Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Fidelity Investments vs. T. Rowe Price

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > Fidelity Investments vs. T. Rowe Price

Fidelity Investments vs. T. Rowe Price

Fidelity Investments v posledních desetiletích otřásla konzervativní reputací a přidala desítky klientských služeb zaměřených na investory kutilství a obchodníky s hyperaktivními pozicemi. Výsledkem je, že jejich hluboká zákaznická základna nyní zahrnuje vysokoškolské studenty, kteří budují své první hnízdní vejce, spekulanty, kteří chtějí obchodovat nebo prodávat jednotlivce s krátkým a vysokým jměním, kteří se snaží chránit a růst příjmů.

Naproti tomu T. Rowe Price zůstává úzce zaměřen na svou dlouhodobou reputaci konzervativní společnosti pro správu aktiv, což odrazuje od aktivního obchodování a zároveň radí klientům zaměřit se na dlouhodobé investiční strategie. V tomto ohledu nyní nabízí tři hlavní přístupy: aktivně spravovaná portfolia, účty důchodového spoření a účty zprostředkování mimo penzijní připojištění.

V našem ocenění Best Online Brokers Awards 2019 získala společnost Fidelity Investments ocenění za Nejlepší celkově online brokery, Nejlepší pro začátečníky, Nejlepší aplikace pro obchodování s akciemi, Nejlepší pro ETF, Nejlepší pro Penny Stock Nejlepší pro Roth IRA, Nejlepší pro IRA, Nejlepší pro mezinárodní obchodování a Nejlepší webové obchodní platformy.

 • Minimum účtu: $ 0
 • Poplatky: 0 $ za obchody s akciemi / ETF, 0 $ plus 0,65 $ / kontrakt na opční obchod
 • Minimum účtu: 2 500 $ (1 000 $ pro IRA)
 • Poplatky: 19,95 $ za obchod u účtů, které provedly méně než 30 obchodů, 9,95 $ za aktivnější účty
 • Nejlepší pro: Ti, kteří hledají správu bohatství s kompletními službami

Obchodní zkušenosti

Aktivní obchodník Fidelity obsahuje mnoho funkcí, které se nacházejí na špičkových platformách, včetně streamování údajů o trhu, přizpůsobitelných seznamů hodinek a filtrů pro identifikaci krátkodobých pohybujících se trhů. Vlastní skenování možností a pokročilá analýza pomáhají při provádění sofistikovaných tržních strategií, zatímco pokročilé rozhraní pro zadávání objednávek podporuje složité a podmíněné objednávky. Pokročilé mapování zahrnuje desítky technických indikátorů a nástroj pro rozpoznávání vzorů.

Podle marketingových materiálů nabízí T. Rowe Price „robustní webovou a obchodní platformu“, ale obchodní rozhraní je ve srovnání s Fidelity holé, s jednoduchým zadáváním objednávek bez možnosti řízení rizik. Nákup a prodej podílových fondů a ETF lze provádět přímo z komplexní stránky portfolia, která odkazuje na obchodní centrum. Stránka obsahuje podrobné informace o účtu, filtrované zprávy a analytický průlom k měření výkonu.

Věrnost

 • Snadná navigace
 • Efektivní a intuitivní
 • Plně funkční pro aktivní obchodníky

T. Rowe Price

 • Přístup k jejich rodině vzájemných fondů
 • Velký důraz na správu aktiv
 • Některé funkce vyžadují vysoké minimum účtu

Mobile and Emerging Tech

T. Rowe Price Aplikace pro iOS a Android poskytují omezené sady funkcí, které umožňují vzdálenou, ale základní správu účtu. Nabízejí také inovativní mobilní web Workplace Retirement, který zdůrazňuje jejich závazek k tomuto finančnímu segmentu. Robo-poradce T. Rowe Price ActivePlus Portfolios buduje „diverzifikované modelové portfolio“ s lidskou pomocí za minimální investici 50 000 USD. Neexistují žádné poplatky za poradenství..Správa majetku společnosti Fidelity začíná automatizovaným investičním poradenstvím FidelityGo, které poskytuje modelové portfolio za závazek 0 $ a účtuje si roční poplatek za poradenství 0,35%...

Věrnost

 • Robustní aplikace pro iOS, iWatch, Android a Amazon
 • Žádný minimální robo-poradce
 • Podpora Apple Touch-ID + Face ID

T. Rowe Price

 • Robo-poradce s nízkými poplatky
 • Základní aplikace pro iOS a Android
 • Mobilní web s motivem odchodu do důchodu

Zprávy a výzkum

T. Rowe Price nabízí komplexní a aktuální průzkum s včasnou analýzou odborníků na trh. Screenery a upozornění na aktiva udržují investory v přímém zaměření na nové příležitosti. Fidelity nabízí klientům širokou škálu aktuálního výzkumu a komplexní tržní sekci, která zahrnuje grafy, komentáře a filtrované zprávy. Často aktualizovaný výzkum využívá množství obchodních a investičních nápadů, zatímco sektorová analýza poskytuje váhy a doporučení pro nákup / prodej.

Věrnost

 • Silný obsah výzkumu
 • Interaktivní mapování a ukazatele
 • Třídiče podílových fondů

T. Rowe Price

 • Třídiče majetku
 • Výzkum vzájemného fondu
 • Výstrahy a sledované seznamy

Vzdělání a bezpečnost

Robustní vzdělávací nástroje Fidelity zahrnují finanční a rozpočtové kontroly a tipy pro lepší rozpočtování. Hra „Play 5 Money Musts“ umožňuje klientům spravovat finanční prostředky na nedávné vysokoškolské studium a upozorňovat na běžné investiční chyby..Obsah zahrnuje také plánování odchodu do důchodu, tipy na peníze a strategie řízení dluhu. T. Rowe Price se zaměřuje na alokaci aktiv, plánování odchodu do důchodu a plánování výuky na vysoké škole. Uživatelé mohou sledovat pokrok pomocí důchodových příjmů a nástrojů pro výzkum podílových fondů. Mnoho vzdělávacích sekcí však zobrazuje spíše stručné obrysy než komplexní obsah, což často uživatele nasměruje k nabídce produktů.

Věrnost

 • Silná vzdělávací sekce
 • Osobní semináře
 • Plánování odchodu do důchodu

T. Rowe Price

 • Plánování vysoké školy a odchodu do důchodu
 • Omezené úvodní zdroje
 • Ověřování otisků prstů v mobilu

Náklady

V říjnu 2019 již na všechny americké akcie a fondy obchodované na burze (ETF) již nevzniká provize ve společnosti Fidelity a byl také eliminován základní poplatek za každou nohu u opčních obchodů. Obchody s opcemi jsou 0,65 $ za kontrakt podle nové ceny Fidelity...

Harmonogram provizí T. Rowe Price je navržen tak, aby odrazoval od aktivního obchodování, počínaje 19,95 $ u nových účtů, až po 9,95 $ u účtů s více než 30 obchody za 12 měsíců nebo účtů s minimem 250 000 $. Přidejte 1,00 $ za kontrakt pro opční obchody. Nabízejí také širokou škálu vzájemných fondů bez poplatků za transakce a ETF...

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení online makléřů. Naše recenze jsou výsledkem šestiměsíčního hodnocení všech aspektů platformy online brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejich platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila více než 3 000 datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovaný makléř povinen vyplnit 320bodový průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme použili při testování. Mnoho online brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jejich platformy.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru pro hodnocení online investičních platforem pro uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: