Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

eToro vs. Coinbase • Která platforma je # 1? • Benzinga

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > eToro vs. Coinbase • Která platforma je # 1? • Benzinga

eToro vs. Coinbase • Která platforma je # 1? • Benzinga

Benzinga Dollars je publikace podporovaná čtenáři. Můžeme získat provizi, když kliknete na odkazy v tomto článku. Zjistit více.

Jak eToro, tak Coinbase jsou obrovskými uzly professional obchodníky s kryptoměnami. Coinbase je největším držitelem burzy bitcoinů a burzy za bitcoiny s 35 miliony uživatelů ve 100 zemích. eToro je největší platforma pro „sociální obchodování“ na světě s miliony uživatelů ve zhruba 170 zemích. Jsou určeny k nabízení různých zážitků – eToro se zaměřuje na vytváření sociálních zkušeností kolem obchodování, zatímco Coinbase se zaměřuje na poskytování kompletní sady pohodlných investičních služeb.

Navzdory jejich odlišným funkcím se platformy navzájem překrývají, pokud jde o poskytování směny za kryptoobchod. Obě platformy jsou dobré pro začátečníky, ale existuje několik zásadních rozdílů, o kterých byste měli vědět, než se k jedné zaváže.

Provize

Závisí na zabezpečení a páce

Provize

,50% za prodej

Nejlepší pro
  • Obchodníci s kryptoměnou se sídlem v United states
  • Obchodníci na sociálních sítích a kopírování
  • Jednoduché uživatelské rozhraní
  • Zapojení komunity a sledování dalších obchodníků
Nejlepší pro
  • Noví obchodníci s kryptoměnou
  • Obchodníci s kryptoměnou se zájmem o hlavní páry
  • Obchodníci s kryptoměnou se zájmem o jednoduchou platformu

eToro vs. Coinbase: Poplatky

Coinbase a eToro pracují na velmi odlišných tarifech. eToro používá variabilní rozpětí, které vychází z placení praktického maxima v rozmezí 3,5% za méně populární alternativní mince. Za nákup špičkových mincí, jako je bitcoin nebo ether, zaplatíte v rozmezí ,70% –2%. Rovněž platíte paušální poplatek 25 $ za výběr peněz z eToro.

1,49% fixní sazba Coinbase se zdá být professional Coinbase snadnou výhrou. Tato míra 1,49% je však podmíněna umístěním v určitých zemích – míra může dosáhnout až 3,99%. Rovněž platíte nominální poplatek za výběry v jednotné oblasti plateb v eurech (SEPA) a poplatek za bankovní převod ve výši 25 USD. Nejnižší poplatky za obchodování získáte prostřednictvím Coinbase Professional, který vyjde na ,25% pro účastníky trhu (obchodníci, kteří chtějí okamžité vyplnění objednávek) a ,15% pro tvůrce trhu (obchodníci, kteří čekají na příjemce, aby splnili konkrétní cenu). Pokud obchodujete s velkým objemem, můžete tyto poplatky snížit.

Lepší platforma: eToro. Když porovnáte všechny poplatky, které vám vzniknou za obchodování kryptoměn na obou platformách, vyjde eToro dopředu. Můžete mít pocit, že na eToro platíte více, protože variabilní rozpětí znamená okamžitou prémii za vstup na trh. Pomalý odkapávání Coinbase vám ale nakonec nechá platit víc.

eToro vs. Coinbase: Výběr mincí

Pokud hledáte různé produkty k obchodování, eToro je zjevným vítězem. Coinbase se chce zaměřit na směnu kryptoměn a fiat měn, takže se ani nepokouší dotknout se komodit, akcií a fondů obchodovaných na burze (ETF), které eToro nabízí pro vaše portfolio. Pokud se zaměřujete konkrétně na kryptoměny, závod je o něco blíže. Coinbase má částečnou nebo plnou podporu professional 32 kryptoměn. eToro podporuje 16.

Na obou platformách najdete nejoblíbenější kryptoměnu – bitcoin (BTC), ether (ETH), zvlnění (XRP). Pokud se chcete dostat do nových mincí, jako jsou Zilliqa (ZIL) nebo Standard Notice Token (BAT), Coinbase je místo, kde musíte být. Obě platformy jsou při výběru podporovaných kryptoměn relativně konzervativní.

Lepší platforma: Coinbase. Je to v názvu – tato platforma je postavena jako základna professional mince. Tyto coiny mohou zahrnovat pouze populárnější výběr kryptoměny, ale dosud překonává eToro. Pokud jste více obeznámeni s formátem obchodování s párováním forexových měn, nabízí vám eToro tuto funkci u BTC / EUR a dalších párových obchodů.

eToro vs. Coinbase: Zákaznická podpora

Rozdílné priority eToro a Coinbase se nejzřetelněji projevují ve způsobu, jakým každá platforma využívá své nabídky zákaznických služeb. Coinbase má vícevrstvé zkušenosti se službami zákazníkům, které začínají jeho portálem on-line podpory. Časté dotazy jsou důkladné a jejich automatizovaný chatbot je při zodpovídání náročnějších otázek adekvátní, i když ne špičkový. Pokud robot nezvládne teplo, Coinbase má k dispozici telefonickou a e-mailovou podporu ze staré školy.

Jako efektivní platforma professional sociální obchodování eToro tento druh služby neupřednostňuje. Očekává se, že přijdete na platformu se základním porozuměním toho, jak funguje burza. Centrum nápovědy eToro odpovídá na základní otázky, ale neznamená to, že vás bude úplně držet za ruku. Pokud zde nemůžete získat odpověď na svou otázku, můžete si založit lístek. Neočekávejte okamžitou reakci. Možná zjistíte, že efektivnější cestou k odpovědi je požádat komunitu. Je to koneckonců platforma pro sociální obchodování.

Lepší platforma: Coinbase. Zákaznická podpora je velkým důvodem, že centralizovaná kryptoburza jako Coinbase nadále bere likviditu z anonymnějších, ale méně dobře obsluhovaných decentralizovaných burz. Pokud jste v kryptoměně začátečník, pravděpodobně chcete, aby vám burza trochu držela ruku. Na tom je postavena platforma Coinbase – hromadná adopce prostřednictvím přístupnosti. Výsledkem je, že Coinbase investuje do platformy zákaznické podpory s kompletním servisem, zatímco eToro nechává tuto funkci méně vyplněnou.

eToro vs. Coinbase: Snadné použití

Uživatelské rozhraní Coinbase je jednoduché a intuitivní. Pokud sem jedete z Yahoo! Finance nebo jiné oblíbené finanční rozhraní, budete se cítit jako doma. Můžete vědět, že Coinbase je určen professional příležitostné obchodníky, a to se ještě více projeví po prozkoumání stupňovité struktury Coinbase a Coinbase Professional. Pro je zjevně určen professional obchodníky se zkušenostmi a jeho platforma p2p apeluje na první osvojitele kryptoměn, kteří jsou zvyklí obchodovat v těchto druzích místností.

Registrace pomocí eToro je stejně jednoduchá jako zadání několika osobních údajů a ověření vaší identification. Většina obchodníků si bude moci vytvořit svůj účet za pouhých 10 minut. Obětuje však trochu přístupnosti, aby vzdělanějším obchodníkům přinesl širší škálu obchodních produktů. eToro se stále snadno používá, ale abyste dosáhli nejlepších výsledků, musíte mít základní vzdělání v tom, jak funguje foreign exchange a pákový efekt. Je také docela snadné vyměnit větší pozici, než jste zamýšleli, pokud nevíte, co děláte. Platforma eToro je professional začátečníky snadná v navigaci, s jednoduchým umístěním objednávek a aktuálními cenovými informacemi.

Lepší platforma: eToro. Platforma je vytvořena pro aktivní obchodníky, zatímco Coinbase je zaměřena na příležitostné investory.

eToro vs. Coinbase: Účty a funkce

Aby oslovilo vzdělané obchodníky, eToro kombinuje širokou škálu obchodních možností se sofistikovanou integrací externích krypto peněženek. eToro také umožňuje obchodování s pákovým efektem mimo Usa Samozřejmě, že tato platforma odděluje od všech ostatních konkurencí slavnou funkci CopyTrading. CopyTrading umožňuje každému uživateli kopírovat jakéhokoli jiného obchodníka, který se podílí na výhrách a ztrátách vůdce – s výjimkou United states

Coinbase nabízí signalizační nástroj, který poskytuje anonymizovaná info nejvýkonnějších umělců, ale to je stěží transparentní otevřená platforma, kterou eToro nabízí. Uživatelé eToro vstupují na platformu a hledají kopírování. Coinbase ve skutečnosti čelí kontrole, protože údajně vydává údaje bez souhlasu špičkových obchodníků, kteří jsou sledováni.

Coinbase omezuje své obchodní možnosti, aby to bylo jednoduché, ale rozšiřuje se. Od února 2020 mohou zákazníci Coinbase Professional obchodovat s pákovým efektem u knih kótovaných v USD.

Lepší platforma: eToro. Pokud hledáte kompletní sadu nástrojů pro obchodování, je pro Coinbase těžké porazit eToro a zůstat přístupný příležitostnému obchodníkovi. Coinbase však začíná větvit svou sadu funkcí Coinbase Professional k modelování sofistikovanějších platforem.

Celkový vítěz: eToro

Platforma, kterou si vyberete, závisí na typu investora, který jste. Coinbase může být lepší professional připojení úplného začátečníka, ale funkce CopyTrade eToro je těžké porazit s jakoukoli tradiční sadou funkcí. Pokud nekopírujete, určitě najdete funkce Coinbase snadněji přístupné.

Pokud obchodujete s cennými papíry, eToro je vaše jediná volba professional přístup na trh. Pokud obchodujete s kryptoměnou, poskytuje Coinbase širší přístup na trh. Přidáním maržového obchodování v Coinbase Pro máte na tomto trhu stejnou základní funkčnost, jakou poskytuje eToro.

Všichni ostatní jsou si rovni, Coinbase je lepší pro začátečníky. eToro je lepší pro kopírky nebo vzdělané obchodníky, kteří chtějí silnější zážitek.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web