Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

eToro oznamuje podíl professional Cardano a Tron

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > eToro oznamuje podíl professional Cardano a Tron

eToro oznamuje podíl professional Cardano a Tron

Společnost eToro začala nabízet stakingové služby professional cardano a tron ​​a navíc odhalila plány na rozšíření této služby do několika dalších digitálních měn.

Vložením svých digitálních aktiv prostřednictvím eToro mohou uživatelé platformy professional sociální obchodování vydělávat odměny, které budou vypláceny automaticky každý měsíc.

Využití této příležitosti jim dále umožní zapojit tato aktiva do zabezpečeného prostředí a přispět k procesům ověřování různých blockchainových sítí.

Zatímco trhy s digitální měnou mohou být vysoce volatilní, sázení dává investorům způsob, jak generovat výnosy bez ohledu na to, zda ceny rostou nebo klesají.

Sázení však přichází s vlastními nevýhodami, například s obdobím blokování, během kterého nelze delegované tokeny prodat nebo jinak použít v transakcích.

[Ed note: Investing in cryptocoins or tokens is highly speculative and the market is largely unregulated. Anyone considering it should be prepared to lose their entire investment.]

Důležité úvahy

Investoři by měli mít na paměti, že několik burz nabízí stakes služby, včetně Coinbase, Binance a Kraken.

V červenci bylo oznámeno, že Coinbase dá uživatelům možnost vkládat žetony ada od čtvrtého čtvrtletí letošního roku, uvádí CoinDesk.

V době psaní tohoto článku však website Coinbase neuváděl žádné sázkové služby pro digitální token ada.

Binance však nabízí sázení tronů.

Účastníci trhu, kteří uvažují o vkladu prostřednictvím burzy, by si měli také pamatovat na četné hackery a výpadky služeb, které tyto obchodní platformy v minulosti utrpěly.

Yoni Assia, zakladatel a generální ředitel společnosti eToro, zvážil toto oznámení.

“Sázení je důležitý vývoj na trhu kryptoměn, ale pro lidi je obtížné získat přístup k jeho výhodám na zabezpečené platformě, což je to, co naší globální komunitě investorů nabízíme tuto novou službu.”

“Jsme hrdí na to, že jsme jednou z prvních regulovaných platforem, které nabízejí sázkovou službu professional Cardano, a v následujících měsících naši sázkovou službu dále rozšiřujeme,” dodal.

Assia upřesnil, že eToro „pracuje na nabízení budoucích odměn v jiných kryptoasetech, včetně NEO, Tezos a EOS.“

“Spolupracujeme také s komunitou Ethereum, abychom byli schopni nabídnout sázky na ETH2., když se přesune na důkaz o podílu.”

Justin Sunlight, zakladatel a generální ředitel společnosti TRON, také osvětlil toto oznámení.

“Jsme nadšeni, že si společnost eToro vybrala TRON jako jedno z prvních aktiv nabízených v jejich nové sázkové službě,” uvedl.

“Jak nadále vidíme klesající výnosy z tradičních služeb CeFi, DeFi pokračuje v expanzi,” poznamenal Solar.

Zveřejnění: V současné době působím jako viceprezident společnosti Written content pro společnost poskytující finanční služby Quantum Economics, kterou založil bývalý hlavní analytik trhu eToro Mati Greenspan.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: