[vc_empty_space height="10px"]

Kalendář

[vc_empty_space height="10px"] Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším. [vc_empty_space height="10px"]

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Fidelity spouští nový bitcoinový fond

AkciePrůvodce.cz > Kryptoměny  > Kryptoměnová strategie a vzdělání  > Fidelity spouští nový bitcoinový fond

Fidelity spouští nový bitcoinový fond

Fidelity oznámila, že spouští bitcoinový fond s minimální investicí 100 000 $. V podání u Komise professional cenné papíry Fidelity uvedla, že tento nový fond bude brzy k dispozici a že jej bude spravovat Peter Jubber, vedoucí Fidelity Consulting.

Shrnutí

  • Fidelity zahájí investiční fond pouze pro bitcoiny s minimální investicí 100 000 $.
  • Fond bude k dispozici kvalifikovaným investorům prostřednictvím rodinných kanceláří, registrovaných investičních poradců a dalších institucí.
  • Nová pobočka Fidelity s názvem Fidelity Electronic Cash naznačuje další rozšiřování investičních fondů souvisejících s krypto.

Fond se bude jmenovat Sensible Origin Bitcoin Index Fund I, LP a bude pasivně spravovaným fondem pouze professional bitcoiny. Tento fond byl umístěn pod nový subjekt pod Fidelity s názvem Fidelity Digital Funds, což naznačuje další rozšiřování investičních fondů souvisejících s krypto.

Bitcoinový fond bude spravován společností Fidelity Digital Assets a bude k dispozici pouze kvalifikovaným investorům prostřednictvím rodinných kanceláří, registrovaných investičních poradců a dalších institucí.

Bloomberg ohlásil e-mail od Fidelity, ve kterém uvedl, že „Fidelity se dlouhodobě zavázalo k budoucnosti blockchainové technologie ak zpřístupnění digitálně nativních aktiv, jako jsou bitcoiny, investorům.“

Je známo, že Abigail Johnson, současný generální ředitel společnosti Fidelity, je silným zastáncem technologie blockchain a kryptoměny obecně.

Ve svém projevu na konferenci o konsensu v roce 2017 uvedla: „Internet nebyl jen efektivnějším způsobem odesílání dopisů – vytvořil nový průmysl. Technologie blockchain není jen efektivnějším způsobem vypořádání cenných papírů – zásadně změní tržní struktury – a možná i samotnou architekturu internetu. “

O rok později zahájila společnost Fidelity pobočku Fidelity Electronic Property. Díky jejímu sentimentu a účinně také Fidelity není tak překvapivé, že se Fidelity vydala touto cestou a nyní vytvořila bitcoinový fond pro své klienty.

Vzhledem k tomu, že se banky obvykle vyhýbají krypto prostoru kvůli nedostatečné regulatorní jasnosti, je Fidelity tento krok professional bitcoiny a obhájce blockchainu nadějnou zprávou.

Mnoho běžných Wall Road společností kryptoměnově jen trochu zabralo. JP Morgan (JPM) vytvořila vlastní stabilní dolar v dolarech, Goldman Sachs (GS) nedávno jmenoval nového vedoucího digitálních aktiv a mnoho dalších vytvořilo depozitní služby professional kryptoměny.

Ačkoli se řada mainstreamových firem pustila do práce, ne tolik jich pokročilo a vytvořilo plnohodnotné produkty související s krypto. To znamená, že roste počet společností nabízejících kryptoměny. Nejvýznamnější jsou Grayscale Investments LLC a bývalý partner Goldman Sachs, Michael Electronic Novogratz, Galaxy Electronic. Konkrétně ve stupních šedi vykázal monumentální růst a nyní má spravovaná aktiva přes 5,2 miliardy dolarů.

Tento rostoucí počet kryptoměnových investičních společností a důkazy o tom, že stávající hlavní finanční společnosti vytvářející produkty digitálních aktiv, jako je Fidelity, poukazují na pomalý, ale konzistentní development adopce a investic do kryptoměn.

Výkonnost kryptoměny: rok od information

  • Bitcoin (BTC) od začátku: + 56,46%
  • Ethereum (ETH) od začátku: + 189,22%
  • Zvlnění (XRP) od začátku: + 35,07%
  • Chainlink (Link) YTD: + 259,27%
  • S&P 500 YTD: + 8,24%

Investice do kryptoměn a Preliminary Coin Offerings („ICO“) mohou být vysoce riskantní a spekulativní a tento článek nedoporučuje Investopedia ani pisatele investovat do kryptoměn nebo ICO. Vzhledem k tomu, že situace každého jednotlivce je jedinečná, měli byste před finančními rozhodnutími vždy konzultovat kvalifikovaného odborníka. Investopedia neposkytuje žádná prohlášení ani záruky ohledně přesnosti nebo včasnosti zde obsažených informací.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: