Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

EToro zvyšuje pojistné krytí až do výše 1 milionu GBP, ale krypto investice jsou vyloučeny

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > EToro zvyšuje pojistné krytí až do výše 1 milionu GBP, ale krypto investice jsou vyloučeny

EToro zvyšuje pojistné krytí až do výše 1 milionu GBP, ale krypto investice jsou vyloučeny

Společnost eToro pro sociální obchodování a makléřství s více aktivy představila novou pojistnou smlouvu, která svým zákazníkům poskytne další úroveň zabezpečení. Nový vývoj pokryje ochranu klientů až do výše 1 milionu GBP (neboli 1,16 milionu USD) v době nástupu platební neschopnosti společnosti.

Pojistnou ochranu poskytuje renomovaná specializovaná pojišťovací firma Llyods of London. Bude sloužit jako další nabídka důvěryhodnosti od společnosti eToro v návaznosti na účty segregované důvěryhodnosti platformy a také jako regulační krytí od Spojeného království Fiscal Carry out Authority (FCA) a další regiony, ve kterých je v provozu, včetně Kypru, Izraele, Austrálie a Spojených států amerických.

Nové pojistné krytí však nemá podporu pro zákazníky a investory kryptoměny eToro, protože kryptoměny nejsou regulovány. Jak bylo oznámeno, zákazníci eToro nebudou muset provádět žádnou speciální registraci, aby měli nárok na pojistné krytí, protože nabídka bude automaticky použita. Pojištění bude kryto jak hotovost drženou na platformě, tak otevřené účty.

Poskytování pojištění jako nástroj získávání důvěry

V kryptosféře zůstává debut komplexních pojistných krytí jedním ze snadných způsobů, jak získat důvěru zákazníka. Vzhledem k bezprostřední volatilitě kryptoměny, hackerským incidentům a platební neschopnosti poskytovatelů služeb kryptoměny nelze více zdůraznit potřebu pojistného krytí.

Kryptofirmy včetně burzy Gemini, které předvídaly potenciální potřebu pojistného krytí, založily vlastní kryptopojišťovací společnost, která vyniká jako ta, která poskytuje nejkomplexnější krytí v kryptoprůmyslu.

Pojišťovací makléřské společnosti se snaží rozšířit svá pojišťovací ustanovení, o čemž svědčí londýnská Llyod’s rozšiřující své pojistné krytí na horké peněženky, jako prostředek k ochraně držitelů aktiv před hrozbami, které představují počítačoví zločinci. Tato rostoucí pojišťovací ustanovení budou i nadále chránit zákazníky před krádežemi, což může z dlouhodobého hlediska přispět k přilákání retailových i institucionálních investorů.

Zdroj obrázku: Shutterstock

Zdroj

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web