Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

eToro spouští novou sázkovou službu professional odměňování uživatelů

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > eToro spouští novou sázkovou službu professional odměňování uživatelů

eToro spouští novou sázkovou službu professional odměňování uživatelů

eToro oznámilo, že spustí specializovanou sázkovou službu, která jednotlivcům umožní vydělávat sázkové odměny od Cardano a TRON. Podle společnosti budou mít uživatelé platformy, kteří zastávají pozice v Cardanu nebo TRONu, nárok na měsíční odměny za sázení. Obchodní systém eToro pro výplatu odměn je zcela integrovaný a využívá automatickou technologii, která od uživatelů nevyžaduje žádnou akci, což znamená, že mohou obchodovat s aktivy obvyklým způsobem.

V současné době jsou odměny pouze professional dvě digitální měny, ale eToro doufá, že další aktiva budou zahrnuta dále po linii.

Pokud by uživatelé během měsíce změnili své pozice se dvěma kryptoměnami před udělením odměny, znamená to, že se změní i jejich odměny za sázení. Podle společnosti „úvodní období “ je vyžadováno, aby uživatelé získali nárok na odměny. To znamená, že uživatelé platformy drží kryptoměny po různou dobu, než budou moci získat odměny.

Umožnění investorům využívat sázky

Zakladatel a CEO eToro Yoni Assia, zakladatel a CEO eToro, komentoval toto oznámení:

“Sázení je důležitý vývoj na trhu s kryptoměnami, ale professional lidi je obtížné získat přístup k jeho výhodám na zabezpečené platformě, což je to, co naší globální komunitě investorů umožňujeme nabízet tuto novou službu.”

Sázkové odměny budou složeny měsíčně, což znamená, že výtěžek sázek bude významně snížen ve srovnání s nezávislým sázením. V boji proti tomu bude eToro nabízet štědré odměny. Mluvčí firmy zvážil, že platforma bude konkurenceschopná s tržními cenami platforem:

„Klienti, kteří se podílejí na eToro, těží z toho, že tak činí na regulované a globálně důvěryhodné platformě. Věříme také, že odměny za sázení na našich platformách patří mezi nejštědřejší na trhu, a to od minimálně 75% vkladu. “

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: