Průvodce » Recenze » eToro broker recenze – nejlepší broker na akcie a krypto? [2021]

eToro broker recenze – nejlepší broker na akcie a krypto? [2021]

eToro recenze brokera - vše co potřebujete vědět
Uživatelské hodnocení23 hodnocení
8.4
9.6
Hodnocení

Na začátek této eToro recenze je potřeba říci, že eToro broker je největší broker na sociální obchodování a investování na světě. eToro se snaží, aby jejich obchodní platforma zpřístupňovala online investování na burze naprosto každému, začínajícím investorům i pokročilým. Taky se o další důležité informace o eToro jako naše eToro zkušenosti a eToro poplatky.

Díky funkcí CopyTrader může automaticky kopírovat obchody top obchodníků a investorů. Společnost navíc vytvořila unikátní investiční produkt CopyPortfolios, který se skládá z portfolia finančních instrumentů 

Součástí eToro recenze je také výše minimálních vkladů a výběrů, případné další eToro poplatky kromě obchodování (eToro má poplatek za výběr), jak založit demo účet na eToro, registrace účtu na eToro, verifikace účtu a mnoho dalšího.  Jaké jsou vaše zkušenosti s brokerem eToro? Nechte nám hodnocení na konci této eToro recenze pomocí hodnotícího formuláře (chcete přidat hodnocení > ano).

*Varování: 67% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Úvod eToro recenze a naše zkušenosti

Obsah recenze

Dle našich zkušeností eToro je ideální broker pro ty, kteří si chtějí nejdříve investování vyzkoušet popř. obchodovat také s kryptoměnami. Poskytuje přehledné a jednoduché prostředí a také nabízí možnost kopírovat ostatní úspěšné investory. Můžete si tedy např. 50% peněz investovat dle sebe a 50% dle někoho jiného. Funkce brokera jsou součástí této eToro recenze.

eToro je přední globální platforma pro sociální obchodování s miliony obchodníků a investorů z více než 140 zemí, kteří kopírují a sdílejí obchodovací signály ze své rozsáhlé online komunity. Klienti mohou investovat a obchodovat do forexukryptoměnakciíindexůdrahých kovůenergiedluhopisůETF a CFD. Prostřednictvím platformy eToro byly otevřeny stovky milionů obchodů.

Společnosti eToro Europe Ltd. a eToro UK Ltd nabízejí nulovou provizi (žádné eToro poplatky) za velký výběr akcií bez omezení objemu obchodování, bez dalších přirážek a bez poplatků za vstupenky nebo poplatky za správu. To efektivně znamená, že klienti mohou investovat do akcií bez poplatku za zprostředkování při otevření nebo zavření pozice. Je třeba poznamenat, že nulové eToro poplatky se nevztahují na obchodování na páku.

Etoro nabízí webovou obchodní platformu i mobilní aplikaci. Platforma Etoro se opravdu snadno používá, a to i pro začátečníky. Zde jsou některé z funkcí, které se nám na eToro líbí nejvíce:

Funkce
Demo účet Po otevření účtu získáte virtuální peníze ve výši 100 000 $, s nimiž si můžete vyzkoušet obchodování. Tento demo účet můžete použít k experimentování s obchodními strategiemi nebo k získání představy o samotné platformě.
Komunitní obchodování Když si otevřete účet u Etoro, připojíte se k jedné z největších komunit obchodníků. Na platformě Etoro můžete diskutovat o nápadech, sdílet obchodní rozhodnutí a mluvit o strategii s ostatními obchodníky.
Copy Trading Tato funkce umožňuje replikovat akce ostatních obchodníků v reálném čase. To znamená, že můžete sledovat další úspěšné obchodníky na Etoro a kopírovat jejich obchody, musíte se zbavit svého úspěchu.
Copy Portfolios Jedná se o portfolia nejoblíbenějších digitálních měn pro vás. Tato funkce je skvělá, pokud chcete diverzifikovat pomocí různých kryptoměn. Tato portfolia jsou pravidelně vyvážena a na investice dohlíží investiční tým společnosti Etoro.
Mobilní aplikace Obchodní aplikace Etoro je intuitivní a jednoduchá. Umožňuje vám obchodovat s kryptoměnami kdykoli a kdekoli. Ať už používáte mobilní telefon, notebook nebo tablet, budete mít celou řadu kryptoměn na dosah ruky.
eToro recenze brokereToro obchodování amerických akcií
eToro obchodování amerických akcií

eToro komunita vám umožňuje spojit se s dalšími obchodníky, prohlížet, porovnávat a diskutovat o obchodních strategiích. Patentovaná technologie CopyTrader ™ vám umožňuje automaticky kopírovat obchody z portfolia jiného obchodníka a vytvářet si vlastní portfolio na míru podle vašich vlastních požadavků. Kromě kopírování dalších obchodníků můžete také zadávat a spravovat své vlastní obchody, které mohou být také nabízeny dalším obchodníkům ke kopírování.

eToro broker recenze investoři a komunitní investování
eToro broker recenze investoři a komunitní investování

Minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prezentovaná historie obchodování je kratší než 5 celých let a nemusí být dostatečným podkladem pro investiční rozhodnutí.

eToro má „Populární investiční program“, který podporuje úspěšné obchodníky, kteří mají jedinečné investiční strategie. Nejlepší investoři nejvyšší úrovně mohou ze svých spravovaných aktiv vydělat další příjem až 2% ročně z celkové částky kopírování od ostatních investorů na platformě eToro.

Mimo této eToro recenze lze říci, že tento broker je otestovaný uživateli po celém světě. Snadné použití, velká nabídka finančních trhů a komunita obchodníků jsou některé z často chválených aspektů. Často kritizované jsou výpadky na eToro a pomalá zákaznická podpora.

eToro má uživatele po celém světě
eToro má uživatele po celém světě

Společnost eToro byla založena v Izraeli v roce 2006 třemi podnikateli a jejím hlavním posláním je zpřístupnit finanční trhy všem a kdekoli. Chtějí, aby obchodování a investice pro každého byly jednoduché a transparentní, čímž se sníží závislost na tradičních finančních institucích. K dosažení tohoto cíle mají řadu inovativních obchodních a investičních nástrojů.

Klub eToro nabízí zákazníkům řadu exkluzivních výhod, služeb a nástrojů podle úrovně členství. To zahrnuje specializovaného správce účtu, analýzu trhu, živé webináře, odbornou investiční podporu, prémiové obchodní nástroje, exkluzivní VIP akce a další. Členství v klubu eToro se určuje podle ekvity klientů. Pokud splníte kapitálový požadavek, budete automaticky přijati.

 • Silver: 5 000 USD
 • Gold: 10 000 USD
 • Platinum: 25 000 USD
 • Platinum+: 50 000 USD
 • Diamond: 250 000 USD
eToro klub jednotlivé členství
eToro klub jednotlivé členství

Dividendy na eToro

eToro vyplácí dividendy z amerických dividendových akcií. České akcie na eToro nenajdete, takže bohužel investování do českých dividendových akcií neumožní. Více o investování do dividend jsme shrnuli v našem návodu jak na dividendy na eToro vč. toho jak najdete na eToro připsané dividendy a další.

Danění dividend na eToro a W-8BEN formulář

Formulář W-8BEN (také jako eToro w8ben) umožňuje snížení daně z dividend amerických akcií ze základních 30% na nižší sazbu 15%. Tuto možnost eToro nabízelo, ovšem začátkem tohoto roku zmizela možnost z nastavení účtu u eToro brokera a nyní jsou dividendy daněny sazbou 30% i po odevzdání w8ben formuláře. 

Pokud plánujete investovat pasivně do ETF nebo akcií jednou za čas tak jednoznačně doporučujeme DEGIRO. Pokud se chcete investování věnovat aktivněji, oceníte větší výběr a přístup na trhy na LYNX brokerovi (česká varianta Interactive Brokers) . O tomto a dalších našich zkušenostech s brokery si můžete přečíst v rámci naší DEGIRO recenze a LYNX recenze.

eToro poplatky

Jak jsme již uváděli na začátku této eToro recenze, pokud kupujete opravdu podkladové aktiva (např. akcie) a ne CFD a bez pákového efektu, neplatíte žádný poplatek za otevření pozice. Jediný náklad je tedy spread (rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou). V tabulce najdete údaje o nejnižším spreadu a poplatcích při obchodování populárních finančních instrumentů.

Instrument

Min spread. / poplatek

EUR/USD

1 pip

Jméno firmy

2 pipy

USD/JPY

1 pip

Zlato

45 pipů

Ropa Brent

5 pipů

Index DAX

2 pipy

Akcie Apple

poplatek 0 USD (pokud koupíte akcie bez použití páky)

ETF S&P 500 (SPY)

poplatek 0,09%, který je zahrnutý ve spreadu (rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou)

Bitcoin (BTC/USD)

min. spread 0,75% z tržní ceny Bitcoinu

Další eToro poplatky

eToro účet je vedený pouze v amerických dolarech (USD). Pokud na svůj účet vložíte Eura, eToro si bude účtovat konverzní poplatek ve výši 0,025% z vložené částky. Tento poplatek vám bude naúčtovaný v momentě, kdy budete chtít vybrat peníze na svůj bankovní účet. Konverznímu poplatku se můžete vyhnout pokud si pošlete na účet USD, tak budete mít nejvhodnější možnost vkladů a výběrů.

Pokud se minimálně rok nepřihlásíte do svého účtu, zaplatíte poplatek za správů účtu ve výši 10 USD měsíčně (poplatek za neaktivitu). Poplatek za neaktivitu se odečte vždy ze zůstatku na účtu. Pokud nemáte na účtu žádný zůstatek, tak vám nebude tento poplatek účtován.

Služba

Poplatek

Vklad

0 USD (pokud vložíte peníze v USD)

Výběr

5 USD (minimální částka pro výběr 50 USD)

Poplatek za založení účtu

0 USD

Poplatek za správu účtu

0 USD (pokud se přihlásíte do učtu minimálně jednou ročně)

Poplatek za zrušení účtu

0 USD

Vklady a výběry na eToro

Vklady a výběry na eToro, možnosti vkladu
Vklady a výběry na eToro, možnosti vkladu

eToro má řadu pohodlných metod pro vkládání a výběr prostředků z vašeho obchodního účtu. To zahrnuje bankovní převody, kreditní karty a online platební systémy, jako jsou PayPal, Neteller a Skrill. Vezměte prosím na vědomí, že některé metody mohou být dostupné pouze v konkrétních zemích a ne všechny jsou k dispozici jak pro vklad, tak pro výběr.

Velkou výhodou jsou nulové eToro poplatky za vklad ani za obchodování, kromě spreadu. Za výběr pro neprofesionální klienty účtují poplatek 5 USD a minimální částka pro výběr je 30 USD. Doba výběru se může lišit v závislosti na poskytovateli plateb a metodě. Bankovní převody mohou trvat několik pracovních dnů, zatímco některé způsoby mohou být okamžité.

Minimální vklad peněžních prostředků na eToro je 50 USD. Vklady provedené bankovním převodem podléhají požadavku minimálně 500 USD. Neověřené účty jsou omezeny celkovou částkou vkladu 2 250 USD. Chcete-li upgradovat svůj účet na ověřený stav, budete muset kontaktovat zákaznický servis eToro.

Některé platební systémy mohou mít transakční limity, omezení a požadavky, které jsou uvedeny na příslušných webových stránkách. Možná budete muset ověřit svůj účet, abyste odstranili omezení konkrétních metod v některých zemích. eToro striktně nepřijímá platby třetích stran. Všechny prostředky vložené na váš obchodní účet musí být pod stejným jménem jako váš obchodní účet.

Platforma eToro funguje v USD, takže za vklady v USD neúčtuje žádné eToro poplatky. Přijímají také vklady v sedmi dalších měnách; EUR, GBP, JPY, AUD, RUB, CNH a CAD. Při převodu prostředků na USD je účtován poplatek za převod, který můžete vidět před odesláním platby. Všechny transakce jsou komunikovány pomocí technologie Secure Socket Layer (SSL), která zajišťuje, že vaše osobní údaje jsou v bezpečí.

Regulace eToro brokera

eToro je plně regulováno ve více jurisdikcích, proto musí dodržovat přísné pokyny některých z nejuznávanějších regulátorů finančních služeb, CySEC, FCA a ASIC. Tato přísná regulace pomáhá zajistit důvěryhodnost a transparentnost eToro brokera.  Společnost eToro (Europe) Ltd. je autorizována a regulována Kyperskou komisí pro výměnu cenných papírů (CySEC) s licencí č. 109/10. Společnost eToro (UK) Ltd je autorizována a regulována úřadem Financial Conduct Authority (FCA) s licencí FRN 583263. Společnost eToro AUS Capital Pty Ltd. je autorizována australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC) k poskytování finančních služeb na základě australské licence pro finanční služby (AFSL) 491139. Prostředky klientů jsou drženy na oddělených bankovních účtech u renomovaných evropských bank 1. úrovně.

eToro zabezpečení a regulace
eToro zabezpečení a regulace

eToro recenze obchodní platformy

Pokud jde o obchodní platformu, eToro se odlišuje od většiny ostatních brokerů tím, že poskytuje vlastní  platformusociálního obchodování“ namísto obvyklých možností, jako jsou například MT4 a cTrader.

Platforma eToro je intuitivní a uživatelsky přívětivá Všechny informace na platformě jsou přístupné jak z webového rozhraní, tak z mobilní aplikace. Obsahuje řadu průvodců a výukových programů, které vám pomohou seznámit se s platformou.

Na eToro naleznete několik nástrojů pro analýzu grafů, technické ukazatele, grafické objekty, anotace, zpravodajské kanály a mnoho dalšího.  Pomocí postranní nabídky můžete přejít do příslušných sekcí a vybrat si ze široké škály různých nástrojů a funkcí. Na webu jsou výuková videa a online průvodce, kteří vám pomohou vysvětlit, jak z platformy získat maximum.

Platforma pro obchodování a investování eToro

Současná obchodní platforma eToro je velice intuitivní. Platforma zahrnuje některé z nejnovějších inovativních obchodních technologií, včetně systému eToro CopyTrader ™, programu Popular Investor Program a investičních strategií CopyPortfolios ™, o kterých si řekneme více v dalších sekcích této eToro recenze a ukážeme si také návody jak na to.

Historie a statistika konkrétní akcie na eToro

V sekci “Statistika” u akcie naleznete historii akciového titulu od 1 až po 3 roky včetně finančních informací a profilu společnosti.

eToro profil akcie příklad
eToro profil akcie příklad

Používání grafů na eToro

Tato část zobrazuje graf, který lze zvětšit. Po zvětšení máte k dispozici širokou škálu funkcí a nástrojů, které vám pomohou s analýzou grafu. Můžete si vybrat z několika stylů grafů a časových rámců. Tlačítka nákup a prodej lze použít k efektivnímu zadávání obchodů.

eToro grafy akcií na obchodní platformě brokera
eToro grafy akcií na obchodní platformě brokera

Funkce watchlist na eToro

Pro snadný přístup a rychlý přehled můžete do svého seznamu (watchlistu) přidat jednotlivé sledované aktiva. Watchlist zobrazuje procentní změnu, sentiment a nabídkové/poptávkové ceny. Jedním kliknutím lze povolit obchodování přímo ze seznamu sledovaných položek.

eToro watchlist funkce
eToro watchlist funkce

eToro informační kanál

Informační kanál eToro zobrazuje nejnovější zprávyeToro komunity . Můžete filtrovat a zobrazit pouze uložené příspěvky, příspěvky od oblíbených obchodníků nebo příspěvky v angličtině. Uživatelé mohou příspěvky lajkovat, komentovat a sdílet a také si mohou vytvářet vlastní. Nakonec můžete upravit zdroj tak, aby zobrazoval pouze zprávy, které se vás týkají. Můžete dostávat oznámení, která se zobrazují na webové platformě i jako push oznámení přímo do vašeho mobilního zařízení.

eToro kanál příspěvků na brokerovi
eToro kanál příspěvků na brokerovi

Můžete si prohlédnout investory vybrané redaktory, oblíbenými investory, nejlepšími investory, trendy a nejvíce kopírovanými. Kliknutím na investora získáte individuální podrobný přehled o jeho účtu, včetně novinek, statistik a portfolia. Je třeba poznamenat, že minulý výkon není v žádném případě zárukou budoucího výkonu.

Další funkce CopyTrading a CopyPortfolios si ukážeme v dalších sekcích této eToro recenze.

Mobilní aplikace na obchodování eToro recenze

Uživatelé mohou pohodlně přistupovat ke všem funkcím platforem eToro prostřednictvím mobilní aplikace eToro, která je volně dostupná na Apple Store a Google PlayPomocí obchodní aplikace eToro můžete ze svého chytrého mobilu spravovat své portfolio, sledovat trhy, kopírovat obchodníky a provádět jakékoli akce dostupné na platformě. 

eToro mobilní aplikace investování obchodování nulové eToro poplatky
eToro mobilní aplikace investování obchodování nulové eToro poplatky
eToro mobilní aplikace investování obchodování nulové eToro poplatky
eToro mobilní aplikace investování obchodování nulové eToro poplatky
eToro mobilní aplikace investování obchodování bez poplatků
eToro mobilní aplikace investování obchodování nulové eToro poplatky

Vzdělávání na eToro

eToro má specializovanou Trading akademii s řadou vzdělávacích materiálů včetně videí, průvodců, webinářů a dalších. Ty pokrývají mnoho témat, včetně online a sociálního obchodování, což vám pomůže zvýšit vaše obchodní znalosti bez ohledu na vaši současnou úroveň. Můžete se také podívat na eToro fintech průvodce nebo Trading akademii.

Vzdělávání na eToro brokerovi akademie
Vzdělávání na eToro brokerovi akademie

Nabídka aktiv k investování a obchodování na eToro

V rámci této eToro recenze si ukážeme také typy aktiv, které eToro nabízí k investování a obchodování. eToro nabízí stovky různých finančních aktiv včetně forexu, komodit, kryptoměn, indexů a ETF.

Některé pozice na eToro zahrnují vlastnictví podkladových aktiv, jako jsou kupní (dlouhé) pozice bez páky u akcií a kryptoměn. Jiné jsou CFD (contract for difference), které umožňují využití obchodování na páku nebo shortování titulů.

eToro nabídka aktiv k investování a obchodování
eToro nabídka aktiv k investování a obchodování

Akcie na eToro

Globální akciový trh poskytuje obchodníkům širokou škálu možností a je obvykle považován za střednědobou investici. Ekonomické události mohou ovlivnit pohyb akcií nahoru nebo dolů, včetně zpráv o výnosech (earnings calls), nových produktů a změn cen akcií konkurentů. Nákup akcií na eToro otevřením kupní (long) pozice bez páky znamená, že investujete do podkladového aktiva (s výjimkou ASIC) a akcie jsou nakupovány a drženy na vaše jméno.

EToro však nabízí i další funkce využívající obchodování CFD. S CFD můžete otevírat prodejní (short) pozice, využívat pákový efekt a nakupovat zlomkové akcie (pouze část akcie). Například na eToro můžete investovat pouhých 100 USD do akcie, která ve skutečnosti stojí 500 USD. eToro má tisíce akcií amerických společností, z Velké Británie a EU, včetně společností Apple, Amazon, Tesla, Google, Facebook a mnoha dalších.

Obchodování kryptoměn na eToro

V rámci této eToro recenze určitě mnoho obchodníků zajímá obchodování kryptoměn. Kryptoměna je online digitální měna, která je decentralizovaná a založená na složitých matematických algoritmech. eToro nabízí investiční strategii CryptoPortfolio, která nabízí expozici na kryptoměny a je spravována investičním týmem eToro.

Nákup kryptoměny na eToro znamená, že investujete do podkladového aktiva (s výjimkou ASIC) a kryptoměna je nakupována a držena eToro vaším jménem. U těchto obchodů nelze využít pákový efekteToro má na platformě stále rostoucí počet kryptoměn, včetně Bitcoinů (BTC), Etherea (ETH) a Bitcoin Cash (BCH) a Cardano (ADA).

Obchodování komodit na eToro

Obchodování s komoditami je jednou z nejstarších forem obchodování, která je stará tisíce let. Komodity jsou jedinečné v tom smyslu, že mají fyzické znázornění ve skutečném světě a jsou ovlivněny událostmi ve skutečném světě. Komodity se obchodují na eToro jako CFD (contract for difference), takže za tím nekupujete podkladové aktivum. Kromě toho CFD umožňují shortování, pákové obchody a zlomkové vlastnictví (koupě pouze části jednotky). eToro nabízí řadu populárních komodit včetně ropy, zemního plynu a drahých kovů, jako je zlato a platina.

Forex a obchodování měnových párů na eToro

Devizový trh (forex) je z hlediska objemu největším světovým trhem s průměrným objemem obchodování více než 4 miliardy USD denně. Je také známý svou volatilitou, ke které dochází během několika sekund. Forex se obchoduje v párech, jako je EURUSD a GBPUSD. Měny jsou ovlivňovány řadou různých faktorů, včetně úrokových sazeb centrálních bank, statistik vývozu určité země a dalších ekonomických událostí.

Vzhledem k tomu, že se jedná o tak dynamický trh, jsou forexoví obchodníci obvykle velmi aktivní a někdy mohou obchody otevřít a zavřít během několika minut. Měnové pohyby se měří v malých jednotkách, které se běžně označují jako „pipy“ (0,0001).

Většina online brokerů nabízí obchodování na devizovém trhu s fixním poměrem, např. 1:30. V tomto případě si může obchodník za každou investovanou částku 1 USD udržet pozici 30 USD. Pákový efekt může být velmi nebezpečný a je považován za dvojsečný, kdy může dojít k rychlému vyčerpání finančních prostředkůForexové měny se obchodují prostřednictvím platformy eToro jako CFD, což znamená, že k jejich obchodování nemusíte kupovat podkladové aktivum. Kromě toho CFD umožňují prodávat short pozice a pákové obchodyeToro má více než 40+  měnových párů včetně EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, USDJPY, EURJPY a USDCAD.

ETF (veřejně obchodovatelné fondy) na eToro

Veřejně obchodovatelný fond (ETF) se skládá z několika aktiv seskupených do jednoho obchodovatelného fondu. ETF se obvykle považují za dlouhodobou investici. Každé ETF sleduje určitou tržní strategii nebo index a je navržena tak, aby vyhovovala zajišťovacím potřebám konkrétní finanční instituce, nebo aby byla pro investory možností s nízkým rizikem.

Investice do ETF na eToro otevřením kupní (long) pozice bez páky znamená, že investujete do podkladového aktiva, a ETF je nakupováno a drženo ve vašem jméně (všechny pozice v ETF s pákovým efektem ve Velké Británii, podle předpisů FCA, a všechny pozice v Austrálii jsou podle předpisů ASIC prováděny jako CFD). Americké ETF jsou nabízeny jako CFD uživatelům z evropských zemí. eToro však nabízí i další funkce využívající obchodování CFD. S CFD můžete otevírat prodejní (short) pozice, využívat pákový efekt a nakupovat zlomkové akcie. Nabídka ETF eToro zahrnuje SPY, VXXB, TLT, HMMJ a QQQ

Indexy na eToro

Všechny hlavní globální akciové trhy mají index nebo několik indexů, které odrážejí stav konkrétního segmentu daného trhu. Indexy obsahují různá aktiva z konkrétních sektorů. Např. Index NASDAQ na Wall Street zahrnuje významné společnosti z technologického sektoru, jako jsou Apple a Google. Obsahuje také konkurenční společnosti, takže v případě, že některý poklesne, jeho konkurent někdy vzroste, což může udržet celkovou rovnováhu indexu. Některé společnosti mají větší váhu než jiné, a proto mohou mít větší dopad na hodnotu indexu jako celku.

eToro poskytuje indexy jako CFD, takže obchodníci mohou otevírat zapákované nákupní (long) nebo prodejní (short) pozice. Populární indexy nabízené eToro zahrnují GER30, NSDQ100, DJ30, SPX500 a FRA40.

Typy účtů na eToro a eToro demo účet (eToro recenze)

Klienti společností eToro Europe Ltd. a eToro UK Ltd mohou otevřít nebo zavřít pozici v akciích a neplatit žádné eToro poplatky – to ovšem neplatí pro shortování nebo obchody s pákovým efektem. Náklady eToro jsou pokryty spreadem a pro pozice v CFD jsou účtovány poplatky za noc / víkend. To znamená, že spready mají tendenci být vyšší, než mohou nabídnout někteří jiní brokeři.

eToro nabízí 2 hlavní typy účtů, retail účetprofesionální účet. Nabízejí také bezplatný eToro demo účet, který vám umožní obchodovat online pomocí virtuálních peněz. Každý obchodník, který se zaregistruje u eToro, obdrží účet s virtuálními penězi, na který bude připsáno 100 000 USD a umožní vám procvičit si své obchodní strategie a zdokonalit své dovednosti před obchodováním se skutečnými penězi.

Virtuální kapitál na eToro demo účtu
Virtuální kapitál na eToro demo účtu

Retailový účet na eToro

Klienti s retail účtem získávají přístup ke všem aktivům pro obchodování nebo kopírování obchodování (podle vhodnosti). Retail účet je určen pouze těm, kteří se nekvalifikují jako profesionální obchodníci. Přestože je u retail účtu omezen pákový efekt, je chráněni Fondem pro odškodnění investorů a využívají služby finančního ombudsmana. Kromě toho dostává ochranu před záporným zůstatkem a omezení uzavření marže. Minimální vklad požadovaný pro tento typ účtu je 200 USD.

Profesionální účet na eToro

Ti, kteří se kvalifikují jako profesionální klienti, mohou požádat o profesionální účet, který poskytuje u některých nástrojů zvýšenou páku až 1: 400 a snížení aktuálních maržových sazeb, což vám umožní obchodovat s větší pákou, na rozdíl od omezení stanovených orgánem ESMA pro drobné klienty. Profesionální obchodníci nemají eToro poplatky za výběr  5 USD, který společnost eToro účtuje ostatním klientům. Minimální vklad požadovaný pro tento typ účtu je 200 USD.

Chcete-li se kvalifikovat na profesionální účet, musíte splnit 2 ze 3 následujících požadavků:

 • hodnota portfolia vyšší než 500 000 USD (bez hotovosti);
 • ověřenou historii umisťování významných pozic (podle uvážení brokera);
 • pracovali na profesionální pozici v oblasti investování do derivátů / spekulací / obchodování.
 

Je důležité si uvědomit, že ochrana před záporným zůstatkem, Fond pro odškodnění investorů a využití služby finančního ombudsmana jsou nelze využít, pokud máte nárok na profesionální účet, protože jste podle nařízení ESMA klasifikováni jako profesionální obchodníci.

Zákaznická podpora na eToro (eToro recenze)

Zákaznická podpora eToro funguje hlavně přes email.  Centrum pomoci obsahuje širokou škálu článků, které vám pomohou okamžitě odpovědět na mnoho otázek, které byste mohli mít. Pokud nenajdete odpověď na svoji otázku, můžete kontaktovat zákaznickou podporu. Z našich zkušeností víme, že je potřeba mít trpělivost, odpověď obdržíte nejdříve v řádu dní.

Jak si založit účet na eToro návod

Součástí této eToro recenze je i návod na otevření účtu na eToro. Otevření účtu eToro je rychlý a snadný proces a v tomto návodu si ukážeme, jak si založit obchodní účet. Nejdříve klikněte na tlačítko níže, eToro stránka se vám otevře v novém okně.

*Varování: 67% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

1) Na úvodní stránce brokera klikněte na tlačítko “Zaregistrujte se“.

1. Jak si založit účet na eToro - klikněte na Zaregistrujte se
1. Jak si založit účet na eToro - klikněte na Zaregistrujte se

2) Dále vyplňte své jméno, uživatelské jméno (přezdívka), e-mail, vaše heslo a telefonní číslo. Následně potvrďte obeznámení se s všeobecnými podmínkami (tyto podmínky zobrazíte kliknutím na nápis) a klikněte na tlačítko “Založit účet“.

2. Jak si založit účet na eToro - vyplňte údaje a klikněte na tlačítko Založit účet
2. Jak si založit účet na eToro - vyplňte údaje a klikněte na tlačítko Založit účet

3) Po vyplnění základních údajů se dostanete poprvé do obchodní platformy brokera eToro. Po dokončení registrace klikněte na tlačítko “Vyplnit profil“.

3. Jak si založit účet na eToro - dokončete registraci kliknutím na tlačítko Vyplnit profil
3. Jak si založit účet na eToro - dokončete registraci kliknutím na tlačítko Vyplnit profil

4) V dalších bodech vyplňte potřebné údaje. Následně musíte odpovědět na jednoduché otázky, které zjišťují vaši finanční situaci a zkušenosti s obchodováním na finančních trzích.

5) Po zodpovězení všech otázek je váš účet otevřený a máte tři možnosti viz. obrázek níže.

5. Jak si založit účet na eToro - vyberte z jednu z možností
5. Jak si založit účet na eToro - vyberte z jednu z možností

A. První možnost je vyzkoušet investovat přes demo účet – pokud chcete otestovat obchodní platformu, vyzkoušet investovat a nebo kopírovat jiné obchodníky na eToro bez riskování vlastních peněz, můžete vyzkoušet demo účet. Jestli chcete použít demo účet, klikněte na tlačítko s nápisem “SKUTEČNÉ” pod profilovou fotkou. 

6. Jak si založit účet na eToro - v případě demo účtu klikněte na tlačítko SKUTEČNÉ a klikněte na nápis virtuální portfolio
6. Jak si založit účet na eToro - v případě demo účtu klikněte na tlačítko SKUTEČNÉ a klikněte na nápis virtuální portfolio

Následně se vám zobrazí dvě možnosti: 

 • Reálné portfolio – pokud kliknete na tuto možnost, aktivuje se vám reálný účet, přes který investujete nebo kopírojete obchodníky s vašimi penězi. 
 • Virtuální portfolio – pokud kliknete na tuto možnost, aktivujete demo účet, přes který obchodujete a nebo kopírujete investory s fiktivníámi (virtuálními) penězi. 
 

B. Vložení peněžních prostředků na váš eToro účet – pokud vložíte finanční prostředky na váš obchodní účet, můžete investovat své peníze, přičemž můžete na svůj obchodní účet vložit pouze max. 2000 EUR. Za vklad neplatíte žádné eToro poplatky.

C. Ověřte svojí totožnost – v dalším kroku ověříte vaší identitu jediným dokladem totožnosti a dokumentem, který potvrzuje vaší adresu trvalého bydliště (výpis z bankovního účtu, faktura za internet, telefon aj.). Po ověření totožnosti váš obchodní účet bude plně aktivní a nemáte žádné omezení při maximální výši vkladu.

*Varování: 67% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Jak koupit svoji první akcii s eToro účtem

Nyní, když jsme pochopili všechny základní informace, je čas uskutečnit svůj první obchod na eToro. Upozorňujeme, že finanční trhy jsou otevřené pouze při obchodních hodinách a nemůžete koupit akcii 24/7.. V tomto příkladu vybereme akcie populární “blue chip” společnosti Apple.

Společnost Apple Inc. je uvedena na NASDAQ a její burzovní lístek je AAPL. Chcete-li nakoupit akcie na virtuálním demo účtu, postupujte takto:

1) Vyhledejte ve svém eToro účtu „APPLE“ nebo „AAPL“ a klikněte na první výsledek.

1. Jak koupit akcie na eToro demo účtu

2) Klikněte na tlačítko “Obchodovat” vpravo nahoře.

2. Jak koupit akcie na demo účtu

3) Ujistěte se, že máte zvoleno “Koupit” a klikněte na tlačítko “Vložit nyní“.

3. Jak koupit akcie na eToro demo účtu

4) Podívejte se do svého portfolia a uvidíte tam svoje akcie Apple (za předpokladu, že je otevřená burza a příkaz byl exekuován). Za nákup akcie jste nezaplatili žádné eToro poplatky.

Jak kopírovat obchodníky na eToro návod

Naše eToro recenze vám ukáže návod, jak můžete také automaticky kopírovat eToro obchodníky. Díky funkci od eToro CopyTrader můžete automaticky kopírovat ty nejlepší investory, kteří obchodují Forex, komodity, akcie, indexy, ETF a nebo kryptoměny. Postup je jednoduchý:

 • Vyberete obchodníka podle vašich preferencí (jaké obchoduje aktiva, jeho výsledky, aktuální výkonnost a další)
 • Zadáte výši investované sumy
 • Nastavíte si Stop Loss příkaz, pomocí kterého si určíte, kdy obchodníka přestanete kopírovat v případš poklesu ceny
 • Klikněte na tlačítko kopírovat.

1) Přihlaste se do svého obchodního účtu a v levém postranním panelu klikněte na sekci “Kopírovat lidi“. V horní liště klikněte na nápis “Jakýkoli trh“, vyberte možnost “Akcie” a klikněte na modré tlačítko “START“.

1. Jak kopírovat obchodníky na eToro CopyTrading - zvolte sekci kopárovat lidi, zvolte sekci jakýkoliv trh, klikněte na nápis akcie a na tlačítko Start
1. Jak kopírovat obchodníky na eToro CopyTrading - zvolte sekci kopárovat lidi, zvolte sekci jakýkoliv trh, klikněte na nápis akcie a na tlačítko Start

Minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prezentovaná historie obchodování je kratší než 5 celých let a nemusí být dostatečným podkladem pro investiční rozhodnutí.

Následně se vám zobrazí všichni investoři, kteří obchodují akcie. Podívejte se na seznam a vyberte ze zajímavých obchodníků. Pro příklad si ukážeme postup na obchodníkovi “harshsmith”, což je populární investor z Austrálie a obchoduje na burze od roku 2017, přičemž každý rok zhodnotil svůj kapitál o několik desítek procent.

2) Až si vyberte obchodníka, klikněte na jeho přezdívku (jméno). 

2. Jak kopírovat obchodníky na eToro CopyTrading - vyberte obchodníka a klikněte na jeho jméno (přezdívku)
2. Jak kopírovat obchodníky na eToro CopyTrading - vyberte obchodníka a klikněte na jeho jméno (přezdívku)

Následně se vám zobrazí profil obchodníka v kterém uvidíte různé informace:

 • Kanál – v této sekci se nachází všechny komentáře a zprávy od obchodníka, kterými informuje ostatní obchodníky a investory. V tomto panelu můžete s obchodníkem diskutovat a komentovat jeho příspěvky.
 • Statistika – v této sekci najdete měsíční statistiky výkonnosti. Tyto statistiky přehledně znázorňují výkonnost z minulých let. Níže najdete údaje o průměrném vyhodnocení rizika portfolia, kolik obchodníků a investorů příslušného obchodníka kopíruje, průměrný zisk a nebo ztráta, často obchodované finanční instrumenty a další zajímavé údaje.
 • Portfolio – v portfoliu vidíte aktuálně otevřené pozice investora.
 • Graf – graf zobrazuje vývoj investice 10 000 USD, pokud byste kopírovali tohoto investora od začátku.

3) Pokud jste se rozhodli kopírovat vybraného obchodníka, klikněte na modré tlačítko “Kopírovat“.

3. Jak kopírovat obchodníky na eToro CopyTrading - kliněte na modré tlačítko Kopírovat
3. Jak kopírovat obchodníky na eToro CopyTrading - kliněte na modré tlačítko Kopírovat

4) Zadejte částku investice (minimální částka, kterou můžete investovat je 200 USD) a nastavte si Stop Loss příkaz. Dále si můžete vybrat, jestli chcete kopírovat aktuálně otevřené pozice obchodníka. Pokud nechcete kopírovat aktuálně otevřené pozice obchodníka, jednoduše odklikněte zaškrtnutý čtvereček. Poté klikněte na tlačítko “Kopírovat“.

4. Jak kopírovat obchodníky na eToro CopyTrading - zadejte sumu a klikněte na tlačítko kopírovat
4. Jak kopírovat obchodníky na eToro CopyTrading - zadejte sumu a klikněte na tlačítko kopírovat

Jak kopírovat portfolia na eToro s CopyPortfolios návod

Je podle nás důležité zahrnout do této eToro recenze i funkci CopyPortfolios. V listopadu 2016 představil broker eToro speciální investiční produkt – eToro CopyPortfolios. Jako jeden z prvních největších brokerů, který umožňuje kopírovat obchodníky, eToro broker umožňuje s funkcí CopyPortfolios rozložit investici mezi portfolia s více finančními instrumenty (měny, komodity, akcie, indexy, ETF nebo kryptoměny), které se nakupují a prodávají na základě předem stanovené obchodní strategie.

Jednotlivé portfolia vytvořil tým specialistů společnosti eToro, který je neustále kontroluje a vylepšuje. V nabídce CopyPortfolios můžete najít i portfolia externích společností, které se specializují na asset management.

Investováním do CopyPortfolios neinvestujete to jednoho aktiva anebo osoby, ale do celého spektra aktiv zahrnutých v rámci vybraného portfolia. Většina CopyPortfolios funguje s použitím několika algorytmů, na které dohlíží tým investičních specialistů eToro. Je to v podstatě druh Copy Tradingu ovšem s tim rozdílem, že kopírujete tým investičních specialistů narozdíl od individuálních investorů. Funguje podobně jako investiční fond, ovšem liší se několika rozdíly:

 • Uživatel neodevzdává svůj kapitál do rukou správce fondu, ale jednoduše na svém účtě automaticky kopruje investice daného fondu.
 • V běžném investičním fondu musíte zaplatit celou částku za akcie, které si chcete koupit, ovšem v případě CopyPortfolios můžete využít pákový efekt. Ten vám zajišťuje to, že se na trh můžete dostat ve velkém i tehdy, když máte horší přístup ke kapitálu. 
 • CopyPortfolios umožňuje kopírovat obchodní strategie, které využívají CFD kontrakty pro shortování pozic. V takovém případě můžete vydělat i na propadu ceny konkrétního finančního instrumentu. 

Typy eToro CopyPortfolios

CopyPortfolios jsou rozdělené do třech kategorii: Market, Top Trader, a Partner Portfolios.

Market portfolios

Market portfolios se skládají z vybraných akcií, komodit, indexů, ETF, měn a nebo kryptoměn. Každé Market porfolios jsou postavené a řízené komplexními algorytmy, které rozhodují o otevírání nových pozic, parametrech a strategické alokace kapitálu s pravidelnými realokacemi. Mezi populární Market porfolios patří:

 • OutSmartNSDQ – OutSmartNSDQ je inteligentní portfolio postavené na strojovém učení (Machine learning). Investiční strategie tohoto portfolia je určená na sledování a překonávání indexu Nasdaq. Toto portfolio je postavené na údajích vědců společnosti eToro, kteří využívají pokročilé technologie strojového učení na výběr specifických akcií indexu Nasdaq, které mají pozitivní sentiment mezi úspěšnými akciovými investory. Portfolio je aktivně řízené a vyvážené každý kvartál, podle výsledků umělé inteligence.
 • MobilePayments – toto CopyPortfolio se zamětuje na přední společnosti, které působí v oboru online plateb a kreditních karet.
 • CyberSecurity – se zavedením GDPR a s rostoucími problémy a bezpečností na internetu vytvořila investiční komise eToro Cybersecurity CopyPortfolio. Toto portfolio umožňuje investovat do společností, které zabezpečují kybernetickou bezpečnost a pracují na ochraně podnikatelů, soukromých osob, vlád, vojenských institucí a dalších organizací.
 • BigBanks – diverzifikuje investice v finančním sektoru, včetně bank, mezinárodních poskytovatelů finančních služeb a jiných finančních institucí v jednom kompletním portfoliu.
 • BigTech – zahrnuje přední akcie společností z odvětví, jako jsou technologie, telekomunikace, zábava, elektronický obchod, software řešení a podobně.
 • RenewableEnergy – portfolio ReneweableEnergy obsahuje globální společnosti s velkou tržní kapitalizací v sektoru obnovitelných energií – sluneční energie, odpadové hospodářství, recyklace, dřevní vláknina, EV infrastruktura, dobíjení baterií a čístě doprava.
 • CryptoPortfolio – jedno z nejnovějších a nejinovativnějších portfolií, které zahrnuje obchodování s nejpopulárnějšími kryptoměnami. Díky CopyPortfoliu můžete jednoduše investovat do kryptoměn Bitcoin, Litecoin, Ethereum, EOS a dalších.
 • CannabisCare – expozice na konopí ve zdravotnictví skládající se zejména z akcií severamerických konopných společností v tomto sektoru.

Top Trader Porfolios

Top Trader Porfolios je typ portfolia skládajících se z nejlepších investorů z komunity brokera eToro (tj. popular investors). V tomto portfoliu jsou přidáváni na základě algorytmů nejlepší obchodníci a nejznámější portfolia jsou:

 • GainersQtr – toto portfolio se skládá z 30 investorů, u kterých algoritmus vypočítal, že na následující kvartál pravděpodobně přinesou pozitivní výsledek z obchodování. Toto portfolio se vyvažuje každý kvartál, kdy jsou uzavřeny všechny existující investice v rámci portfolia a následná reinvestice prostředků otevřením nových pozic.
 • ActiveTraders – obsahuje velký počet často obchodujících traderů s osvědčeným výsledkem. Algorytmus vybere ty, kteří s největší pravděpodobností dosáhnou nejlepší poměr rizika a návratnosti v následujícím kvartále.

Partner Portfolios

Další novinkou společnosti eToro jsou partnerské portfolia pod názvem Partner Portfolios. Jde o portfolia, které nevytvořili přímo specialisti brokera eToro, ale externí společnosti. Mezi tyto portfolia patří například AlphaCore, které vyvinuli manažeři kvantového portfolia v WeSave, první francouzské online platformy soukromé banky.

Postup pro investování do CopyPortfolios

V předchozích sekcích této eToro recenze jsme si ukázali registraci účtu a kopírování obchodníků. Nyní se podíváme i na to, jak používat nástroj eToro CopyPortfolios. V prvním kroce je potřeba mít již založený účet na eToro, celý návod jak si registrovat eToro účet naleznete v předchozích sekcích.

*Varování: 67% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

1) Přihlaste se do obchodní platformy eToro a zvolte sekci “CopyPortfolio“.

1. Investování s eToro CopyPortfolios - přihlaste se do obchodní platformy a v bočním panelu klikněte na sekci CopyPortfolio
1. Investování s eToro CopyPortfolios - přihlaste se do obchodní platformy a v bočním panelu klikněte na sekci CopyPortfolio

2) Pro zobrazení dalších informací klikněte na vybrané portfolio. 

2. Investování s eToro CopyPortfolios - pro zobrazení dalších informací klikněte na konkrétní portfolio
2. Investování s eToro CopyPortfolios - pro zobrazení dalších informací klikněte na konkrétní portfolio

3) Zobrazí se vám údaje Kanál (komentáře a zprávy od správce portfolia), Statistiky (výkonnost portfolia), Portfolio (aktuální otevřené pozice) a Graf (tzv. equity chart zobrazující vývoj obchodního účtu pokud byste investovali 10 000 USD). Pokud se rozhodnete investovat, klikněte na modré tlačítko “Investovat“.

3. Investování s eToro CopyPortfolios - pokud jste se rozhodli kopírovat konkrétní portfolio klikněte na modré tlačítko Investovat
3. Investování s eToro CopyPortfolios - pokud jste se rozhodli kopírovat konkrétní portfolio klikněte na modré tlačítko Investovat

4) Zadejte výši investované částky (minimální částka pro investici je 1000 USD). Pro ochranu svého kapitálu si můžete nastavit STOP LOSS příkaz, Poté klikněte na tlačítko “Investovat“.

4. Investování s eToro CopyPortfolios - zadejte kolik chcete investovat a klikněte na tlačítko Investovat
4. Investování s eToro CopyPortfolios - zadejte kolik chcete investovat a klikněte na tlačítko Investovat

Je eToro nejlepší broker? závěr eToro recenze

V češtině?

Ano

Demo účet

Ano

Minimální vklad

200 USD

Minimální obchod

25 USD

Zákaznická podpora

FAQ + emailová podpora

Páka

Až 1:30

Spread

Od 2 pip (podle aktiva)

Další poplatky

Podle aktiva

Metody vkladu

Platební karty, bankovní převod, Paypal, Skrill, Neteller, Yandex, WebMoney

Měna účtu

USD, EUR, GBP, YEN

Možnost obchodovat

forex, kryptoměny, ETF, akcie, komodity

Podporované kryptoměny

BTC, ETH, BCH, DASH, LTX, ETC, ADA, MIOTA, XLM, EOS, NEO, ZEC, BNB a další

Doporučili bychom vám tedy na eToro? eToro je největší platforma pro komunitní obchodování. Pro začátečníky je eToro dobrým prvním krokem, pokud máte zájem o denní obchodování, chcete dlouhodobě investovat a nebo vyzkoušet kopírování dalších obchodníků. Velkou výhodou jsou také nulové eToro poplatky na akcie při obchodování bez páky.

 • Velice jednoduchá a rychlá registrace – od otevření webu můžete do 30 minut obchodovat.  Žádná zpoždění při získávání přístupu a ověřování, můžete si otevřít účet a okamžitě začít obchodovat. 
 • Unikátní systém kopírování investorů a portfolií – díky službe CopyTrader můžete kopírovat ostatní úspěšné obchodníka a nebo jich kopírovat více a diverzifikovat své portfolio nebo investovat do konkrétního portfolia. Tuto funkcionalitu ostatní brokeři nemají.
 • Přátelské pro začátečníky – začátečníci ocení opravdu jednoduché prostředí a intuitivní mobilní aplikaci.

CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. 67% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Podívejte se na naše eToro návody:

 • eToro Bitcoin
 • eToro w8ben formulář
 • eToro daně
 • výše poplatků na eToro
 • eToro demo účet

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investování do akcií a kryptoaktiv, tak i obchodování s CFD.

Upozorňujeme, že CFD jsou složité nástroje a je s nimi spojeno vysoké riziko rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. Při obchodování s CFD u tohoto poskytovatele ztrácí peníze 67 % účtů drobných investorů. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz.

Minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prezentovaná historie obchodování je kratší než 5 kompletních let a nemusí být dostatečným podkladem pro investiční rozhodnutí.

Kopírování obchodování je služba správy portfolia poskytovaná společností eToro (Europe) Ltd., která je autorizována a regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry.

Kryptoměny jsou volatilní nástroje, které mohou ve velmi krátkém časovém horizontu výrazně kolísat, a proto nejsou vhodné pro všechny investory. Kromě obchodování prostřednictvím CFD není obchodování s kryptoakciemi regulováno, a proto na ně nedohlíží žádný regulační rámec EU.

Často kladené dotazy (eToro recenze)

eToro je online obchodní platforma, která vám umožňuje nakupovat a prodávat různá aktiva v rámci jedné platformy. Otevření účtu obvykle trvá přibližně 30 minut a aktiva můžete nakupovat a prodávat několika kliknutími.

eToro má více než 11 milionů zákazníků a působí ve 140 zemích. Má pobočky po celém světě a je to reuglovaný broker v EU a UK. Dle uživatelských recenzí eToro patří mezi nejznámější brokery stejně jako LYNX nebo DEGIRO.

Pokud se stanete populárním investorem na eToro, obdržíte 2% z celkové částky investované jinými investory do kopírování vašeho portfolia.

Otevření účtu je poměrně jednoduché. Stačí vyplnit základní údaje na eToro webu, nahrát občasnký průkaz a počkat na schválení registeace.

eToro je při nákupu aktiv skutečně provizí bez jakýchkoli dalších poplatků (žádné eToro poplatky) nebo poplatků za správu. Existují však eToro poplatky za převod měny (účet je v USD) a poplatek za výběr 5 USD.

Obchodování na jakékoli platformě, nejen na eToro, je riskantní podnikání a musíte být velmi opatrní s aktivy jako Crypto, CFD a využíváním jakékoli páky. Zde a zde si můžete přečíst něco více o tom, jak vyhodnotit riziko.

Na kterékoli obrazovce ve svém účtu můžete jednoduše kliknout na modré tlačítko „Vložit prostředky“ a dokončit své platební údaje. Kreditní karta je nejrychlejší trasa a umožní obchodovatelné prostředky během několika minut.. 

200 EUR je minimální investice do eToro, což je cca 5 400 Kč.

Ano. Výběr peněz z eToro je jednoduchý proces z vašeho účtu a zpracování finančních prostředků trvá několik dní.

Pokud eToro zkrachuje, bude váš účet v ohrožení a vy byste mohli ztratit přístup ke svým prostředkům. To znamená, že eToro je součástí Fondu pro odškodnění investorů pro zákazníky kyperských investičních společností, který pokrývá investory až do výše 20 000 EUR. Jakákoli aktiva (např. Akcie) jsou držena na vaše jméno a měla by být chráněna před úpadkem eToro.

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investice do akcií a kryptoasetů, tak obchodování CFD. Vezměte prosím na vědomí, že CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz kvůli vliv. 62% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měl by jsi zvažte, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráta vašich peněz. Minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Kryptoměny jsou volatilní nástroje, které mohou velmi kolísat ve velmi krátkém časovém rámci, a proto nejsou vhodné pro všechny investory. Obchodování s kryptoměnami je neregulované a ne prostřednictvím CFD proto není pod dohledem žádného regulačního rámce EU.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 35 Průměrné hodnocení: 5]
etoro broker recenze akcie
eToro broker
eToro recenze
eToro má velmi jednoduchou registraci, kterou máte hotovou do pár minut. Líbí se nám na eToro intuitivní ovládání, které ocení začátečníci ale také různé funkce jako CopyPortfolio, kdy kopírujete celé portfolio produktů. Bezplatné obchodování akcií a možnost kopírovat ostatní investory rozhodně dělá eToro jednoho z nejlepších dostupných brokerů. Jedinou nevýhodou je danění dividend z US akcií sazbou 30%, tudíž eToro není pro dividendové investory (lepší DEGIRO nebo LYNX).
Otevření účtu
10
Vklady a výběry
10
Nabídka trhů a produktů
9
Poplatky za obchodování
10
Platforma a aplikace
10
Zákaznická podpora
8.5
Uživatelské hodnocení23 hodnocení
8.4
Výhody
Obchodování se skutečnými akciemi, ETF bez poplatků (pouze spread)
Možnost vyzkoušet si eToro s virtuálním účtem
Jednoduché, uživatelsky příjemné a intuitivní prostředí
Platforma eToro v češtině
Možnost kopírovat jiné investory ("CopyTrader")
Možnost kopírovat celé portfolia ("CopyPortfolio")
eToro klub a široká komunita investorů
Jednoduchá a rychlá registrace během pár minut
Nevýhody
Nedokonalý český překlad platformy
Platforma nepodporuje české koruny
Minimální výše vkladu 200 USD
Není možné používat rozhraní Metatrader 4 / Metatrader 5
Omezený pákový efekt pro neprofesionální klienty
Poplatek za výběr peněžních prostředků z účtu
Pomalý výběr prostředků z účtu (až 3 dny)
9.6
Hodnocení
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

62 komentářů

 1. 9.6
  Jeden z nejlepších brokerů, hlavně na mirroring

  eToro je podle mě jeden z nejlepších brokerů, ideální na kopírování jiných investorů (mirroring), obchody bez poplatků, není uplně vhodné na obchodování s komoditami atd. tam jsou poplatky vyšší. Je možné, že po vás bude broker chtít nějaké dodatečné doklady pro potvrzení účtu ale u mě bylo bez problému. Celkově určitě na jedničku.

  Detailní hodnocení
  Leave A Review

  Otevření účtu
  9.5
  Vklady a výběry
  9.6
  Nabídka trhů a produktů
  9.3
  Poplatky za obchodování
  9.8
  Platforma a aplikace
  9.5
  Zákaznická podpora
  9.8
  69
  0
 2. Ahojte prosím som na eToro úplne nový učím sa aj o nejakej finančnej gramotnosti? ale zaujíma má technické pozadie. Príklad :presunul som 4000 na e toro vybral som si 4 ľudí ktorých chcem kopírovať každému som zveril 1000. Voľne financie na e toro úcte 0. A ty čo ich kopírujem budú uzatvárať nové obchody mám si odpískať na e toro ďalšie peniaze. Alebo z tých 1000 im nechalo čiastku aj na ďalšie investovanie. Ďakujem

  1. Musíš dať ďalšie € ak chceš kopírovať aj ich obchody a nezaskrnut kopírovať otvorené obchody..okopiruje iba nákupy

   1
   0
   1. Už som to našiel. Napríklad dal som kopírovať tradera za 600 aj s otvorenými obchodmi a úplne dole je napísané že otvorené obchody za 414 čiže na otváranie dalších a nových má ešte 186. Čiže na mojom úcte môže byt kľudne nula lebo to eToro a mne bude otvárať aj nové obchody lebo má tam vyčlenené peniaze na otváranie nových

    1
    0
 3. Zdravím, pred 2 mesiacmi som nakúpil rôzne akcie, dokopy za 450€. Keď sa rozhodnem predať tie akcie, resp. uzatvoriť obchod tak ja budem musieť odvádzať daň? Vie mi niekto napisat kto sa do toho vyzná? Diki moc

  1. Musíš ak držíš menej ako rok, ale ak aj držíš menej ako rok a zisk máš do 500€ tak neplatíš nič.

   1
   0
  2. Prodej cenných papírů je daněn dle §10 zákona o dani z příjmů přesněji “Ostatní příjmy”. Výsledná daň je 15 %. V praxi se netýká všech investorů, ale pouze těch, kteří prodávají akcie ve vyšších objemech. Příjmy tohoto charakteru jsou osvobozené od plateb sociálního a zdravotního pojištění.
   Daň nejsme nuceni hradit pokud splníme alespoň jednu z těchto podmínek:
   Příjmy z prodejů aktiv jsou nižší než 100 000 Kč
   Za předpokladu, že součet částek získaných prodejem cenných papírů nepřesáhne 100 000 Kč v příslušném kalendářním roce jsme osvobozeni od této daně v plné výši. Tato podmínka chrání drobné investory, jejichž příjem z obchodování na burze dosahuje nižších hodnot.
   Prodej cenných papírů jsme uskutečnili více než 3 roky po nákupu
   Držíte li aktivní pozice na eToru déle než 3 roky a následně se rozhodnete pro prodej nemusíte rovněž platit žádnou daň. Výhodou je, že toto platí i při překročení částky 100 000 Kč.

   1
   0
 4. Čaute všetci investori, rád by som sa opýtal ohľadom daní. Investujem už zhruba cca 1 rok ,zatiaľ len nakupujem. Moja otázka znie keď držím akcie dlhsie ako 1 rok/1den potom by som chcel predať niečo z portfólia. Podľa tohto daň by mi bola odpustenia po roku,ale tých 14 % zdravotné odvody musím zaplatiť? Ďakujem.

  1. https://www.danovecentrum.sk/…/aj-pri-vynosoch-z… “Pre fyzické osoby platí, že ak doba medzi nákupom a predajom investičného nástroja, ktorý je prijatý na obchodovanie na regulovanom trhu burzy cenných papierov (napr. indexové fondy, dlhopisy, akcie a pod.), ubehne viac než rok, výnos z predaja takého nástroja je oslobodený od dane aj odvodov”

   1
   0
 5. Ahojte, dá sa považovať zisk z eTora za príjem zo zahraničia a teda si môžem uplatniť predĺženie lehoty na podanie daňového priznania o 6 mesiacov ? Nakoľko som SŽČO prvý rok, oplatilo by sa mi to oddialiť čo najviac, ak tomu správne rozumiem.

  1. V tomto okienku sa to nerobí – otvárajú sa v ňom pozície. To, že to pýta peniaze znamená, že nemáš dostatok prostriedkov vo svojom zostatku. Hore máš na výber Kúpiť/Predať. Kúpiť = otvoríš pozíciu a tvoja investícia sa ti zhodnocuje keď rastie hodnota BCH (tzv. Long position). Predať = otvoríš pozíciu a tvoja investícia sa zhodnocuje keď naopak klesá hodnota BCH (tzv. Short position, shortovanie). V prípade, že chceš zavrieť svoju pozíciu, alebo jej časť (pripísať peniaze späť) tak si otvor svoje portfolio, klikni na BCH a v tom riadku s konkrétnou pozíciou nájdeš menu, v ktorom budeš mať možnosť zatvoriť pozíciu (alebo jej časť). Odporúčam si tieto veci natrénovať na virtuale, zároveň si napozerať, či naštudovať tutoriály. Toto sú úplne základy.

   1
   0
 6. Elon Musk opat ziari ?
  Tesla kupila BTC za 1,5 miliardy USD a planuje ako prvy automaker prijmat BTC za svoje produkty. A pozreli sme sa nad 43.000 USD za 1 BTC. Pekny zaciatok tyzdn

 7. Zdravím, mám dotaz ohledně výběru peněz u tohoto e-Brokera. Dočetl jsem se zde, že při výběru eToro zasílá peníze pouze na kartu, ze které byly peníze odesílány. Jak se bude řešit situace, kdy např. budu chtít vybírat peníze za cca 20 let a daný účet, ze kterého jsem peníze posílal, už nebudu mít? Děkuji za info.

  1. Komplikovaně. Přesně tohle jsem mel, pak jsem doplácel novější kartou a ještě Skrillem a odmítli mi opakovaně a po dohadech vyplatit na tu novou kartu vše, že prý na kartu jde vrátit jen ta částka tam vložena touto metodou. Únavné, tak jsem si to nechal vyplatit na svuj Skrill a nikdy více. Hodně zdaru v dohadování!

   1
   0
  2. Ja som riesil problem s kartou Visa Infinite, karta ktorou vkladam peniaze. Etoro mi ju oznacilo, ako business kartu (asi po 1-2 rokoch, co tam mam ucet) a chceli potvrdenie, ze to neni business karta. Tak som dokladal vypis z uctu a fotku karty so zakrytymi cislami. V pondelok som zadal prikaz na vyber $45 (len pre test). $5 fee, takze $40 mi malo prist na ucet. Prisli vcera, takze 3 dni od ziadosti. Peniaze som si posielal na ucet cez IBAN. A na ten mozes mat X kariet. Takze ono sa to nemoze ani vztahovat na konkretnu kartu, ale ucet. A tiez by ma zaujimalo, ako to je v pripade zmeny uctu/banky.

   0
   0
  3. eToro nabízí podkladové aktivum, pokud se nakupuje bez páky. Je zvláštní tím, že neodděluje účty, při nákupu stačí ne/zvlit páku.

   1
   0
 8. eToro nestíhá kupovat skutečný Bitcoin ? Aby mohl zajistit nákup papírového Bitcoinu???
  Tohle poslali na email.
  We would like to give you advance notice of possible limitations to crypto BUY orders this coming weekend.
  We are seeing unprecedented conditions in the crypto markets, which have led to increased demand for crypto from eToro users, both old and new. We are doing all we can to manage this demand and to maintain the best possible customer experience.
  The unprecedented demand for crypto, coupled with limited liquidity, presents challenges to our ability to support BUY orders over the weekend. In light of this, it may be necessary for us to place limitations on crypto BUY orders over the weekend.
  These limitations could include, but are not limited to:
  Setting a temporary maximum exposure amount per cryptoasset per client
  Temporarily suspending the ability to place new crypto buy orders
  Spreads on cryptoassets may also be much wider than usual.
  Please be informed that we may have to make further changes to our crypto offering at very short notice.
  Our goal is to provide the very best trading and investing experience on eToro. We only introduce restrictions under extreme conditions and when completely necessary. We will provide further updates if we have to implement additional restrictions.

  1. To je docela blbost, likvidita je gigantická, spíš mi přijde, že u eToro podcenili velikost zajištění jejich CFD krypto operací a maj teď problém s cash likviditou, tudíž nejsou schopni kupovat další BTC na zajištění, proti těm masivním margin pákám – to odpovídá i tomu, že skoro bez varování brutálně zvedli margin requirement u krypto a násilně pozavírali pozice.

   1
   0
 9. Zdravím, mám nový účet u eToro a jak už zde bylo psáno, je kvůli poplatkům vhodné ho nabít rovnou v USD. Pro mě je nejsnazší cesta revolut kartou (revolut převod prý nejde). Jenže jsem narazil na problém, že eToro zřejmě nepoužívá 3d secure zabezpečení, které je ted díky EU nutné, takže mi platba selhává. Máte nějaké další tipy, jak tam USD levně a jednoduše dostat? Díky

 10. eToro – rád bych se zde zeptal na zkušenosti s touto platformou a případně jestli by někdo byl ochoten sdílet svou nejlepší zkušenost, v čem mu tato platforma pomohla a pomáhá.
  Slyšel jsem o eToro jako o sociální síti, kde investoři sdílí mezi sebou svá portfólia a obchodní pokyny. Stojí za to vyzkoušet a používat pro obchodování, nebo jen inspiraci a diskusi? Můžete doporučit?
  Google na dotaz “Etoro recenze” vrátí hromadu reklamy.. Díky.

  1. Bez páky jsem vlastníkem. Umí frakce od 50 dolarů, poplatky jen za spread. Několik drahých akcií tam mám na tuto minimální frakci – tím pádem i s nižším poplatkem.

   1
   0
 11. Využívám od 08/2019 a zatím si nemůžu na nic stěžovat. Nejsem ale trader, využívám to na dlouhodobé investice (plan cca 10-30let). Nákupy akcií bez poplatků, výběry za 5USD. Prostředí hezké a intuitivní ale nenajdeš tam všechny tituly. Ja tam ale ty které jsem potřeboval našel a jiné neřeším. Za mě tedy můžu zatím jenom doporučit.

 12. Dobrý den prajem som zaciatocnik v Etoro. Mam zopar otazok ak mi možte pomôcť. Je v pohode a bezpecne pri registracii fotit obcianský ? Mam mensi problem zaregistroval som sa a neviem ako vlozit peniaze na etoro ked zadavam cez bankovy prevod stale mi to hodi ze musim este poslat niejaky môj šek pre overenie tak som poslal im pdf o uhradeni internetu no len fakturu. Vybehlo mi ze musim cakat 1 az 3 dni na overenie ale medzi tym mi prisiel emal od etora ze Probiha medzibankovy prenos a v tom emaili mam bankovy ucet na ktori mam dat financie ?NECHAPEM TOMU stretol sa uz niekto stym alebo ktoru volbu zvolit na prevod penazi ? DAKUJEM

  1. V každej jednej platforme podobnej ako eToro je potrebné nascanovať svoj OP kvôli overeniu, to je štandardná vec. Taktiež je potrebné im poslať scan napríklad výpisu z účtu (stačí prvá strana kde sú vidieť údaje ako meno, priezvisko, adresa..) Následne sa čaká na overenie, trvá to väčšinou 1 deň. Na vklad peňazí som používal prvú metódu – kreditnú kartu. Peniaze sa vtedy pripíšu okamžite.

   1
   0
 13. Zdravím všechny ve spolek,
  mám dotaz ohledně vkladu prostředků na účet eToro. Zkusil jsem použít stejný postup, jak u konkurenčních brokerů (kteří mají sběrné účty v ČR, vedené v USD, EUR a CZK).
  Zřídit si účet u RoklenFX (účty vedené v ČR), zde (relativně výhodně) směnit na USD a převést na bankovní účet eToro v Lodnýně (taktéž v USD). Nicméně zřejmě (Londýnská) banka si účtuje poplatek 20 USD za příchozí platbu.
  Jestliže Revolut není akceptovatelný, má někdo vyzkoušený postup na vklad peněz (teoreticky to lze provést i naopak, při výběru)?
  RoklenFX (směna CZK na USD) -> PayPal (USD) -> eToro (USD)
  Příjde mi, že RoklenFX dává lepší kurz jak TransferWise a člověk se tak vyhne kurzovým překvapením. A vklad přes PayPal by nemusel být zatížen podobným poplatkem, jak bankovní převod (20 USD).

  1. Kdyby někoho zajímal můj pokus, tak výše uvedený postup:
   RoklenFX (směna CZK na USD) -> PayPal (USD) -> eToro (USD)
   Z RoklenFX (dobré kurzy, člověk vidí hned za kolik mění, lze si i počkat na lepší kurz v průběhu dne/týdne, lepší jak TransferWize) jsem si poslal na PayPal 50 USD…..a světe div se, dorazilo 46,7 USD – zřejmě kvůli přepočtu měny. Takže opět kurzové překvapení. Řešení na prd, takže ještě zkusím ten Revolut (i když na e Toro uvedeno, že nedoporučují platby přes Revolut).

   1
   0
 14. Dobrý deň,
  nemám vôbec skúsenosti s eTorom. Je táto platforma vhodná na dlhodobé držanie akcii ? napr. 10 rokov. Ďakujem.

 15. Ano, vyplacaju tak, ze Ti pribudnu peniaze na tvojom etoro ucte, ktore neskor mozes reinvestovat, ak chces. Na ucet Ti pribudne obnos po 30 percentnom zdaneni. Myslim, ze presne na payout date akcie Ti je vyplatena dividenda. Tusim 2-3 pred exdividend date akcie by si mal mat kupenu akciu, aby Ti bola vyplatena dividenda na payout date.

 16. Ako píše Erik Vojtko 30% zdanenie je jedna z vecí, ktorá je “vyčítaná” ako jeho mínus oproti ostatným. Ja sám vlastním aj dividendové firmy a verím, že budúcna to etoro vyrieši

 17. Tak ja mam gazprom cez etoro kupeny,pokial viem divi vyplacaju 1x ročne ,niekedy v lete /7.,8.mesiac/,a či pridu nezdanene,to neviem.počkame ,uvidíme,planujem ešte prikupiť a dlhšie držat.A o aku burzu ide to neviem,ticker je OGZDL.L /gazprom oao/

 18. Pekný deň všetkým,
  dávam dokopy uzavretú skupinu v rámci osobného projektu MILIÓN EUR (nejdem vysvetľovať detaily projektu zatiaľ).
  Aktuálne do skupiny zháňam “mentorov” – tí budú mať v skupine priamo životopisy, tiež účastníci fóra si budú môcť o nich vymienať informácie.
  Mentora si bude môcť dobrovoľne vybrať menej skúsený investor (alebo trader), aby ho viedol na základe nejakej osobnej (dobrovoľnej – bezodplatnej) spolupráce.
  Chcel by som to zatiaľ skúsiť postaviť priamo na investovaní cez eToro, kde je možné kopírovať svojho mentora, resp. vidieť transparentne čo nakupuje ako sa mu cca darí a pod. Teda žiadne teórie – ale reálne peniaze a štatistiky.
  Týmto by som chcel poprosiť info, čo si o tom myslíte, čo by ste u takéhoto mentora privítali, alebo čo by ste chceli vedieť, aby ste sa aspoň na začiatok vedeli rozhodnúť, či jeho rady chcete využiť.
  Zároveň, ak sú aj v tejto skupine skúsenejší investori/traderi, ktorí majú aspoň 1 rok (dokázateľné/preukázateľné) reálne skúsenosti (úspechy) s investovaním/tradingom na vlastné triko, budem rád za SS. Nemusí to byť priamo účet na eToro, avšak zatiaľ by bolo fajn, aby bola vôľa určitý objem obchodovať cez túto platformu.

 19. Nie som odborník, ale aký by to malo zmysel? V podstate by si len dosiahol to isté čo už máš kúpené alebo povedal by som, že je to skôr nevýhodnejšie, keďže v danom momente vždy je drahší BUY ako okamžitý SELL.

 20. Čaute !
  Videl som tu zopár príspevkov na tému výberu peňazí z eToro, ale rád by som sa Vás opýtal, aká je najlepšia možnosť na vklad peňazí. Tým, že všetko pracuje v USD, tak tam asi budú nejaké poplatky za konverziu peňazí, no chcel by som to čo najviac zminimalizovať. Takisto ak budem chcieť vybrať peniaze tak je to naozaj najlepšie cez PayPal? Veľká vďaka vopred, som nováčik

  1. Nie nie ide to v pohode cez bankomatku prídu peniaze v momente na burzu. Prevádza sa automaticky za aktuálnych kurzov z eur na usd . Vopred ti píše koľko ti príde na účet keď zadaš sumu. Nič viac ta to nestojí. Žiadne strachy. Príklad obrázok eur na usd veľa šťastia ? a perfektný štart ti prajem

   1
   0
 21. Ahoj, jsem tu nový. Na EToro jsem si poslal cca $2200. Investuji, ale nikdy jsem neprováděl výběr zpět na Paypal z kterého jsem si peníze posílal. Chci se zeptat na vaše zkušenosti s výběrem. Za jakou dobu peníze dorazily? Můžete mi soukromě někdo potvrdit reálné obdržení peněz a po jaké době od zadání výběru dorazily? Zatím nechci peníze posílat nazpět, chci investovat, ale stačí mi nějaký důkaz, že s tím nebude problém. Děkuji a ať vám to sype.

 22. Zdravím vás priatelia. Chcem sa opýtať. Získava nejaké provízie majiteľ účtu, ktorého portfólio kopírujú iní členovia EToro? Aké sú tam sadzby ak nejaké sú ? Prečo by sa mal vlastník účtu snažiť prilákať iných užívateľov na kopírovanie svojho portfólia? Ďakujem a prajem pekný večer.

 23. Ahojte chcel by som radu nejaký tip na kvalitne ETF fondy ktoré investujú do MSCI World a S&P 500 kopírujúcich Index.Ale by to nebolo CFD dakujem.

 24. Ak chceš kredibilnu odpoveď, odporúčam obrátiť sa na daňového poradcu. Neviem ci tu takého máme ?
  Ja keď som dakedy kopiroval, tak som prepočítal na EUR začiatočný a konečný unrealized equity a zisk dal do DP.
  Crypto pokladá aj šéfka ECB za asset, tak zdanujes asi až keď zavries.

 25. Suma nad 500€ pri ktorej musis danit sa jedna dokopy na vsetky instrumenty, nie na kazdy zvlast, za dalsie si musi zistit z vypisu real akcie nie cfd, ktore si drzal viac nez rok, na tie sa dan tiez nevstahuje

 26. Chtěl bych se vás zeptat, co si myslíte o dočasném omezení obsluhy nákupu a prodeje kryptoměn pro klienty Etora pro nadcházející víkend?
  Myslel jsem, že Etoro nakoupí a prodá a na množství z jeho pohledu to nemá vliv.
  Rozumím tomu dobře, že vlivem narůstající poptávky po kryptoměnách (zřejmě mají na mysli vlivem narůstající potřeby obslužnosti klientů obchodující s kryptoměnami) spojenou s omezenou likviditou (to znamená z pohledu Etora co?), nebudou moci obsloužit všechny a zastropujou množství klientů POPTÁVaJíCíCH kryptoměny (BUY orders) plus omezení množství na každého?
  A proč na víkend? Že by pro ně nedělalo o víkendu tolik lidí?
  We would like to give you advance notice of possible limitations to crypto BUY orders this coming weekend.
  We are seeing unprecedented conditions in the crypto markets, which have led to increased demand for crypto from eToro users, both old and new. We are doing all we can to manage this demand and to maintain the best possible customer experience.
  The unprecedented demand for crypto, coupled with limited liquidity, presents challenges to our ability to support BUY orders over the weekend. In light of this, it may be necessary for us to place limitations on crypto BUY orders over the weekend.
  These limitations could include, but are not limited to:
  Setting a temporary maximum exposure amount per cryptoasset per client
  Temporarily suspending the ability to place new crypto buy orders
  Spreads on cryptoassets may also be much wider than usual.
  Please be informed that we may have to make further changes to our crypto offering at very short notice.
  Our goal is to provide the very best trading and investing experience on eToro. We only introduce restrictions under extreme conditions and when completely necessary. We will provide further updates if we have to implement additional restrictions.
  Sincerely,
  The eToro team

  1. Mam z toho pocit, že sa zabezpečujú proti nejakému ich riziku. Mam účet aj na ďalších exchangoch a nikde to nepísali. Ide asi o ich infraštruktúru pre obchodovanie crypto. Pokiaľ viem, sú napojení na viacero exchangov, ale veľkú časť držia na cold storage a v prípade prudkého objemu nákupov im to môže robiť nejaký problém. Neviem. Len moje domnienky. Ja nakupujem na Bitpanda. Ak by si niekto chcel otvoriť účet a dostať bonus 10€, napíšte mi kľudne private message.

   0
   0
 27. Dlho som vahal, ale nakoniec som zatvoril TRXC so ziskom 200% ??? mozno ho este znova kupim, ale myslim, ze najblizsie dni bude pomala, alebo jemne klesne. Idem sa porozhliadat po niecom novom. Mate nejake tipy? Ked tak pockam par minut pred zatvorenim NYSE…

 28. Zdravim, som uplny zaciatocnik v eToro a investovani. Chcem sa vsak dopredu informovat. Zijem a pracujem v Rakusku a tam odvadzam dane. Na Slovensku nemam momentalne ziadne prijmy. Na eToro som sa zaregistroval so slovenskym pasom, slovenskou adresou (moj trvaly pobyt) a chce to po mne aj slovenske Tax number. Ako postupovat v takomto pripade, ak na Slovensku momentalne nemam ziadne DIC ani podobne? Treba sa na danovom urade ohlasit a pridelia mi DIC? Zivnost snad netreba ci?
  Dakujem.

 29. Postřehli jste včerejší snižení páky na krypto a následně i rušení krypto pozic uživatelům, pokud nedoplní SL na 100% ?? Jak jsem to pochopil, tak v 18:00 přišla výzva, že do 21:00 si mají uživatelé doplnit SL jinak se pozice zavřou – což dost nakrklo Australany a Asijce, kteří tou dobou spinkali. A mně osobně tenhle přístup eTora děsně nasral! Kolik z Vás používá krypto na eToru, aby se v dobách kdy mají volné dolary uklidili do bitcoinu, než najdete jinou investiční příležitost? A co si o tom myslíte?

  1. Už som to čítal. Je to štandardná prax. Skôr to treba brať pozitívne, lebo brokerovi záleží na bezpečnosti celej platformy. Crypto je volatilny a stále nepredvídateľný trh. Môže to padnúť (aj keď ja to nepredpokladám) a mohlo by dôjsť k problémom (negative balance apod), ktoré nikto nechce.

   0
   0
 30. Dobrý deň chcel by som sa opýtať jednu vec. Peniaze na Etoro vkladám pomocou kreditnej karty keď budem chcieť peniaze vyberať tak mi ich rovnakou cestou budú aj posielať teda na kreditku. Neviete prosím Vás aké sú poplatky za takýto prevod ? Sú tam nejaké špeciálne poplatky navyše ? Neviem sa k tomu nejako dopracovať. Ďakujem

 31. Dobrý deň, viem že to asi často rozoberaná téma ale nenašiel som uspokojujúcu odpoveď ani na google ani na Etoro. Už dávnejšie som kontaktoval ( a aj pár známych ) podporu etora kvôli zdanovaní dividend. Odpovedali niečo v zmysle že na tom pracujú. Daň 30% aj po podpísaní W8-BEN ? Ako si to mám teraz vysvetliť ? Snažíme sa nahánať každé percento a Etoro nám potom zoberie 15 % z dividendy len tak ? Nemáte prosím nejaké informácie o tomto probléme ? Prípadne skúsenosti čo s tým ?

  1. Mám priame info od Etora že s tým nebudú nic robiť.Cize ak ti záleží moc na dividende potom odporúčam Lynx alebo IB broker kde to majú ošetrené na 15%.Kazdy broker má svoje plus aj minus čiže treba zvážiť

   0
   0
 32. Dobrý večer,
  Chcel by som sa Vás spýtať ako ste riešili overenie adresy. V mojom prípade som už dva krát poslal výpis z účtu, avšak neúspešne, pričom všetky parametre spĺňa. Vopred Ďakujem za radu.

 33. Zdravím chci se zeptat jak mohu koupit akcie abych je vlastnil?? Ne odhadovat pokles nebo nárůst

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Otevření účtu
Vklady a výběry
Nabídka trhů a produktů
Poplatky za obchodování
Platforma a aplikace
Zákaznická podpora
Celkové hodnocení

 • Obsah článku

 • Přihlásit se k odběru novinek o investování