Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Gemini Exchange

DEFINICE Gemini Trade

V přeplněném poli digitálních směnáren měn služba pravděpodobně uspěje, pouze pokud se dokáže odlišit od ostatních svých konkurentů. Tímto způsobem má společnost Gemini Trust Business, známá také jako Gemini Trade, zřetelnou výhodu. Společnost Gemini, která byla založena v roce 2014, je duchovním dítětem Camerona a Tylera Winklevosse, slavných investorů a prvních příznivců Facebooku. Společnost Gemini pracovala na tom, aby byla v čele světa směnných kurzů kryptoměn, a spolupracovala s Nasdaq na revoluci ve způsobu sledování a zaznamenávání transakcí.

ROZDĚLOVÁNÍ Gemini Trade

Bratři Winklevossovci oznámili spuštění Gemini počátkem roku 2014, ačkoli výměna proběhla až v říjnu 2015. Od června 2018 je Gemini v provozu ve Spojených státech, Velké Británii, Kanadě, Singapuru, Jižní Koreji a Hongkongu. Za pouhých několik allow existence si burza stanovila prioritu expanze na celosvětový trh s digitální měnou. Stejně jako u mnoha jiných digitálních směnáren umožňuje Gemini uživatelům nakupovat a prodávat různé digitální a fiat měny na otevřeném trhu. Uživatelé také mohou používat Gemini k usnadnění převodu amerických dolarů na az bankovních účtů.

Burza se začala odlišovat počátkem května 2016, když se stala první licencovanou burzou ethereum ve Spojených státech. Později, v květnu 2018, se Gemini stalo první burzou na světě, která získala licenci, aby mohla nabízet také obchodování zcash. Toto oznámení následovalo po zprávě, že Gemini začal nabízet blokové obchodování v dubnu 2018, což uživatelům umožnilo nakupovat a prodávat velké objednávky digitálních měn mimo obvyklé knihy objednávek Gemini. Blokové obchodování bylo implementováno za účelem vytvoření dalších možností likvidity.

V uplynulém roce společnost Gemini rovněž pracovala na rozšíření partnerství s dalšími organizacemi a společnostmi. Nejvýznamnějším z nich je partnerství Gemini se společností Nasdaq, které bylo oznámeno v dubnu 2018. Prostřednictvím této spolupráce bude společnost Gemini využívat technologii SMARTS společnosti Nasdaq k odstranění podvodných aktivit a manipulace cen digitálních měn. Kromě partnerství Nasdaq spolupracovalo Gemini také se společností Caspian, službou obchodování s digitální měnou a řízení rizik.

Stejně jako u většiny digitálních směnáren měn zaznamenala společnost Gemini svůj podíl emisí. Na konci listopadu 2017 například Gemini několik hodin havarovalo v důsledku neobvykle vysokých požadavků na své webové stránky. Zhruba ve stejnou dobu také havarovala burza Coinbase. V reakci na to zástupci Gemini na weblog společnosti uvedli, že „toto není první výzva v oblasti škálování, se kterou jsme se setkali, a nebude to poslední,“ a dodává, že výměna „pokračuje ve zlepšování našeho výkonu a monitorování infrastruktury abychom mohli v budoucnu rychleji předvídat potenciální problémy. “ Společnost Gemini pracovala na zajištění souladu s federálními a státními předpisy týkajícími se prodeje a nákupu digitálních měn. Jako taková se společnost prodává jako „newyorská důvěryhodná společnost regulovaná newyorským státním oddělením finančních služeb“.

Od tohoto psaní Gemini nabízí transakce pouze v bitcoinech, ethereu a zcash. Kromě základních obchodních služeb umožňuje burza také služby depozitáře. V případě aktiv uživatelů jsou vklady v amerických dolarech drženy v bankách pojištěných FDIC, zatímco digitální aktiva jsou podle webu burzy primárně uložena offline v chladicím systému Gemini.

Investice do kryptoměn a Original Coin Choices („ICO“) jsou velmi riskantní a spekulativní a tento článek není doporučením Investopedie nebo pisatele investovat do kryptoměn nebo ICO. Vzhledem k tomu, že situace každého jednotlivce je jedinečná, měli byste před finančními rozhodnutími vždy konzultovat kvalifikovaného odborníka. Investopedia neposkytuje žádná prohlášení ani záruky ohledně přesnosti nebo včasnosti zde obsažených informací. K datu vzniku tohoto článku autor vlastní bitcoin a ripple.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: