Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

eToro odhaluje nejpopulárnější krypto aktiva, analytik říká, že investoři se vzpamatovávají na ethereum jako boxy DeFi

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > eToro odhaluje nejpopulárnější krypto aktiva, analytik říká, že investoři se vzpamatovávají na ethereum jako boxy DeFi

eToro odhaluje nejpopulárnější krypto aktiva, analytik říká, že investoři se vzpamatovávají na ethereum jako boxy DeFi

  • Bitcoin, Ethereum, XRP a Tezos zaznamenaly meziměsíční nárůst obchodování
  • Investoři se hrnuli do EOS a TRON, aby zachytili pozdní rally altcoinů
  • Aktivita obchodování na všech mincích vzrostla v srpnu kromě Cardanovy ADA

Nová data z globální investiční platformy eToro ukazují, že v srpnu se retailoví investoři vrátili k altcoinům s velkým kapitálem, jako je Ethereum a XRP, a obnovenému zájmu o bitcoiny.

Všechny coiny v major 10, kromě Cardano’s ADA, zaznamenaly měsíční nárůst obchodů s investory, kteří zaujímali pozice v celé řadě populárních kryptoměn.

Ethereum zaznamenalo v srpnu obzvláště silný nárůst acceptance u globálních uživatelů eToro, což představuje nárůst obchodů o 123% ve srovnání s červencem. Platforma Ethereum byla hlavním příjemcem výjimečného nárůstu decentralizovaného financování (DeFi), což je téma, které existuje od roku 2017, ale za poslední měsíc explodovalo.

DeFi umožňuje uživatelům obchodovat s cennými papíry a kryptovými aktivy jako kolaterál bez použití třetí strany s mnoha aplikacemi DeFi založenými na protokolu Ethereum. Ethereum také zahájilo svou síť Medalla na začátku srpna, když začíná přechod na mechanismus důkazu o podílu.

Společnosti EOS a TRON zaznamenaly masivní nárůst meziměsíčních obchodů, protože tyto dvě mince se na konci srpna těšily pozitivnímu cenovému výkonu, zatímco ostatní altcoiny ustoupily.

EOS, který zaznamenal meziměsíční nárůst obchodů na eToro o 640%, vyskočil z 15. nejobchodovanějšího kryptoměny v červenci na 7. v srpnu. Justin Sun ‚s TRON udělal podobné pohyby, od 12. do 8. s 390% nárůstem meziměsíčně obchodní aktivity. Investoři využili zvýšení cen obou mincí, EOS meziročně vzrostl o 28% a TRON o působivých 126%.

Cardano’s ADA, která byla v červenci třetím nejobchodovanějším kryptoaktivem, klesla na páté místo s 21% poklesem investiční aktivity na eToro ve srovnání s předchozím měsícem. Cardano úspěšně implementovalo své upgrady Shelley, když se přesunulo do decentralizované sítě. Navzdory tomu se mince 1. srpna snížila z ,139 USD na 31,117 USD.

Tezos, jeden z prvních blockchainů využívajících mechanismus důkazu o vkladu, se posunul o jednu pozici nahoru na čtvrtou, protože investoři využili trajektorii růstu ceny mince. Tezos je jedním z nejpopulárnějších kryptoměn za posledních 12 měsíců, přičemž obchodní aktivita v srpnu 2020 vzrostla o neuvěřitelných 1365% ve srovnání se srpnem loňského roku.

Simon Peters, analytik trhu a odborník na kryptoměny eToro, uvedl:

„V srpnu došlo k masivnímu nárůstu nejlepších altcoinů, zejména EOS a TRON, protože investoři se snažili využít jejich vynikající cenové výkonnosti.

Investoři se také v srpnu hrnuli do Ethereum, protože spoluzakladatel Vitalik Buterin a tým pokračují v jejich očekávaném upgradu 2.. Uvolnění testnetu Medalla v srpnu, důležitý vývoj na cestě k Eth 2., čelilo určitým problémům s kousáním, ale bylo zjevně krokem správným směrem … růst cen je zjevně vyjádřením záměru komunity DeFi. Nárůst aktivity kolem Ethereum ukazuje, že investoři uznávají potenciál, který existuje v prostoru DeFi.

Společnost Tezos zaznamenala výrazný nárůst obchodů na eToro, přičemž kryptoměnové obchodování se začátkem srpna snížilo proti bitcoinům, což mohlo podpořit určitý příliv tokenu. Společnost Tezos, která již oznámila partnerství s čínskou sítí Blockchain Assistance Network, nedávno oznámila integraci cenových řetězců Harbinger. To umožňuje síti Tezos používat data o cenách v reálném světě pro aplikace DeFi, což považuji za velmi pozitivní pro dlouhodobý úspěch sítě.

Otázkou nyní je, budou altcoiny udržovat zájem retailových investorů, nebo si stoupající ceny bitcoinů uchvátí jejich popularitu? “


Zřeknutí se odpovědnosti
eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investice do akcií, tak kryptoměn, stejně jako obchodování CFD.

Tento obsah je sponzorován a měl by být považován za propagační materiál. Názory a prohlášení zde uvedené jsou názory autora a neodrážejí názory The Each day Hodl. Day-to-day Hodl není dceřinou společností ani vlastněna žádnými ICO, blockchainovými startupy nebo společnostmi, které inzerují na naší platformě. Investoři by měli provést náležitou péči před provedením jakýchkoli vysoce rizikových investic do jakýchkoli ICO, commence-upů blockchainu nebo kryptoměn. Vezměte prosím na vědomí, že vaše investice jsou na vaše vlastní riziko a jakékoli ztráty, které vám mohou vzniknout, jsou vaší odpovědností.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: