Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

eToro je první významná burza poskytující podporu Flare Network

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > eToro je první významná burza poskytující podporu Flare Network
etoro

eToro je první významná burza poskytující podporu Flare Network

Platforma eToro pro investování více aktiv dnes oznamuje své plány podílet se na vysoce očekávaném výsadku Spark, čímž se stala první významnou burzou, která podpořila projekt Flare. Globální síť 16 milionů registrovaných uživatelů eToro bude mít přístup k novému tokenu inteligentních smluv.

Spark je nativní token sítě Flare, nový blockchainový protokol, který umožňuje použití inteligentních kontraktů professional existující krypto tokeny, které je nativně nemají. Začne to XRP, které by mohlo otevřít síť až decentralizovaným finančním aplikacím.

Doron Rosenblum, viceprezident pro obchodní řešení společnosti eToro řekl, “Jsme velmi hrdí na to, že máme tak velkou komunitu XRP napříč kryptosystémem eToro.” Decentralizované finance jsou mezi investory stále populárnější, ale mnoho lidí se snaží najít způsoby, jak bezpečně a regulovaným způsobem proniknout do tohoto světa.

“Naším posláním na eToro je otevírat finanční trhy pro více lidí a účast na výsadku Spark ukazuje náš závazek k dalšímu rozvoji sítě Ripple.”

12. prosince 2020 se má uskutečnit snímek lidí, kteří drží XRP tokeny na více burzách, aby mohli rozhodnout, na kolik jiskrových tokenů mají tito investoři nárok. Lidé, kteří drží XRP buď na investiční platformě eToro, nebo na eToroX – profesionální kryptoburze eToro – budou zahrnuti do snímku, a proto mohou přijímat jiskrové žetony. Distribuce jiskrového tokenu je podle sítě Flare aktuálně nastavena na březen 2021.

Hugo Philion, generální ředitel společnosti Flare komentoval, “Jsme rádi, že eToro plánuje podporu výsadku Sparku.” Tato platforma je známá tím, že má špičkovou sadu kryptoměnových investorů, takže její podpora Flare a našeho nativního jiskrového tokenu je důležitým vývojem projektu. “

Dr. Omri Ross, hlavní vědecký pracovník blockchainu eToro přidáno, “Jsme nadšení, že můžeme přidat podporu pro Spark jménem komunity XRP eToro, jakmile bude vydán jejich blockchain.” Jelikož chytré kontakty poskytují základ professional vývoj decentralizovaných aplikací, myslíme si, že možnost zapojení naší komunity XRP s takovými nástroji je vzrušujícím vývojem pro ekosystém XRP jako celek a zejména pro zákazníky eToro. “

O skupině eToro

eToro bylo založeno v roce 2007 s vizí otevření globálních trhů, aby každý mohl obchodovat a investovat jednoduchým a transparentním způsobem. Platforma eToro umožňuje lidem investovat do aktiv, která chtějí, od akcií a komodit až po kryptoměny. Jsme globální komunita více než 16 milionů registrovaných uživatelů, kteří sdílejí své investiční strategie a kdokoli může sledovat přístupy těch, kteří byli nejúspěšnější. Díky jednoduchosti platformy mohou uživatelé snadno nakupovat, držet a prodávat aktiva, sledovat své portfolio v reálném čase a provádět transakce, kdykoli chtějí.

Jak se vyvíjela technologie, vyvíjel se i náš podnik. V roce 2018 jsme spolu s peněženkou eToro spustili naši profesionální krypto burzu eToroX. Spolu s investiční platformou poskytuje eToro holistické služby professional nákup, prodej a držení kryptoasetů. Věříme, že využití blockchainové technologie nám umožní stát se prvním skutečně globálním poskytovatelem služeb, který umožní každému obchodovat, investovat a šetřit.

Zřeknutí se odpovědnosti:

eToro je v Evropě regulováno Kyperskou komisí pro cenné papíry, regulovanou Money Perform Authority ve Velké Británii a Australskou komisí pro cenné papíry a investice v Austrálii.

eToroX je zapsána v Gibraltaru pod číslem společnosti 116348 a její sídlo je na 57/63 Line Wall Road, Gibraltar. Licence poskytovatele technologie distribuované hlavní knihy (DLT) byla udělena komisí pro finanční služby na Gibraltaru v prosinci 2018 (číslo licence FSC1333B).

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web