Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

eToro uvede na trh debetní kartu ve Velké Británii – Business Insider

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > eToro uvede na trh debetní kartu ve Velké Británii – Business Insider

eToro uvede na trh debetní kartu ve Velké Británii – Business Insider

  • eToro zahajuje ve Velké Británii debetní kartu po zakoupení Marq Millions, manchesterské platformy elektronických peněz.
  • Tento krok mu pomůže dále expandovat napříč finančními službami a nabídnout ucelenější sadu služeb.

Britská platforma pro digitální obchodování se sídlem ve Velké Británii zakoupila Marq Hundreds of thousands, platformu elektronických peněz v Manchesteru, aby uvedla na trh svou první debetní kartu ve Velké Británii, a to za společnost Finextra. Nově získaný Marq Thousands and thousands, který bude rebrandován jako eToro Income, bude sloužit jako vydavatel karty eToro. eToro, které se může pochlubit více než 13 miliony uživatelů ve více než 100 zemích, nastínilo, jak bude mít debetní karta okamžité výběry a vklady.

Brzy bude spuštěna debetní karta eToro

eToro zahajuje ve Velké Británii debetní kartu po zakoupení Marq Hundreds of thousands.

Small business Insider Intelligence


Spuštění debetní karty zapadá do jejích širších strategií, jak rozšířit nabídku produktů a prohloubit její přítomnost ve Velké Británii. eToro, které začalo jako vizuální obchodní platforma professional obchodování s Forex, se rozšířilo na makléřství s více aktivy, které nabízí obchodování bez provize a v loňském roce zahájilo kryptoměnu. Tento nejnovější krok mu pomůže dále expandovat napříč finančními službami a nabídnout ucelenější sadu služeb. To je navíc v souladu s cílem společnosti eToro rozšířit svou uživatelskou základnu ve Velké Británii.

Myslíme si, že se akvizice vyplatí, protože eToro bude nyní disponovat technologií, která bude podporovat další zavádění produktů a zároveň zvýší zákaznickou zkušenost.

  • Marq Millions poskytuje řešení plateb typu finish-to-conclude professional finanční instituce. eToro bude nyní vlastníkem této technologie, což usnadní další ambice rozšířit svou nabídku do oblastí bankovnictví a plateb. Navíc výhoda vlastnictví řešení namísto jeho nákupu od třetí strany znamená, že eToro nebude záviset na dodavateli digitální kontinuity. Vzhledem k prudkému nárůstu digitálního provozu, který obchodní platformy zažívají, a výpadkům, kterým konkurenční společnost Robinhood čelí, by se to mohlo ukázat jako nesmírně cenné professional zajištění vysoké úrovně služeb zákazníkům.
  • Uvedení na trh ji odliší od konkurence a také zvýší zákaznickou zkušenost. Spojené království se stalo přeplněným trhem digitálních obchodních platforem, včetně hráčů, jako je Freetrade, a debetní karta pomůže odlišit služby eToro zlepšením zákaznické zkušenosti. Nové okamžité výběry a vklady urychlí stávající proces a následně zvýší spokojenost zákazníků.

Chcete si přečíst více podobných příběhů? Zde můžete získat přístup:

  1. Přidejte se k dalším klientům Insider Intelligence, kteří obdrží tento briefing, spolu s dalšími prognózami, briefingy, grafy a výzkumnými zprávami společnosti Fintech každý den do svých doručených. >> Staňte se klientem
  2. Prozkoumejte související témata podrobněji. >> Prohlédněte si naše pokrytí

Jste aktuální klient Insider Intelligence? Přihlaste se zde.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web