Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Co je to finanční portál?

Finanční portály jsou webové stránky nebo aplikace, které poskytují různé finanční údaje a informace na jednom místě. Fungují jako informační uzly professional uživatele nebo klienty, kteří jsou často individuálními investory a poskytují aktuální finanční zprávy a information, aby mohli přijímat svá investiční rozhodnutí. Finanční portály jsou často cloudové platformy, které lze přizpůsobit jak pro finanční instituci, tak professional investora.

Většina on the web makléřů nyní nabízí svým zákazníkům kromě obchodních služeb také finanční portály, ale makléři také poskytují portály zdarma nebo na základě předplatného.

Shrnutí

  • Finanční portál je komplexní on the net platforma, která agreguje finanční a ekonomické zprávy a informace, které uživatelé mohou sledovat a zpracovávat.
  • Portály lze přizpůsobit uživateli jako řídicí panel zobrazující pouze relevantní details požadovaná uživatelem.
  • Uživatelé mají tendenci být individuálními investory, kteří používají portály ke shromažďování informací nezbytných k provádění obchodů, jako jsou nabídky, výzkum, základní a technická analýza atd.

Porozumění finančním portálům

Investoři potřebují nejnovější informace, aby zůstali aktuální na trzích a prováděli vzdělané obchody. I když existuje mnoho webů, ze kterých si můžete vybrat, když se budete rozhodovat, kam dostávat novinky, některé dávají větší smysl než jiné v závislosti na informacích, které potřebujete.

Finanční portály mají klientům na jednom místě poskytnout všechny potřebné finanční informace. Portály často poskytují návštěvníkům citace, průzkumy, články, doporučení analytiků atd. Finanční portály mohou také poskytovat odkazy na různé relevantní stránky, které nabízejí tento druh informací. Mnoho finančních portálů navíc poskytuje e-mailové účty, chatovací místnosti a webová fóra. Využití finančního portálu nabízí výhody finančním službám a institucím i investorům, přičemž využívá technologie tak, aby zákazníci měli větší kontrolu nad svou finanční budoucností a poradci mohli pracovat efektivněji.

InetSoft je příkladem společnosti, která vytváří vlastní klientské portály finančního sektoru. Tento druh vývojáře zvládne veškeré služby a integrační práce nutné k vytvoření webového portálu. InetSoft konkrétně nabízí funkce, jako je živý chat s finančními poradci, správa dokumentů nebo úkolů, kalkulačky, pohledy a odhady aktiv, zprávy na vyžádání nebo finanční indexy a sledování finančních zpráv. Klientské portály společnosti InetSoft jsou založeny na cloudu a nemají hardwarovou ani softwarovou infrastrukturu...

Příklad finančního portálu

Pensionmark, společnost poskytující finanční služby pro zaměstnance, nabízí interaktivní osobní finanční portál, který uvádějí na trh jako „centrum finanční kontroly“, které nabízí nástroje professional rozpočet a spoření. Finanční portál Pensionmark ukazuje investorovi vše, co vydělávají a utrácejí, jakož i vše, co vlastní, včetně úspor, investic a nemovitostí, to vše na jednom místě a udržované aktuální v reálném čase. Zákazníci si mohou na základě předpokládaného information odchodu do důchodu zmapovat, jak dlouho jejich úspory vydrží...

Pensionmark tvrdí, že jeho „jedinečný model služeb usiluje o lepší výsledky s menším úsilím pro všechny zúčastněné strany“. Jejich finanční portál zahrnuje prvky jako: organizátor, který spojuje všechny účty a informace pro organizovaný, konsolidovaný pohled finanční seminář, který nabízí individualizované tipy pro udržení cíle a správu finančních cílů vzdělávací centrum, které nabízí osobní knihovnu videí, článků a zdrojů trezor, který mohou klienti použít k ukládání citlivých dokumentů, které jsou k dispozici kdykoli potřebují pro přístup k nim sledovač výdajů a další rozpočtové nástroje digitální poštovní zásilka, která nabízí bezpečné on the internet doručení poštovní pošty klienta v United states of america a interaktivní grafy a podrobné pohledy na investice klienta...

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: