Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

eToro spouští GoodDollar a využívá výtěžek z farmářství a sázek, aby začal přinášet udržitelný globální základní příjem

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > eToro spouští GoodDollar a využívá výtěžek z farmářství a sázek, aby začal přinášet udržitelný globální základní příjem

eToro spouští GoodDollar a využívá výtěžek z farmářství a sázek, aby začal přinášet udržitelný globální základní příjem

Platforma professional investice do více aktiv eToro s potěšením oznamuje, že zahájila GoodDollar, neziskovou iniciativu, která využívá decentralizované finance k nabídce protokolu pro distribuovaný základní příjem. Koncept, který byl poprvé navržen na World-wide-web Summitu 2018, se od té doby vyvinul do fungujícího ekonomického modelu, peněženky a mince digitálního základního příjmu, která byla spuštěna tento měsíc.

Spuštění aplikace GoodDollar znamená, že kdokoli s internetovým připojením a telefonním číslem může přijímat jeho nativní kryptoasset, G $, ukládat jej do peněženky GoodDollar a provádět transakce. Skupina G $ se denně rozdává uživatelům, kteří mohou pomocí digitálního aktiva usnadnit směnný obchod a obchodovat lokálně i globálně.

GoodDollar představuje udržitelný a finančně inkluzivní případ použití, který využívá nové produkty, jako je vytyčování a hospodaření s výnosy, které v posledních týdnech podpořily growth tržní kapitalizace ve výši 15 miliard dolarů napříč decentralizovanými financemi. Díky zapojení v protokolech, jako jsou Compound, AAVE, DMM a další, získávají příznivci GoodDollar výplatu výnosu a zároveň financují základní $ GoodDollar G coin. GoodDollar G $ je zajištěn peněžní rezervou kryptoasetů – jeho hodnota je odvozena od úroku generovaného protokoly třetích stran bez povolení. Prostřednictvím nashromážděného úroku z rezervy jsou raženy mince G $: jednotlivci a korporátní příznivci dostávají výplaty výnosů v tržní sazbě v G $ a denní částka je vyčleněna k rozdělení jako základní příjem. Při spuštění je DAI první podporovanou kryptoasetou v peněžní rezervě společnosti GoodDollar a sloučenina je prvním integrovaným protokolem.

“Po celá léta jsme slyšeli humbuk ohledně schopnosti blockchainu zajistit finanční začlenění, přesto většina zisků na trhu kryptoměn nadále těží z malé skupiny důvtipných a propojených uživatelů. GoodDollar chce tuto mezeru zaplnit tím, že nabídne každému člověku snadný přístup k základním digitálním aktivům, “říká zakladatel GoodDollar, Yoni Assia.

“Nyní může mít kdokoli s internetovým připojením vlastní digitální peněženku professional uložení a používání kryptoměn.” Doufáme, že GoodDollar obslouží dalších 100 milionů uživatelů kryptoměn prostřednictvím volné distribuce nové formy internetových peněz, které lze použít k generování ekonomické aktivity. A stejně důležité je, že GoodDollar nabízí držitelům kryptoměn příležitost, jak se svými kryptoměnami dělat dobře: výnosové hospodaření prostřednictvím GoodDollar znamená, že můžete dělat dobře professional sebe, zatímco děláte dobro pro ostatní, a spojuje zájmy držitelů kapitálu a příjemců základního příjmu. “

Po propuknutí koronaviru nedávná studie naznačuje, že 71% Evropanů nyní podporuje určitou formu základního příjmu a více než 20 zemí zkoumá UBI jako klíčový návrh politiky. Využitím nástrojů blockchainu a decentralizovaného financování proměňuje GoodDollar koncept UBI v realitu, zavádí hodnotovou strukturu typu „trickle-up“, která je transparentní a spravedlivá a dodává kupní sílu přímo do rukou lidí.

Zahájení GoodDollar zahrnuje vydání tokenu G $ a peněženky, jednoduché aplikace, kde si uživatelé každý den „nárokují“ své G $. Díky funkcím sociálního přihlášení a procesu ověření jiným než KYC je peněženka navržena tak, aby vložila peníze do rukou těch, kteří to nejvíce potřebují. V době od vydání již byly vytvořeny tisíce peněženek GoodDollar uživateli z více než 40 zemí, včetně Jižní Afriky, Nigérie, Ghany, Keni, Senegalu, Argentiny a Venezuely.

Další fáze vývoje společnosti GoodDollar představí bonusy za doporučení professional uživatele, kteří sdílejí a propagují síť, funkce umožňující individuální a podnikové sázení, integrace s novými protokoly a rozšířené nástroje pro usnadnění obchodního, barterového a obchodního partnerství.

O společnosti GoodDollar

GoodDollar je platforma založená na lidech, která generuje, financuje a distribuuje globální základní příjem prostřednictvím tokenu GoodDollar (G $). Jejím cílem je poskytnout základní životní úroveň a snížit nerovnost bohatství vytvořením univerzálního základního příjmu. Projekt založil Yoni Assia, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti eToro, globální investiční platformy s více než 14 miliony registrovaných uživatelů, a na základě své teorie sociálních peněz, která byla poprvé představena v roce 2008. Společnost eToro financovala projekt GoodDollar jako součást její iniciativy v oblasti sociální odpovědnosti podniků.

O společnosti eToro

eToro bylo založeno v roce 2007 s vizí otevírání globálních trhů, aby každý mohl investovat jednoduchým a transparentním způsobem. Platforma eToro umožňuje lidem investovat do aktiv, která chtějí, od akcií a komodit až po kryptoměny. Její globální komunita s více než 14 miliony registrovaných uživatelů může sdílet své investiční strategie a kdokoli může napodobovat nejúspěšnější obchodníky. Díky jednoduchosti platformy mohou uživatelé snadno nakupovat, držet a prodávat aktiva, sledovat své portfolio v reálném čase a provádět transakce kdykoli chtějí.


Kontakt pro média
Anna Stone
Advertising and marketing a partnerství
anna@gooddollar.org

Tento obsah je sponzorován a měl by být považován za propagační materiál. Názory a prohlášení zde uvedené jsou názory autora a neodrážejí názory The Day-to-day Hodl. Each day Hodl není dceřinou společností ani vlastněna žádnými ICO, blockchainovými startupy nebo společnostmi, které inzerují na naší platformě. Investoři by měli provést náležitou péči před provedením jakýchkoli vysoce rizikových investic do jakýchkoli ICO, get started-upů blockchainu nebo kryptoměn. Vezměte prosím na vědomí, že vaše investice jsou na vaše vlastní riziko a jakékoli ztráty, které vám mohou vzniknout, jsou vaší odpovědností.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web