Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

eToro ohlašuje akvizici na podporu spuštění debetní karty

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > eToro ohlašuje akvizici na podporu spuštění debetní karty

eToro ohlašuje akvizici na podporu spuštění debetní karty

Globální investiční platforma eToro dnes oznamuje akvizici společnosti Marq Hundreds of thousands Ltd, britského obchodu s elektronickými penězi. Marq Tens of millions nyní obchoduje jako eToro Revenue a bude vydavatelem karty professional nadcházející debetní kartu eToro.

V komentáři k akvizici, spoluzakladateli a generálnímu řediteli společnosti eToro, řekl Yoni Assia,

“”S hrdostí oznamujeme akvizici podnikání Marq Hundreds of thousands a vítáme tým v rodině eToro.” Spuštění debetní karty je pro eToro dalším přirozeným krokem, protože rozšiřujeme škálu služeb, které poskytujeme našim uživatelům.

eToro vždy bylo o otevírání financí. Našim uživatelům nabízíme nejen výběr toho, do jakých aktiv investují – od dílčích akcií bez provize až po komodity a kryptoměny – ale také možnost, jak investovat – mohou obchodovat přímo sami, kopírovat jiného uživatele nebo investovat do portfolia . “

Karta bude zpočátku k dispozici členům klubu eToro ve Velké Británii, poté v Evropě a poté bude rozšířena na uživatele, kteří nejsou členy eToro. eToro má více než 14 milionů registrovaných uživatelů a očekává, že využití karty bude silné.

eToro Dollars má hlavní členství ve společnosti Visa a licenční povolení EMI od Fiscal Carry out Authority.

“Za posledních třináct permit jsme se rozrostli a inovovali posloucháním toho, co naši klienti od eToro chtějí.” Debetní karta bude poskytovat okamžité funkce výplaty a hotovosti, což výrazně zlepší uživatelský komfort. Očekáváme, že kartu silně využijeme – zpočátku z naší klientské základny, “komentoval Yoni Assia.

Mahmood Kamran, bývalý provozní ředitel společnosti Marq Hundreds of thousands a nyní výkonný ředitel společnosti eToro Money, uvedl:

“Jsme neuvěřitelně nadšení, že se můžeme stát součástí skupiny eToro.” Podpora tohoto předního světového fintech nám umožní vydat debetní kartu, o které jsme přesvědčeni, že se stane celosvětovým lídrem na trhu. V nadcházejících měsících a letech můžete od eToro Funds slyšet mnohem víc. “

O penězích eToro

Marq Hundreds of thousands nyní obchoduje jako eToro Income a bude vydavatelem karty pro nadcházející debetní kartu eToro. eToro Revenue má hlavní členství ve společnosti Visa a povolení EMI License od Fiscal Conduct Authority.

O společnosti eToro

Společnost eToro byla založena v roce 2007 s vizí otevření globálních trhů, aby každý mohl investovat jednoduchým a transparentním způsobem. Platforma eToro umožňuje lidem investovat do aktiv, která chtějí, od akcií a komodit až po kryptoměny. Jsme globální komunita více než 14 milionů registrovaných uživatelů, kteří sdílejí své investiční strategie a kdokoli může sledovat přístupy těch, kteří byli nejúspěšnější. Díky jednoduchosti platformy mohou uživatelé snadno nakupovat, držet a prodávat aktiva, sledovat své portfolio v reálném čase a provádět transakce kdykoli chtějí. www.etoro.com

Zřeknutí se odpovědnosti

eToro je v Evropě regulováno Kyperskou komisí pro cenné papíry, Economical Conduct Authority ve Velké Británii a Australskou komisí pro cenné papíry a investice v Austrálii.

Tento obsah je sponzorován a měl by být považován za propagační materiál. Názory a prohlášení zde uvedené jsou názory autora a neodrážejí názory The Daily Hodl. Every day Hodl není dceřinou společností ani vlastněna žádnými ICO, blockchainovými startupy nebo společnostmi, které inzerují na naší platformě. Investoři by měli provést náležitou péči před provedením jakýchkoli vysoce rizikových investic do jakýchkoli ICO, startupů v blockchainu nebo kryptoměn. Vezměte prosím na vědomí, že vaše investice jsou na vaše vlastní riziko a jakékoli ztráty, které vám mohou vzniknout, jsou vaší odpovědností.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web