Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

eToro poskytne odměny za odměnu pro Cardano (ADA) a TRON (TRX)

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > eToro poskytne odměny za odměnu pro Cardano (ADA) a TRON (TRX)
eToro to Provide Staking Rewards for Cardano (ADA) and TRON (TRX)

eToro poskytne odměny za odměnu pro Cardano (ADA) a TRON (TRX)


Včera eToro, platforma professional více aktiv s více než 14 miliony registrovaných uživatelů po celém světě, oznámila, že spouští svou novou sázkovou službu.


Sázková služba eToro bude zpočátku professional Cardano (ADA) a TRON (TRX). Cardano staking je nový přírůstek do krypto prostoru a eToro je potěšen, že je jedním z prvních, kdo to podporuje.

CEO a spoluzakladatel eToro Yoni Assia komentoval: „eToro má velkou a aktivní krypto komunitu a naším cílem je zajistit, abychom jim vždy nabízeli ty nejlepší produkty a služby. Jsme nadšeni, že můžeme zahájit sázky na Cardano a TRON a nabídnout vysoce konkurenceschopnou nabídku. Jsme hrdí na to, že jsme jednou z prvních regulovaných platforem nabízejících sázkovou službu pro Cardano a v příštích měsících budeme naši sázkovou službu dále rozšiřovat. “

Nová sázková služba eToro je proces, který umožňuje uživatelům, kteří vlastní a drží podporovaná krypto aktiva, získávat odměny, přičemž tyto odměny jsou více stejnými krypto aktivy.

Sázkové odměny jsou distribuovány uživatelům každý měsíc, v podporovaném krypto aktivu, za sázení z předchozího měsíce, aniž by se vyžadovala akce ze strany samotných uživatelů. Vsazené kryptoměny zůstávají majetkem uživatelů eToro uživatelé eToro zase svěřují eToro, aby pro ně efektivně a bezpečně provedlo celý postup vytyčování. eToro věnuje velkou pozornost ochraně kryptoaktiv svých uživatelů před vystavením jakýmkoli dalším rizikům a šetří uživatelům tvrdou práci a komplikace spojené s vytyčováním samostatně tím, že zvládne všechny složité vytyčovací postupy v zákulisí.

“Jsme nadšeni, že si společnost eToro vybrala TRON jako jedno z prvních aktiv nabízených v jejich nové sázkové službě.”” řekl Justin Sunshine, zakladatel společnosti TRON a generální ředitel společnosti BitTorrent. “Jak nadále vidíme klesající výnosy z tradičních služeb CeFi, DeFi se nadále rozšiřuje. Služby, jako je nová sázková služba eToro, odstraňují z procesu sázení složitost a zmatek a zpřístupňují je všem.

Celá sada zkušeností sázkových služeb bude zcela transparentní. Uživatelé dostanou své odměny ve vsazené měně automaticky, aniž by z jejich strany vyžadovali absolutně žádnou proaktivní akci. Uživatelé také obdrží individuální měsíční e-mail s vysvětlením kolik v sázení odměn dostali ten měsíc a jak to bylo vypočítáno pro každé z podporovaných vsazených kryptoměn.

eToro v současné době také pracuje na nabídce budoucích odměn za další kryptoměnová aktiva, včetně NEO, Tezos, EOS a ETH 2..

O skupině eToro

eToro bylo založeno v roce 2007 s vizí otevření globálních trhů, aby každý mohl obchodovat a investovat jednoduchým a transparentním způsobem. Platforma eToro umožňuje lidem investovat do aktiv, která chtějí, od akcií a komodit až po kryptoměny. Jsme globální komunita více než 14 milionů registrovaných uživatelů, kteří sdílejí své investiční strategie a kdokoli může sledovat přístupy těch, kteří byli nejúspěšnější. Díky jednoduchosti platformy mohou uživatelé snadno nakupovat, držet a prodávat aktiva, sledovat své portfolio v reálném čase a obchodovat kdykoli chtějí.

Jak se vyvíjela technologie, vyvíjel se i náš podnik. V roce 2018 jsme spolu s peněženkou eToro spustili naši profesionální krypto burzu eToroX. Spolu s investiční platformou poskytuje eToro holistické služby professional nákup, prodej a držení kryptoměn. Věříme, že využití technologie blockchain nám umožní stát se prvním skutečně globálním poskytovatelem služeb, který umožní každému obchodovat, investovat a ukládat.


Zřeknutí se odpovědnosti:

eToro je v Evropě regulováno Kyperskou komisí pro cenné papíry, regulovanou Monetary Carry out Authority ve Velké Británii a Australskou komisí pro cenné papíry a investice v Austrálii.

eToroX je zapsána v Gibraltaru pod číslem společnosti 116348 a její sídlo je na 57/63 Line Wall Street, Gibraltar. Licence poskytovatele technologie distribuované hlavní knihy (DLT) byla udělena komisí professional finanční služby na Gibraltaru v prosinci 2018 (číslo licence FSC1333B).

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web