Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

eToro spouští GoodDollar a začíná přinášet globální základní příjem

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > eToro spouští GoodDollar a začíná přinášet globální základní příjem

eToro spouští GoodDollar a začíná přinášet globální základní příjem

LONDÝN, Uk / ACCESSWIRE / 9. září 2020 / Platforma professional investování do více aktiv, eToro, s potěšením oznamuje, že zahájila GoodDollar: neziskovou iniciativu zajišťující distribuovaný základní příjem v globálním měřítku. Koncept, který byl poprvé navržen na World wide web Summit 2018, se od té doby vyvinul do funkčního modelu a oficiální neziskové organizace s potenciálem zajistit univerzální základní příjem (UBI).

Spuštění aplikace GoodDollar znamená, že kdokoli s internetovým připojením a telefonním číslem může přijímat své nativní kryptoměny, G $, ukládat je do peněženky GoodDollar a provádět transakce. Skupina G $ se denně rozdává uživatelům, kteří mohou pomocí digitálního aktiva usnadnit směnný obchod a obchodovat lokálně i globálně.

Díky peněžní rezervě kryptoměn lze G $ nakupovat a prodávat přímo prostřednictvím rezervy GoodDollar. Jeho hodnota je odvozena od zájmu generovaného jednotlivci a korporačními příznivci, kteří vkladají kryptoasety do protokolů bez oprávnění třetích stran, které generují výnos. Prostřednictvím nashromážděného úroku z rezervy jsou raženy mince G $ a denní částka je vyčleněna k rozdělení jako základní příjem. Product, který funguje podobně jako dluhopis sociálního dopadu nebo nadační model, umožňuje držitelům kapitálu udržitelně podporovat iniciativy sociálního dopadu, další vývoj modelu investování do sociálního dopadu.

„Chceme propojit 1,7 miliardy lidí, kteří zůstali bez bankovního styku, s finančním světem a nabídnout každému člověku přístup k základním finančním aktivům,“ říká zakladatel GoodDollar, Yoni Assia. „Díky technologii blockchain může nyní mít kdokoli s internetovým připojením vlastní digitální peněženku k uložení digitálních aktiv. Doufáme, že GoodDollar obslouží dalších 100 milionů uživatelů kryptoměn prostřednictvím volné distribuce nové formy internetových peněz, které lze použít k generovat více místních a globálních ekonomických aktivit. A stejně důležité je, že nabízíme rámec professional vytváření a distribuci bohatství, který je udržitelný a spojuje zájmy držitelů kapitálu a příjemců základního příjmu. “

Po propuknutí koronaviru na základě nedávné studie nyní 71% Evropanů podporuje určitou formu základního příjmu a více než 20 zemí zkoumá UBI jako klíčový návrh politiky. Využitím nástrojů blockchainu a decentralizovaného financování proměňuje GoodDollar koncept UBI ve skutečnost a zavádí hodnotovou strukturu typu „trickle-up“, která dodává kupní sílu přímo do rukou lidí a je transparentní a spravedlivá.

GoodDollar využívá mechanismus přerozdělování peněz, který poskytují decentralizované finanční protokoly, a vytvořil jednoduchou aplikaci, která nasměruje nové digitální peníze směrem ven na globální populaci a umístí peníze do rukou těch, kteří to nejvíce potřebují. Tisíce peněženek GoodDollar již byly vytvořeny uživateli z více než 40 zemí, včetně: Jižní Afriky, Nigérie, Ghany, Keni, Senegalu, Argentiny a Venezuely.

Další fáze vývoje společnosti GoodDollar představí bonusy za doporučení pro uživatele, kteří sdílejí a propagují síť, vylepšené funkce pro jednotlivé a firemní partnery professional financování systému a rozšířené nástroje professional usnadnění obchodního, barterového a obchodního partnerství.

O společnosti GoodDollar

GoodDollar je platforma založená na lidech, která generuje, financuje a distribuuje globální základní příjem prostřednictvím tokenu GoodDollar (G $). Jejím cílem je poskytnout základní životní úroveň a snížit nerovnost bohatství vytvořením univerzálního základního příjmu. Projekt založil Yoni Assia, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti eToro, globální investiční platformy s více než 14 miliony registrovaných uživatelů, a na základě své teorie sociálních peněz, která byla poprvé představena v roce 2008. Společnost eToro financovala projekt GoodDollar jako součást její iniciativy v oblasti sociální odpovědnosti podniků. Další informace naleznete na adrese: www.gooddollar.com.

O společnosti eToro

eToro bylo založeno v roce 2007 s vizí otevírání globálních trhů, aby každý mohl investovat jednoduchým a transparentním způsobem. Platforma eToro umožňuje lidem investovat do aktiv, která chtějí, od akcií a komodit až po kryptoměny. Její globální komunita s více než 14 miliony registrovaných uživatelů může sdílet své investiční strategie a kdokoli může napodobovat nejúspěšnější obchodníky. Díky jednoduchosti platformy mohou uživatelé snadno nakupovat, držet a prodávat aktiva, sledovat své portfolio v reálném čase a provádět transakce, kdykoli chtějí. Další informace najdete na adrese: www.etoro.com.

Kontakt pro média:

Anna Stone
Marketing a partnerství
anna@gooddollar.org

ZDROJ: eToro

Zobrazit zdrojovou verzi na accesswire.com:
https://www.accesswire.com/605343/eToro-Launches-GoodDollar-And-Commences-Offering-Worldwide-Essential-Income

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web