRON (TVM) „téměř zdarma“. Můžete určit, co znamená „téměř zdarma“?

Justin Sunshine: TVM je plně kompatibilní s EVM Ethereum. Kromě toho stojí za zlomek jednoho TRX podpora inteligentních kontraktů na TVM a vytvoření účtů TRON. Protože cena je tak nepatrná, říkáme „téměř zdarma“. Pro srovnání, vytváření a podpora smluv na platformách Ethereum a EOS může uživatele stát více než 10 USD.

Investopedia: Uveďte pět důvodů, proč je TRON lepší než Ethereum.

Justin Sunshine: Ve společnosti TRON vždy klademe důraz na důležitost přístupnosti a naší oddanosti komunitě. Proto jsme zajistili splnění našich cílů být rychlejší a levnější než Ethereum a poskytnout naši snadno použitelnou a dostupnou síť naší živé komunitě talentovaných vývojářů. Nejen to, zajistili jsme podporu našich silných technických schopností globálním systémem podpory, který se rozprostírá na různých platformách, včetně Telegramu, Slacku, WeChatu a e-mailu, a poskytoval komunitní osobní a rychlou technickou podporu.

Ve velmi blízké budoucnosti se přesuneme do Discordu, abychom sjednotili komunikaci s různými skupinami určenými professional zpracování konkrétních integrací. Kromě toho má TRON také větší flexibilitu ve vývoji dApp, protože můžeme přijmout existující inteligentní smlouvy Ethereum a mít nástroje pro vývoj našich vlastních TRON dApps.

Od založení TRON v září 2017 společnost přinesla řadu úspěchů, včetně spuštění Mainnet v květnu 2018, nezávislosti na síti v červnu 2018 a spuštění TRON Virtual Device v srpnu 2018. Jsme jedním z nejrychleji se rozvíjejících blockchainových projektů s pracovitým týmem, díky němuž je poskytování výsledků position quo, což představuje velkou část našeho úspěchu.

Investopedia: Klíčový dokument o bitcoinech dosáhl v říjnu 2018 10 enable. Myslíte si, že bitcoin – jak je dnes – je pravdivý původní vizi Satoshi?

Justin Sunlight: Máte pravdu, zpráva o bitcoinech byla vydána 31. října 2008. Věřím, že bitcoin dosáhl Satoshiho vize. Vidím však, jak TRON nese pochodeň do budoucnosti. V e-mailové konverzaci z listopadu 2008 Satoshi poznamenal: „Aby měl přenosný důkaz o tom, že pracovní tokeny mají hodnotu, hodnotu, musí mít peněžní hodnotu. Chcete-li mít peněžní hodnotu, musí být převedeny ve velmi velké síti. Například síť pro obchodování se soubory podobná BitTorrentu. “ O deset let později společnost TRON přebírá slovo Satoshi o neocenitelné roli BitTorrentu v blockchainu a činí jej realitou. Očekáváme, že tuto vizi plně splníme v příštích dvou čtvrtletích a budeme i nadále dosahovat nových výšin!

Investopedia: Jaké jsou největší výzvy globální kryptoměnové inovace?

Justin Sun: Největší výzvou je dosažení masového přijetí kryptoměn. Otázkou je, jak to vyřešíme? Společnost TRON již učinila první krok k nalezení řešení s Challenge Atlas. Klíčem k masovému přijetí je skutečně mít decentralizovanou aplikaci ve velmi velkém měřítku, což je krok, který je rovněž zásadní pro rozvoj krypto sektoru. Spojenectví mezi protokoly a odborností společnosti TRON a BitTorrent je základem nového modelu distribuce obsahu.

Professional začátek produkt uvidí mnohem vyšší rychlosti stahování, více semen, žádnou těžbu a zpětnou kompatibilitu. Přizpůsobujeme technologii světu, ve kterém dnes žijeme: mobilní, propojený a transparentní. Naším cílem je nakonec zmocnit všechny tvůrce obsahu a jejich komunity odstraněním prostředníka a umožněním tvůrcům obsahu distribuovat jejich práci přímo uživatelům.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: