Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

eToro pomáhá retailovým investorům získat přístup k cloudovým výpočtům s novým portfoliem

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > eToro pomáhá retailovým investorům získat přístup k cloudovým výpočtům s novým portfoliem

eToro pomáhá retailovým investorům získat přístup k cloudovým výpočtům s novým portfoliem

LONDÝN, 18. srpna 2020 / PRNewswire / – Investiční platforma professional více aktiv eToro dnes uvedla na trh nové portfolio cloudových počítačů, které poskytuje retailovým investorům přístup k některým z nejzajímavějších technologických společností na světě.

Cloud computing je základem mnoha technologií, které denně používáme, včetně e-mailu, streamování videa a sociálních médií. Vzhledem k tomu, že se svět v letošním roce stáhl do uzamčení, cloudové služby se staly stále důležitějšími professional velké i malé společnosti a očekává se, že díky tomu bude v roce 2020 tento sektor celosvětově růst o 17%. Očekává se, že tento růst bude pokračovat, přičemž analytici se budou v příštích pěti letech globálně zaměřovat na 14% složenou roční míru růstu sektoru.

Nejnovější tematické portfolio eToro poskytne retailovým investorům expozici 30 společnostem v odvětvích nezbytných professional podporu tohoto růstu, včetně softwaru jako služby, zdravotní péče, hardwaru, interaktivních médií a infrastruktury.

Dani Brinker, vedoucí portfoliových investic na eToro, komentuje: „Mnoho z nás se každý den spoléhá na služby cloud computingu, ať už jde o mluvení s přáteli, streamování filmů nebo práci z domova. Tato technologie tiše způsobila revoluci v našich životech, přičemž někteří odborníci naznačují, že je již stejně důležitá jako veřejné služby včetně elektřiny, plynu a vody. A to teprve začíná! Cloudové výpočty jsou životně důležité professional mnoho nově vznikajících technologií, které mají mít zásadní vliv na svět, včetně aut s vlastním pohonem, umělé inteligence a práce na dálku.

„eToro si klade za cíl zjednodušit investování, zpřístupnit a transparentně trhy. Naše rostoucí nabídka tematických portfolií umožňuje lidem investovat do myšlenek, kterým denně rozumějí a používají je, jako je digitální maloobchod, potravinářská technologie a nyní, cloud computing.“

Klienti mohou investovat do portfolia cloud computingu již od pouhých 1 000 $. Mezi 30 společnostmi v portfoliu patří jak hlavní technologičtí hráči, kteří považují cloud za přispěvatele výnosů, tak čistí hráči s cloudovým výpočtem v jádru svého podnikání, mezi něž patří Google, IBM, Alibaba Group Holdings, Workday Inc, Twilo a VMWare .

Poznámky pro editory

Navštivte naše webové stránky, kde najdete další informace o portfoliu cloudových počítačů.

Rozdělení společností zahrnutých do tohoto portfolia podle odvětví:

Infografika – https://mma.prnewswire.com/media/1229838/eToro_Sector_breakdown_Infographic.jpg

O společnosti eToro

Společnost eToro byla založena v roce 2007 s vizí otevření globálních trhů, aby každý mohl investovat jednoduchým a transparentním způsobem. Platforma eToro umožňuje lidem investovat do aktiv, která chtějí, od akcií a komodit až po kryptoměny. Jsme globální komunita více než 14 milionů registrovaných uživatelů, kteří sdílejí své investiční strategie a kdokoli může sledovat přístupy těch, kteří byli nejúspěšnější. Díky jednoduchosti platformy mohou uživatelé snadno nakupovat, držet a prodávat aktiva, sledovat své portfolio v reálném čase a provádět transakce kdykoli chtějí. www.etoro.com

Zřeknutí se odpovědnosti:

eToro je regulováno v Evropa kyperskou komisí pro cenné papíry, úřadem professional finanční chování ve Velké Británii a australskou komisí professional cenné papíry a investice v Austrálie.

CopyPortfolios ™ je služba správy investic poskytovaná společností eToro Europe Ltd., která je autorizována a regulována Kyperskou komisí professional cenné papíry. Váš kapitál je ohrožen. CopyPortfolios ™ je produkt pro správu portfolia. CopyPortfolios ™ by neměly být považovány za fondy obchodované na burze ani za zajišťovací fondy.

Minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků.

ZDROJ eToro

související odkazy

http://www.etoro.com

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web