Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

EToro: DeFi Trend v Ethereum Reminds 2017

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > EToro: DeFi Trend v Ethereum Reminds 2017

EToro: DeFi Trend v Ethereum Reminds 2017

EToro, jedna ze slavných platforem kryptoměn, zveřejnila 14. října čtvrtletní zprávu, v níž upozorňuje na velké změny v obchodování s altcoiny ve třetím čtvrtletí roku 2020. Podle této zprávy ztratil bitcoin (BTC) asi 40% obchodování objem na burze, zatímco objem obchodování s Ethereem (ETH) se během tohoto období zvýšil zhruba o 90% a přiblížil se úrovním v době boomu ICO v roce 2017.

Ve zprávě platformy bylo uvedeno, že obecně došlo k výraznému nárůstu objemů obchodování s altcoiny. Mezi 10 nejlepšími kryptoměnami společnosti EToro se ve třetím čtvrtletí obchodovaly společnosti Binance Coin (BNB) a Tezos (XTZ) o 46%, respektive 37%, přičemž na globálním seznamu šlo o dva nejnižší přírůstky. Celosvětové objemy obchodů Cardano (ADA), XRP a Tron (TRX) se zvýšily o 90%, 59% a 203%. V tomto případě se zdá, že s Cardanem se v Ethereu zvyšuje rovnost. Bitcoin byl naopak jedinou kryptoměnou v leading 10, která poklesla o 38% v celosvětovém objemu obchodu eToro.

Kromě ztráty objemu obchodu má bitcoin nárůst objemu transakcí o 17%. Přesto většina altcoinů daleko překonala populární kryptoměnu až o 200% v objemu transakcí. Předpokládá se, že tento nárůst altcoinů je do značné míry způsoben rychle rostoucí popularitou projektů DeFi.

Podle výzkumníků je také purpose projektů DeFi při zrychlování Etherea skvělá. Protože všechny decentralizované aplikace založené na etherea, včetně DeFi, vyžadují určitou úroveň ETH, aby fungovaly. Vzhledem k tomu, že ETH nelze izolovat ekonomicky, je znovu zřejmý význam Etherea.

Zvyšování zájmu o ethereum (ETH) díky DeFi

Person Hirsch, jeden z členů řídícího orgánu platformy, učinil podobná prohlášení na toto téma a uvedl, že pozitivní účinky pokračujícího růstu DeFi, volatility altcoinů a etherea se přiblížily úrovním během boomu ICO v roce 2017.

Zatímco na začátku roku 2020 bylo v DeFi uzamčeno 2,7% z celkové nabídky ETH, v současné době je tato sazba více než 7,5%. Taková změna ukazuje, že se zvyšuje zájem o používání Etherea. Tento nárůst zájmu hrál v posledních měsících hlavní roli při získávání nových retailových investorů do světa kryptoměn. Můžeme říci, že investoři získali větší jistotu ohledně používání ETH jako zajištění.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: